Jump to content
YounG_Zengi

Problem z Crashowaniem GeForce GTX 1080 Ti

Recommended Posts

witam w ostatnim czasie borykam się z problem iż gram sobie często w gry bardzo różne tytuły i np gram w subnautice w lobby crashuje mi po 2/3 min crashuje mi grę a podczas gry crashuje mi po chwili albo np. minecraft dangeons gram mam około 500/700 fps i nagle crash bez żadnych spadków fps bez żadnych jakichś wybuchów czy coś poprostu crashuje. i jeszcze kolejny przykład z gry rainbow six siege odpalam zostawiam grę odpaloną w lobby ide po cos do picia wracam i widzę ze gra scrashowała bez powodu a fps tez dobre. i ostatni przykład jest z wiedźmina 3 gdzie gram na ustawieniach normalnych/wysokich i są bardzo dobre fps a i tak czasem scrashuje a jak dam na uber fps również dobre ale znów ten sam problem ze crashuje po jakiejś chwili. A także grafika ciągle jest w trybie czerwonym nawet gdy jest tylko sam pulpit (wyjaśnienie z kolorami niżej w screenach) i wspomnę jesczę że wentylatory w komputerze chodzą na najwyższych obrotach i ma wymontowany boczny panel szklany bo jak był ten panel to grzał się w moment i wywalało komputer

grafika kupiona używana, nie widziałem aby była używana w koparce nie mam żadnej gwarancji bo kupiona na olx ale posiadam ją z 1/2 lata i nie było takich problemów 

specyfikacja (wszystko nowe oprócz grafiki)

Zasilacz Cooler Master MWE Bronze V2 650W

Płyta główna Gigabyte A520 AORUS ELITE

Procesor AMD Ryzen 7 5700G, 3.8 GHz, 16 MB

Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16

grafika Inno3D GeForce GTX 1080 Ti iChill X3 11GB GDDR5X

System win 11 pro

Zrzut ekranu 2024-06-07 141441.png

Zrzut ekranu 2024-06-07 141840.png

Zrzut ekranu 2024-06-07 142910.png

image0.jpeg