Skocz do zawartości
Recenzent_

Banda dzieciakow z #tweak na IRCnet

Rekomendowane odpowiedzi

Jest parę spraw do wyjaśnienia.

 

1. jakiś drech zbanowanował mi konto za 1 posta, dziękuję bardzo, to juz się staje sprawą osobistą, a to niedobrze dla tego forum.

2. powstrzymać mnie nie powstrzymacie, ciekawe kto będzie miał większą cierpliwość, ja się łatwo nie poddam,

3. jakiś koleś sobie wszedł na #, podsłuchał 3 zdania i juz cuda wymyśla i myśli,  ze zabłyśnie jak o tym powie na swoim kochanym forum tweaka, ale zjeb konkretny

4. konfident, dobra nazwa dla takiego kolesia, i mojej opini nie zmienie,

5. a moderzatorzy to ... (tu wpisz dowolny mocny wulgaryzm)

 

6. i teraz sobie pomyślcie, sami sobie szambo gotujecie takim właśnie zachowaniem (donosy + banowanie za nic na forum i następnie się wywyzszanie), to jest tylko i wyłącznie wasza wina, chcieliśmy sprawe załagodzić, ale wasze postępki zmuszają nas do walki o naszą godność.

 

 

 

7. TC 4 ever

 

8. tweak.pl posysa

 

 

 

9. jak usuniesz ten post to Ci nic to nie da, stronke zapisałem dla pewności i ją opublikuje gdziekolwiek indziej, a jak usuniesz to będizesz najnormalniejszą świnią, która nie "lubi" słuchać o błedach w swoim postępowaniu,

 

10. aha, i policją nie straszcie bo to sensu nie ma, a się przez to wygłupiacie coraz bardziej

 

 

11. nara frajerzy

 

 

12. nadawanie z tego konta zakończone .... niedługo z następnego bo pewnie i tak ban będzie.

 

 

tc_member

co do punktu 10 to tez mi sie tak wydawalo .... okazalo ze się BARDZO mylilem, i radzil bym Ci sie zastanowic... bo to ze masz dynamiczny IP czy ze jestes w Net-Caffe nic NIE OZNACZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to glupota.

samhain sie trudzi, organizuje zlot, chce zgody?. A tu nie mija jeszcze dobry miesiac i wszystko zaczyna sie od nowa. Tylko po co???? Bo jakis pajac zarwal banana???? Nie ma banow za nic.

LOOL

 

CALE CreW chcialo zgody, zostal wyslany list do naczelnego z propozycja wspolpracy i ugody co jednak zostalo zignorowane.

Napewno o tym nie wiedziales poniawaz gdy chcialem wyjasnic ta sprawe na forum post zostal skasowany. Wiec o co chodzi czy to my jestesmy CI ZLI????

 

I jeszcze do paranoika: moze sie przyznasz jak na zlocie mowiles o uzytkownikach tego forum gdy brales odemnie talony na piwo?? ludzie to slyszeli tam... ja nie bede mowil bo nie jestem taki jak ty ale miej odwage sie przyznac WREDNY JUDASZU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe nie tak... nasza rozmowa o userach ze to lamki itede nic sie nie znaja i siedzisz na foru mzeby sie posmiac... ja sie przyznam ze tak mowilem ale czy ty ???? jak sie wyprzesz twoja sprawa raczej uwierza tobie niz mi bo ja jestem tym zlym ale miej chociaz troche tej swojej przyzwoitosci i smaku zeby powiedziec jak bylo...

 

PS piwo smakowalo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo jestem juz totalnie gluchy albo cos jest nie tak  bo stalem 0.5m od paranoika jak bralismy talony i jakos nic nie mowil o uzytkownikach forum

hmm ty wtedy siedziales przy swoim stoliku se szpakiem chyba jeszce i reszta a paranoik sam podszedl dopier opotem pojawil sie szpaku ity kolo nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to glupota.

samhain sie trudzi, organizuje zlot, chce zgody?. A tu nie mija jeszcze dobry miesiac i wszystko zaczyna sie od nowa. Tylko po co???? Bo jakis pajac zarwal banana???? Nie ma banow za nic.

