Skocz do zawartości
paolowawa

--<ORAC 3 >-- Najlepszy MOD jaki do tej pory widziałem

Rekomendowane odpowiedzi

:zonk::zonk::zonk::zonk::zonk:

 

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

kopara do ziemi ...

 

nie ma lepszego komentarza niz kogos z tamtej strony

 

SWEET HOLY MOTHER OF MODDING! Man, if there's a God, IT'S YOU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj ludzie wszystko pieknie respect ale jak mu sie cdrom popsuje to co on zrobi :D:D:D

To nie bedzie komp do uzywania, tylko do wystawiania, wiec problem ewentualnego padniecia cdromu nie ma zadnego znaczenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak mu sie cdrom popsuje to co on zrobi

a co ma niby zrobic? wykreci o kilka srubek wiecej niz normalny user i wymieni ... :lol: i nie sadze zeby to byl komp jedynie do wystawiania. na pewno wezmie udzial w paru konkursach, ale spodziewam sie, ze gosc bedzie go normalnie uzywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konkursy, to w zasadzie będzie bezkonkurencyjny w kategorii PC made out of plexi lub include "some" plexi in ur case ;D

Zap Wizard się może zbliżyć do Niego, bądź ludzie z The Best Scenario ;O

 

Next sprawa, to to, że piszą o jego projekcie w gazetach o PCtach, udzielał już wywiadów serwisom związanym z Moddingiem, jeszcze tylko chyba nikt nie wspomniał o jego dziele na Slash Dot ;]]]

W każdym razie to już prawie rok pracy nad Orac^3, a oba tematy mają ponad 1 mln odsłon nie licząc artykułów na stronie głównej Bit Tech'a ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie Gnome ORAC 3 Skonczony

http://bit-tech.net/article/135/

Dołączona grafika

Part-1 From Power Suppy to Junction Box

http://bit-tech.net/article/114/

Part-2 From VFD to Front Bezel Switches

http://bit-tech.net/article/116/

Part-3 From DVD Drives to Radiator

http://bit-tech.net/article/118/

Part-4 From Hard-Drive Rack to Pump Mods

http://bit-tech.net/article/119/

Part 5 - From Motherboard Covers to Completion

http://bit-tech.net/article/135/

 

PS. moim zdaniem za duzo jest chromów i bajerw.......pomyslec ze zeby wymienic proca.......trzeba rozkrecac calego kompa......a wymiana trwa 2 dni....chociaz jesli chodzi o wykonanie....pomysl to mistrzostwo świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wymiata, wykonanie i pomysł jednak jako całosc to mi sie nie widzi ( taki jakis dziwny przerost formy nad treścią ), bardziej mi sie podobaja prace pilouxa ( teraz robi demo pc dla valve ), mashiego, zap wizarda ( tez jakis pc dla amd chyba buduje ) i paru innych typow z bit-tech. Choc praca zacna.

 

 

Ps. Tyle luda sie tam dobija ze transfer z bit-tech niecałe 2 kilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewody zasłoniły całą pracę we wnętrzu - trochę szkoda. Ale przy takiej ilości sprzętu upchanego do wnętrza trudno się dziwić - może trzeba by zrewidować pomysł i trochę lepiej pogrupować przewody i zmniejszyć ich ilość - bądz troszkę inaczej je poprowadzić... Ale jakość wnętrza ktoęgo niewele widać imponuje. Koszt tej imprezy też jest przytłaczający :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko?? Czy ktoś z was widział może w polsce taką plexe jaka zostala uzyta w tym modzie ??? fluorescencyjna ewentualnie moze byc innego koloru <niebieska, czerwona, zółta>

szukam i szukam i nigdzie nie moge jej znalesc......jesli ktos z was widzial gdzies w sieci jakis namiar na sklep lub hurtownie bardzo prosze o jakis namiar? Moze byc ewentualnie inny kolor.....z gory dziekuje za pomoc...i pozdrawiam

PS. Jedyne co znalazlem to obudowe na zasilacz.......z podobnej pleksy....pisalem do producenta......ale nie chcą powiedziec gdzie mozna ją kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konkursy, to w zasadzie będzie bezkonkurencyjny w kategorii PC made out of plexi lub include "some" plexi in ur case ;D

Zap Wizard się może zbliżyć do Niego, bądź ludzie z The Best Scenario ;O

(...)

