Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie obecnie z niej korzystam, ale szukam tamtej ze screena 2 posty powyzej :D

 

Skad mozna sciagnac dobre ikony do iconpackagera ?

 

EDIT:

 

Da rade z jakiegos theme z iconpackagera zarzucic poszczegolne ikony a nie caly theme ?

 

EDIT2:

 

Stalo mi sie cos takiego ze niezaleznie od rozmiaru ikony jaki ustawie, miedzy ikonami sa ogromne odstepy i miesci mi sie tylko 7 w pionie ;] Jak to naprawic ? :D

 

EDIT3:

 

Rozpoczalem zabawe z samurize i mam problem. Jak wezme zeby wskazywalo pojemnosc dyskow to domyslnie jest wolne miejsce i pokazuje normalnie. Ale jak wezme zajete- pokazuje 0mb. Czemu ? :| Taka sama sytuacja jak zmienie zeby pokazywalo zamiast w MB na GB ....

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ten topic i zastanawia mnie jedno czemu tylko mody robicie ala Vista?? Czy to dla was coś jest: najlepsze,? najfajniejsze,? i nie ma nic innego??...Mało znalazłem styli swoich, zrobionych przez samego siebie...??

może mi to ktoś wytłumaczyć...czemu VISTA?

Edytowane przez waski80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa Konfabulatora ?

 

Nie wime czy tak powino być, ale każdy widget to osobny proces ? Nie podoba mi się to ;/ Progs całkiem fajny, sporo widgetów. Może zna ktśoś stronkę oprócz oficjalnej z widgetami i dodatkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywałem kiedyś. Po formacie juz do niego nie wróciłem, nie wiem dlaczego, moze poprostu nie miał w sobie nic rewelacyjnego.. W kazdym razie ja widgety sciagnalem z eMule (jest tam spora paczka, nie wiem, czy nawet nie wszystkie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 ram mniej kto by tam to zauwarzył :D a jak potrzeba pograc zawsze wszytko mozna wyłączyć. Ale teraz głownie siedze na internecie gadu winamp i te sprawy takze nie przyskadza mi to wogole a przyjemniej sie siedzi :D A po za tym nie odczułem zeby mi komp drastycznie zwolnił chodzi jak lala B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

objectdetoskop.exe, smdp.exe,Uber icon manager.exe, detoskop x.exe, yz shadow, yz tool bar do tego styl i ikonki nie jestem dokładnie w stanie powiedziec ile ale normlanie miałem z gg około 360 ram wolnych a z tymi bajerami około 300. Po zainstal. samej nakładki na windows shel packa vista 10 ram mi znikło :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gargamel2005 >>> bardzo dużo i co najciekawsze - nie widać więcej jak object desktop i managera ikon :]

zostałem poproszony o podlinkowanie czystej tapetki. oto ona

 

Reszte przeciez to efekty :blink: i nie wiem jak mam pokazac ze przy wchodzeniu w folder rozpływa mi sie on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to,ze potem podczas aktualizacji systemu stopniowo znikają kolejne elementy wyglądy .....

wystarczy potem uzyc updejta ktory jest dolaczony do tego pack'a.. a jesli znikna np. same foldery etc [normalka] instaluje sie tweakUI i klika Rebuild icons ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany tym tematem (jak późno go dojrzałem, ale lepiej późno niż wcale ;) ) stworzyłem takie dzieło:

 

Desktop ver.1.0 beta (będzie kontynuacja)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Tylko mam poważny problem, albo coś robię nie tak. Czy wam też odpalony Samurize zjada 13% zajętości proca??

 

Co w połączeniu z tunerem TV powoduje zacinanie tego drugiego :/

 

PS: Jak było gdzieś to znaczy że pominąłem. Proszę o pomoc jeśli łaska :twisted:

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...