LOOL

 

CALE CreW chcialo zgody, zostal wyslany list do naczelnego z propozycja wspolpracy i ugody co jednak zostalo zignorowane.

Napewno o tym nie wiedziales poniawaz gdy chcialem wyjasnic ta sprawe na forum post zostal skasowany. Wiec o co chodzi czy to my jestesmy CI ZLI????

 

I jeszcze do paranoika: moze sie przyznasz jak na zlocie mowiles o uzytkownikach tego forum gdy brales odemnie talony na piwo?? ludzie to slyszeli tam... ja nie bede mowil bo nie jestem taki jak ty ale miej odwage sie przyznac WREDNY JUDASZU.

Czemu go nazywasz Judaszem????

Dlatego ze olal IRCa i zajol sie czyms pozytniejszym????

Zastanow sie moze dlaczego to zrobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety pomysliles sie bo tak powiedzial... wiem ze mi nie wierzycie i nie zalezy mi. Sam sie napewno nie przyzna noale trudno wiedzialem ze tak bedzie... czyli on tez jest pozadny mimo ze za palecami obgaduje. ehhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to glupota.

samhain sie trudzi, organizuje zlot, chce zgody?. A tu nie mija jeszcze dobry miesiac i wszystko zaczyna sie od nowa. Tylko po co???? Bo jakis pajac zarwal banana???? Nie ma banow za nic.

LOOL

 

CALE CreW chcialo zgody, zostal wyslany list do naczelnego z propozycja wspolpracy i ugody co jednak zostalo zignorowane.

Napewno o tym nie wiedziales poniawaz gdy chcialem wyjasnic ta sprawe na forum post zostal skasowany. Wiec o co chodzi czy to my jestesmy CI ZLI????

 

I jeszcze do paranoika: moze sie przyznasz jak na zlocie mowiles o uzytkownikach tego forum gdy brales odemnie talony na piwo?? ludzie to slyszeli tam... ja nie bede mowil bo nie jestem taki jak ty ale miej odwage sie przyznac WREDNY JUDASZU.

Czemu go nazywasz Judaszem????

Dlatego ze olal IRCa i zajol sie czyms pozytniejszym????

Zastanow sie moze dlaczego to zrobil

nie nie olal irca bo dalej ma sesja psotawione... ale dlatego ze na zlocie mowil co innego smial sie z tego forum a potem odszedl od nas bo byla jazda na forum i jeszcze dal logi... no to chyba cos nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to glupota.

samhain sie trudzi, organizuje zlot, chce zgody?. A tu nie mija jeszcze dobry miesiac i wszystko zaczyna sie od nowa. Tylko po co???? Bo jakis pajac zarwal banana???? Nie ma banow za nic.

LOOL

 

CALE CreW chcialo zgody, zostal wyslany list do naczelnego z propozycja wspolpracy i ugody co jednak zostalo zignorowane.

Napewno o tym nie wiedziales poniawaz gdy chcialem wyjasnic ta sprawe na forum post zostal skasowany. Wiec o co chodzi czy to my jestesmy CI ZLI????

 

I jeszcze do paranoika: moze sie przyznasz jak na zlocie mowiles o uzytkownikach tego forum gdy brales odemnie talony na piwo?? ludzie to slyszeli tam... ja nie bede mowil bo nie jestem taki jak ty ale miej odwage sie przyznac WREDNY JUDASZU.

Czemu go nazywasz Judaszem????

Dlatego ze olal IRCa i zajol sie czyms pozytniejszym????

Zastanow sie moze dlaczego to zrobil

nie nie olal irca bo dalej ma sesja psotawione... ale dlatego ze na zlocie mowil co innego smial sie z tego forum a potem odszedl od nas bo byla jazda na forum i jeszcze dal logi... no to chyba cos nie tak...