A ja mam takie dziwne wrazenie, ze jak bedzie jakis konkurs, to bedzie na drzwiach wywieszka ]If your nick is G-Gnome, you have no entry[ :lol: Wykosil wszystkich, jezeli chodzi o plekse.

Chociaz jak teraz widze te obudowe, to troche za duzy balagan w niej z tymi rurami/rurkami/rureczkami no i kablami/kabelkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć ze to jego pierwszy mod w zyciu

PS. a swoją drogą jestem ciekaw ile go to kosztowalo......nie licze pracy jaką w to włożył tylko kase.........chodzi mi o wszystko....uslugi chromowanie, czesci- obudowa, plexa, lcd, WC i inne ....

a z drugiej strony za ile by ją sprzedał......wydaje mi sie ze to bylaby kupa kasy.......20.000-25.000 PLN.....bo napewno jakies 15.000PLN musial w to wsadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko?? Czy ktoś z was widział może w polsce taką plexe jaka zostala uzyta w tym modzie ??? fluorescencyjna ewentualnie moze byc innego koloru <niebieska, czerwona, zółta> 

szukam i szukam i nigdzie nie moge jej znalesc......jesli ktos z was widzial gdzies w sieci jakis namiar na sklep lub hurtownie bardzo prosze o jakis namiar? Moze byc ewentualnie inny kolor.....z gory dziekuje za pomoc...i pozdrawiam

PS. Jedyne co znalazlem to obudowe na zasilacz.......z podobnej pleksy....pisalem do producenta......ale nie chcą powiedziec gdzie mozna ją kupić

Może to:

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=26930982

"...plexi o lekko zielonkawym zabarwieniu świecąca w promieniach UV..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. a swoją drogą jestem ciekaw ile go to kosztowalo......nie licze pracy jaką w to włożył tylko kase.........chodzi mi o wszystko....uslugi chromowanie, czesci- obudowa, plexa, lcd, WC i inne ....

Dowiemy się tego już niedługo, być może wyjawi tę małą tajemnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć ze to jego pierwszy mod w zyciu

PS. a swoją drogą jestem ciekaw ile go to kosztowalo......nie licze pracy jaką w to włożył tylko kase.........chodzi mi o wszystko....uslugi chromowanie, czesci- obudowa, plexa, lcd, WC i inne ....

a z drugiej strony za ile by ją sprzedał......wydaje mi sie ze to bylaby kupa kasy.......20.000-25.000 PLN.....bo napewno jakies 15.000PLN musial w to wsadzic

no co ty

chromowanych czesci jest kilka

wyswietlacz kolo 100$ zreszta mozna zobaczyc na matrix-orbitalu

co jeszcze ... plexi tez pewno nie jest taka droga

i kabelki z marketow budowlanych

jeszcze jakies dodatki ... mysle ze cos kolo 2-3k MAX

 

btw

jak sie wycina zaokraglone rogi ??

 

http://bit-tech.net/images/article/118/a3ud51g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarło, żarło i zdechło, jak mawiał mój ticzer, detale całkiem ładne, a jak to złożył, to komputera spod tych wszystkich kabelków nie widać.

Staranność wykonania nieledwie wzorcowa, detale i smaczki w rodzaju złotych śrubek i platynowych klamek też dobrze, ale wolałem jak to był "nju prodżekt started" i wszyscy się podniecali prysznicami i chromowanymi napędami :>

Nie podobywa mi się po złożeniu, nic na to nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...