Skocz do zawartości
KuboxGaming

Male wykorzystanie GPU R9 280X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem całkowicie nowym użytkownikiem. Mam bardzo dziwny problem, a mianowicie male użycie karty graficznej. Jeśli gram w sobie w takie gry jak: far cry 3, hitman rozgrzeszenie, AC:BF. Użycie karty wacha się od 60-70% przy ustawieniach high lub ultra. Fps skacza sobie jak chca. Raz jest ~40 raz ~60 Wykorzystanie procesora wacha sie w 70-90%. Dzis komputer sam sie zrestartowal, podejrzewam zasilacz. Sprzet:

I5 2300 3,2GHz

4GB ramu

Msi R9 280x

XFX Ts 550W

Prosze pomożcie ;)

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wacha? Problem zaczyna się od słownika polszczyzny a nie obciążenia GPU. 

Podejrzenia zostaw po tym jak odpalisz Valley/Heaven albo 3dMark'a i porównasz wyniki z podobnym sprzętem.

 

Aha - XFX nie jest potworem ale bequiet z 2009 550W działa u mnie z 4670K@4,2/1,26V + 970 GTX STRIX. Także musiałbyś mieć umierający zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wacha? Problem zaczyna się od słownika polszczyzny a nie obciążenia GPU.

Podejrzenia zostaw po tym jak odpalisz Valley/Heaven albo 3dMark'a i porównasz wyniki z podobnym sprzętem.

 

Aha - XFX nie jest potworem ale bequiet z 2009 550W działa u mnie z 4670K@4,2/1,26V + 970 GTX STRIX. Także musiałbyś mieć umierający zasilacz.

Nie, zasilacz wymienilem. Wczoraj przyszedl xD A pisze z telefonu i zdarzaja mi sie bledy

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Nie, zasilacz wymienilem. Wczoraj przyszedl xD A pisze z telefonu i zdarzaja mi sie bledy

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

I5 waskim gardlem?

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KuboxGaming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być różne rzeczy, ale procek na pewno. Masz zaledwie 3.2Ghz. U mnie w miejscach procesorowych pomiędzy 3.5Ghz a 4.5Ghz na 4690k jest różnica nawet 10 fps. Na grafice HD 7950@1150/1650 czyli po OC taki ~ referent r9 280x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...