Skocz do zawartości
Grzechu

Zapuszczanie włosów - szybciej prosze!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mam takie pytanko: jak i czym sprawić żeby włosy zaczęły szybciej rosnąć :?: :?: :?: Zapuszczam włosy chyba pół roku ponad, ale chce żeby były jeszcze dłuższe i to w możliwie krótszym niż "standardowym" czasie. Więc jeśli znacie jakieś sprawdzone wynalazki :D czy cuś to walić.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myj "szamtu" wiecej na glowei wiekrze wrazenie :D

Hehe dobre, ale nie chce miec afro tylko long hairs. A może jakieś witaminy :?: albo coś innego w stylu wapń, fosfor czy coś. Słyszałem że od dużej ilości wapnia szybciej rosną paznokcie, a paznokcie i włosy to praktycznie to samo IMO - o ile pamietam z lekcji chemii. Więc może wjakieś witaminy? odżywki. Nie wiem kurcze a włosy muszą być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myj "szamtu" wiecej na glowei wiekrze wrazenie :D

Hehe dobre, ale nie chce miec afro tylko long hairs. A może jakieś witaminy :?: albo coś innego w stylu wapń, fosfor czy coś. Słyszałem że od dużej ilości wapnia szybciej rosną paznokcie, a paznokcie i włosy to praktycznie to samo IMO - o ile pamietam z lekcji chemii. Więc może wjakieś witaminy? odżywki. Nie wiem kurcze a włosy muszą być :D
wyciag ze skrzypu polnego jest dobry na wlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sprawdzony i skuteczny sposób na szybkie chodowanie włosów, to chodować je w okresie dojżewania ( u mnie po 2,5 roku od 15 roku zycia od zera na głowie miałem do d.upy prawie :D - licząc wyrównywanie itp.). Fajna sprawa, moze jeszcze z raz zachoduje, ale niesety, trochę sie zakola porobiły :| Nie jest źle, po wszędzie indziej gęsto ;) Zciołem je, bo mi się znudziły i babcie gadały do mojej babci, że jaką ma pani ładną wnuczkę hehe :P A i w autobusie się pytali, czy moze pani skasować bilet :P nie polecam na dłuższą metę- za dużo problemów z rozczesywaniem z pół godziny na łazienkę itp. Poza tym, wyrywanie włosów szczotką ech...wszedzi ich pełno było :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też miałęm długie włosy (tak do ramion) i też byłem czasami mylony z babką :lol: :D no i fakt rozczesywanie też sux, no i zawsze jak nie masz na gumkę włosów spadają na oczy co co cholernie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia :evil: a tak naprwadę fajniejsze jest zapuszczanie sobie włosów niż jak się już je ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy na pewno chcesz mieć długie włosy ..

Trzeba być twardzielem żeby mieć takie coś :D bo dużo z tym roboty

Ja na przykład w życiu nie byłem u fryzjera i nie planuję - ostatni raz obcinałem się na krótko jakieś 8 lat temu :D

Zapuszczając pamiętaj o podcinaniu końcówek co jakiś czas - nie będą się tak rozdwajać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapuszczam włosy od 8 klasy podstawówki... dokładnie od 96 roku. Moja metoda: nie ścinać. Niestety od paru lat włosy zatrzymały sie na wysokości tyłka i nie chca rosnąć.

 

Bartezjusz: z tym <span style="color:red;">[ciach!]</span>em to tylko plotka. Znajomy próbował wszystkiego: ludzkie, psie, kocie, szczurze, końskie, krowie i <span style="color:red;">[ciach!]</span>o naćpanego skejta i nic... nie pomogło...

 

Za to podcinanie może pomóc. Raz na jakiś czas możesz je wyrównać na końcach. Rozdwojone końcówki nie sprzyjają wzrostowi. Wiec trzeba sie zaopatrzyć w dobry szampon i po krzyku.

 

Za to czyjś argument o czesaniu ich pół godziny... hehehe... chyba, że grzebieniem sie czesałeś to rozumiem. Ja na czesanie nie poswiecam wiecej niż 1 - 2 minuty przed i po kąpieli, a na codzien to raz czy dwa przejechać szczotka ale mi problem...

 

Najgorzej to po imprezie czy cuś... wtedy to siara nie włosy, ale i na to sie zawsze znajdzie sposób! Długie włosy rulez!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy na pewno chcesz mieć długie włosy ..

Trzeba być twardzielem żeby mieć takie coś :D bo dużo z tym roboty

Ja na przykład w życiu nie byłem u fryzjera i nie planuję - ostatni raz obcinałem się na krótko jakieś 8 lat temu :D

Zapuszczając pamiętaj o podcinaniu końcówek co jakiś czas - nie będą się tak rozdwajać

NA PEWNO CHCE MIEĆ DŁUGIE WŁOSY, A MIMOZĄ NIE JESTEM WIĘC DAM SOBIE RADE :D

Makonar racja - długie włosy rulez, ale zobaczymy bo narazie to po czubek nosa mi sięgają :roll:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki sposob - peruka :D:D:D:D

 

Mialem dlugie kudly - cos mnie jednak wzielo i zciaolem. Teraz znowu zapuszczam. JEstem juz je w stanie spiac (ciasno i ledwo ledwo ale juz). Zaczolem zapuszczac w marcu. Szybko mi rosna :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się chce suszyć włosy? :)

nie wiem jak inni ale ja czesze wlosy i ide spac , zawyczaj myje wieczorem

 

a tak poza nawiasem to u fryzjera nie bylem 2 lata i nie zamierzam na razie

 

a co do tego rosniecia wlosow to brac witaminke A + E!!! cosik tam daje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja myje wlosy 2x dziennie, ale to jest spowodowane choroba psychiczna (stwierdzone przez psychiatre) wiec nie przejmujsice sie mna,... ;p

 

z wlosami sa problemy, ale mi sie wydaje, ze warto ;]

 

dlugie hairy roox!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...