Tez czasami sie usmieje z forum. I co???? Jest tu pelno lam ktore zkladaja tematy po 4 razy a potem placza ze ich zbanowano. I to mnie cieszy bo sie potem uzalaja 2 tygodnie jaka to niesprawiedliwosc. A moze mam plakac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eldek: zastanów się co robicie. Po prostu się zastanów. Nie będę moralizował, pisał o tym, że znajomych się w ten sposób nie wystawia bo nie oto chodzi. Dzięki wam życie dało mi mocnego kopa i nauczyło, że nie można jednak ufać ludziom, nawet jeśli się ich trochę zna.

Mówicie - chcieliście porozumienia. OK. To dlaczego do jasnej cholery nikt z was nie wyciągną ręki tylko obgadywaliście moderatorów? Może mi powiesz. Ja byłem chętny do mediacji bo mi też się ta sytuacja nie podobała. Wystarczyło powiedzieć. A swoim ostatnim zachowaniem zaprzepaściliście wszystko i udowodniliście swój poziom. Na was to nawet szkoda kolokwializmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. piwo smakowalo i juz podziekowalem publicznie za to ....ale to ze postawiliscie piwo nie upowaznia was do obrazania nas pozniej

nie chodzilo mi o ciebie i dzienkowanie za piwo... ale wlasnie przy piwie paranoik mowil o forum...

 

A i gdzie cie obrazilem?? jakos akcje sa tylko przeciwko kilku waznym osobistasciom na tym forum, ktore sie na narazily w przesszloci.

Do resztu userow nic nie mam poki mnie nei zaatakuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eldek: zastanów się co robicie. Po prostu się zastanów. Nie będę moralizował, pisał o tym, że znajomych się w ten sposób nie wystawia bo nie oto chodzi. Dzięki wam życie dało mi mocnego kopa i nauczyło, że nie można jednak ufać ludziom, nawet jeśli się ich trochę zna. 

Mówicie - chcieliście porozumienia. OK. To dlaczego do jasnej cholery nikt z was nie wyciągną ręki tylko obgadywaliście moderatorów? Może mi powiesz. Ja byłem chętny do mediacji bo mi też się ta sytuacja nie podobała. Wystarczyło powiedzieć. A swoim ostatnim zachowaniem zaprzepaściliście wszystko i udowodniliście swój poziom. Na was to nawet szkoda kolokwializmów.

czy ja Ciebie wystawilem?? nawet w twoich dzialach nie dalismy logow ;)

A co ja mialem ich na kolanach blagac o to porozuminie?? lisek w mailu na wystarczajaca jasno dal do zrozumienia ze tego nie chce... noto o co chodzi?? Pozatym to nie my zaczelismy to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie olal irca bo dalej ma sesja psotawione... ale dlatego ze na zlocie mowil co innego smial sie z tego forum a potem odszedl od nas bo byla jazda na forum i jeszcze dal logi... no to chyba cos nie tak...

Śmiałem się z forum. Racja. I nieraz to robię. Ale nikomu w przeciwieństwie do was nie ubliżam w sposób tak chamski i infantylny.

 

A z kanału odszedłem z powodu tej akcji. To był mój manifest przeciwko temu co zrobiliście. Swego czasu w głosowaniu sami wybraliście mnie na ownera kanału jeśli pamiętasz. I nie daliście mi teraz innego wyjścia niż odejść. Możesz się pocieszyć faktem, że jeśli to tweak.pl zaatakowałoby kanał to stanąłbym po waszej stronie i w waszej obronie. Ale niestety jak już wspomniałem skreśliliście sobie u mnie wszystkie szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie olal irca bo dalej ma sesja psotawione... ale dlatego ze na zlocie mowil co innego smial sie z tego forum a potem odszedl od nas bo byla jazda na forum i jeszcze dal logi... no to chyba cos nie tak...

Śmiałem się z forum. Racja. I nieraz to robię. Ale nikomu w przeciwieństwie do was nie ubliżam w sposób tak chamski i infantylny.

