Skocz do zawartości
EnDurion

Xbox One pad + Windows 10 + adapter bluetooth 4.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z kontrolerem bezprzewodowym Xbox One. Wszystkie inne urządzenia pod bt działają poprawnie, zamieszczam filmik. Wersja systemu to 1709 Home (czyli ma Anniversary update). Kontrolerowi sprawdzałem aktualizacje, dla systemu również. Skonfigurowałem pada poprzez Akcesoria Xbox i pod kablem działa normalnie, jednak przez bluetooth nie. Wcześniej próbowałem grać na Windows 7 używając bypassów i przez ten adapter bluetooth pad działał. Jak sprawić, żebym mógł sparować Windows 10 z padem?

 

https://youtu.be/qy_MmARfepU

Edytowane przez EnDurion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka to wersja pada. Niektóre wymagają  własnego adaptera dołączonego do pada.  Inne działają  pod zwykły BT za pomocą klasycznego adaptera do kupienia w każdnym sklepie. Zdaje się  pady od Xbox One S nie wymagają  własnego adaptera, ale nie dam głowy.  Możliwe że masz starszy model tego pada. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz przycisk parowania? W ustawieniach system nic nie widział chyba jak chciałeś dodać nowe urządzenie.

 

Jak podpisz pod USB, to pad może się rozparowywać. To tak na przyszłość.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...