Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, myślę, że moje pytanie w żaden sposób nie narusza sensu istnienia i celu tego topica, prosiłbym was o wasze ulubione kawałki, tytuły piosenek z lat 60, 70, 80, 90 o ile w ogóle ktoś z was słucha takiej muzyki. Wielu zespołów, wokalistów słyszałem i nie kojarzę, wielu znam, chciałbym poprostu poznać ich więcej. Jeżeli macie tego dużo to użyjcie spoilera, tak będzie IMHO najlepiej ;). Z góry dzięki. Jeżeli ktoś chce moją listę ulubionych kawałków z tych lat, zaraz ją tu umieszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amatorów takiej muzyki jest tu sporo , wystarczy looknąc na ten topic , tam masz sporo tytułów z tamtych lat , czasami listy są po kilkadzieśiąt lub kilkaset utworów .

 

Generalnie może lepiej umieść pytanie w ww. topicu .

 

A co do samej treści pytania to od mojego postu w tamtym temacie przybyło trochę nagrań :

 

Sandra - Around My Heart

 

Sandra - Secret Land

 

Sandra - Everlasting Love

 

Sandra - Innocent Love

 

ABBA - Money , Money , Money

 

ABBA - Super Trooper

 

ABBA - Waterlo

 

Albano & Romina Power - Acapulco

 

Bad Boys Blue - You are Woman

 

Bananarama - Look The Floor ( Hypnotic Tango )

 

Belinda Carlise - Leave A Light On for Me

 

Demis Russos & Nancy Boyd - Una Paloma Blanca

 

Kenny Loogins - Footloose

 

Kombi - Nasze Randes-Vouz

 

Mitch Miller and His Orchestra - Bridge Over The River Kwai

 

Miko Mission - How Old are You

 

Paul Anka - Diana

 

Paul Anka - Oh Carol

 

Richard Marx - Right Here Waiting

 

Simple Red - Something Got Me Started

 

i ze 400 ( na 514 łącznie ) innych nagrań , jak chcesz to ci prześlę playlistę z Foobara .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam muzy co gosc najpierw spiewa bez muzy i tak po chwili się rozkreca w coraz mocniejsza nutę i taki rock jest na koncu.

 

wiem ze pierwsze słowa to chyba " This is the end you know

 

a w refrenie jest all of my life all of me die it d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam muzy co gosc najpierw spiewa bez muzy i tak po chwili się rozkreca w coraz mocniejsza nutę i taki rock jest na koncu.

 

wiem ze pierwsze słowa to chyba " This is the end you know

 

a w refrenie jest all of my life all of me die it d

 

Sunrise avenue - fairtale gone bad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje tytułu mp3 w której śpiewa se jakiś murzyn i słowa lecą mniej więcej tak: "i'm ain't no money"

 

cholera wlasnie przed chwilą leciało w radiu ale nie podchwycilem wykonawcy obiło mi sie nazwisko tylko Simpson (Carey?)

Edytowane przez Keogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam utworu z reklamy coke live festival - koles cos mruczy do siebie pod nosem, ktos go nagrywa i dorabiaja muzyke do tego..

Edytowane przez Barty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje tytułu mp3 w której śpiewa se jakiś murzyn i słowa lecą mniej więcej tak: "i'm ain't no money"

 

cholera wlasnie przed chwilą leciało w radiu ale nie podchwycilem wykonawcy obiło mi sie nazwisko tylko Simpson (Carey?)

yyy Fergie ft Ludacris - Glamorous?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koloboss FatboySlim Push the tempo(fajny tego teledysk jest:P).

A czy ktoś wie jak się nazywa wykonawca albo tytuł piosenki gdzie w refrenie śpiewa jakos tak :kara kara mi? Widziałem to na MTV a w radiu jak puszczą to mam takie szczęście że nie mówią kto to wykonywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jaki tytuł ma oryginalna piosenka z pierwszych 35 sek piosenki toples - kobiety rządzą nami? http://www.youtube.com/watch?v=nqR5plG7SuQ to chyba jakas techniawka...

 

oraz jaki jest oryginał piosenki toples - ciało do ciała http://www.youtube.com/watch?v=vwPDThJEUgc pamiętam tę piosenkę z dawnych lat ;]

 

orginal z kobiety rzadza nami to jest dzievconka ale nie znam wykonawcy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna tytuł piosenki lecącej w tej reklamie: http://www.youtube.com/watch?v=uNticdrJW8s

Makob Wegmann - "Over The Bridge"

 

Kawałek jak najbardziej zacny ale nigdzie tego nie można dostać...

 

Tutaj w tle leci pełny podkład - http://www.fiat.pl/fiatlinea/main.html -> galeria -> film

Edytowane przez Dyferencjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam teledysku z kazachami/rosjanami tańczą (kozaka w pewnym momencie) ;) z charakterystycznymi gitarami. Refren brzmiał w okolicach take my in your home bodaj ;). Widziałem w Croppie .....

Kuffa mało kawy........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje tytułu mp3 w której śpiewa se jakiś murzyn i słowa lecą mniej więcej tak: "i'm ain't no money"

 

cholera wlasnie przed chwilą leciało w radiu ale nie podchwycilem wykonawcy obiło mi sie nazwisko tylko Simpson (Carey?)

Timbaland - The Way I Are ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...