 

A z kanału odszedłem z powodu tej akcji. To był mój manifest przeciwko temu co zrobiliście. Swego czasu w głosowaniu sami wybraliście mnie na ownera kanału jeśli pamiętasz. I nie daliście mi teraz innego wyjścia niż odejść. Możesz się pocieszyć faktem, że jeśli to tweak.pl zaatakowałoby kanał to stanąłbym po waszej stronie i w waszej obronie. Ale niestety jak już wspomniałem skreśliliście sobie u mnie wszystkie szanse.

No dobra ale mowienie "lamki" to tez nie jest zbyt mile, pozatym to mialo wydzwiek szyderstwa. Pozatym rozumiem twoje odejscie - twoj wybor ale dawac logi?? hmm tego juz nie musiales robic, tak moglismy sie rozstac bez problemu i by nie bylo sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. piwo smakowalo i juz podziekowalem publicznie za to ....ale to ze postawiliscie piwo nie upowaznia was do obrazania nas pozniej

 

nie chodzilo mi o ciebie i dzienkowanie za piwo... ale wlasnie przy piwie paranoik mowil o forum...

 

A i gdzie cie obrazilem?? jakos akcje sa tylko przeciwko kilku waznym osobistasciom na tym forum, ktore sie na narazily w przesszloci.

Do resztu userow nic nie mam poki mnie nei zaatakuja.

 

Żuczku drogi. Na razie to Wy atakujecie, atakujecie, atakujecie...

Czy ktoś od nas, czy ktoś z moderatorów o których tak ciągle mówicie włazi wam na kanał i syfi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. piwo smakowalo i juz podziekowalem publicznie za to ....ale to ze postawiliscie piwo nie upowaznia was do obrazania nas pozniej

 

nie chodzilo mi o ciebie i dzienkowanie za piwo... ale wlasnie przy piwie paranoik mowil o forum...

 

A i gdzie cie obrazilem?? jakos akcje sa tylko przeciwko kilku waznym osobistasciom na tym forum, ktore sie na narazily w przesszloci.

Do resztu userow nic nie mam poki mnie nei zaatakuja.

 

Żuczku drogi. Na razie to Wy atakujecie, atakujecie, atakujecie...

Czy ktoś od nas, czy ktoś z moderatorów o których tak ciągle mówicie włazi wam na kanał i syfi???

 

powiedzialem od zwyklych userach a nie moderach i adminach, pozatym zauwaz ze caly czas sa atakowane TE SAME osoby tez nie wszyscy moderatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale mowienie "lamki" to tez nie jest zbyt mile, pozatym to mialo wydzwiek szyderstwa. Pozatym rozumiem twoje odejscie - twoj wybor ale dawac logi?? hmm tego juz nie musiales robic, tak moglismy sie rozstac bez problemu i by nie bylo sprawy.

Ech. Z tego co ludzie mnie poznali to wiedzą, że często stosuję takie określenia, często nie na poważnie. A co do logów - wręcz byłem zobligowany - i to nie przez żadne prawo - tylko przez moją własną moralność udowodnić, że to co zrobiliście to zwykła preparacja. Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE postaram sie wymienic wszystko co pamietam.

Lisek i marco akcja na forum z konkursem na bude w zeszlym roku i sciemami z iloscia glosow wychwycona przez naszego kolege ktorego potem posadzono o to samo.

Banowanie userow za darmo... np koles ktory dostal bana pisal z konta brata i ban.

Grzesio - akcja ze zmiana postow i ogolne wywrzszanie sie nad innych userow.

Reed bezustanne trzymanie strony liska w kazdym wymienionym wyzej sporze(no moze nie do konca w sprawie grzesia).

To sa tylko sprawy ktore dotyczyly w jaksi sposob mnie bo bylo tego wiecej ale niech sie reszta wypowie jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale mowienie "lamki" to tez nie jest zbyt mile, pozatym to mialo wydzwiek szyderstwa. Pozatym rozumiem twoje odejscie - twoj wybor ale dawac logi?? hmm tego juz nie musiales robic, tak moglismy sie rozstac bez problemu i by nie bylo sprawy.

Ech. Z tego co ludzie mnie poznali to wiedzą, że często stosuję takie określenia, często nie na poważnie. A co do logów - wręcz byłem zobligowany - i to nie przez żadne prawo - tylko przez moją własną moralność udowodnić, że to co zrobiliście to zwykła preparacja. Nic więcej.

No ja to wzialem na powaznie i taki wydzwiek mialo wg. mnie.

Co do tych logow to nie rozumiem o co ci chodzi AZ tak cie to ruszylo?? gdzie byles jak sciemniali ludziom txt na tym forum??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE postaram sie wymienic wszystko co pamietam.

Lisek i marco akcja na forum z konkursem na bude w zeszlym roku i sciemami z iloscia glosow wychwycona przez naszego kolege ktorego potem posadzono o to samo.

Banowanie userow za darmo... np koles ktory dostal bana pisal z konta brata i ban.

Grzesio - akcja ze zmiana postow i ogolne wywrzszanie sie nad innych userow.

Reed bezustanne trzymanie strony liska w kazdym wymienionym wyzej sporze(no moze nie do konca w sprawie grzesia).

To sa tylko sprawy ktore dotyczyly w jaksi sposob mnie bo bylo tego wiecej ale niech sie reszta wypowie jak bedzie.

Zauwaz tylko ze Grzesio za to polecial.

Reed jest taki od poczatku i tego nie zmienicie. Trzyma strone wlascicieli. Jest tu od poczatku i pewnie tez wiele by o was napisal.

A jak juz pisalem banow sie nie dostaje za nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE postaram sie wymienic wszystko co pamietam.

Lisek i marco akcja na forum z konkursem na bude w zeszlym roku i sciemami z iloscia glosow wychwycona przez naszego kolege ktorego potem posadzono o to samo.

Banowanie userow za darmo... np koles ktory dostal bana pisal z konta brata i ban.

Grzesio - akcja ze zmiana postow i ogolne wywrzszanie sie nad innych userow.

Reed bezustanne trzymanie strony liska w kazdym wymienionym wyzej sporze(no moze nie do konca w sprawie grzesia).

To sa tylko sprawy ktore dotyczyly w jaksi sposob mnie bo bylo tego wiecej ale niech sie reszta wypowie jak bedzie.

Zauwaz tylko ze Grzesio za to polecial.

Reed jest taki od poczatku i tego nie zmienicie. Trzyma strone wlascicieli. Jest tu od poczatku i pewnie tez wiele by o was napisal.

A jak juz pisalem banow sie nie dostaje za nic

HAHAHA polecial ale po czym?? PO MOJEJ AKCJI NA TYM FORUM z tego co pamietam to ja bylem najbardziej w to zaangarzowany slaelm PW itp.

 

EDIT

 

NIE POLECIAL TYLK STRACIL MODERATORA LOOOOOOOOOL DOBRZE ZE MI PRZYPOMNIALES CO TO MA BYC?? ROWNI I ROWNIEJSI???? JESZCE COS????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj normalny czlowiek nie zaatakuje bez powodu. Pamietajcie to.

LOL, przyznali się. SĄ NIENORMALNI ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Drogi czlowieku, powod jednak byl.

I nie osodzaj kogos jeseli go nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to wzialem na powaznie i taki wydzwiek mialo wg. mnie. Co do tych logow to nie rozumiem o co ci chodzi AZ tak cie to ruszylo?? gdzie byles jak sciemniali ludziom txt na tym forum??.

Wtedy nie byłem jeszcze ani moderatorem ani żadnym aktywnym użytkownikiem tego forum więc 'akcja' z wami nie była mi znana. Więc nie mogłem mieć na to żadnego wpływu. A ruszyć mnie ruszyło bardzo. Chamstwo wyrażane w taki sposób zawsze mnie rusza bo to świadczy tylko i wyłącznie o poziomie intelektualnym piszącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...