Skocz do zawartości
AVENGER

Moje WWW

Rekomendowane odpowiedzi

a) kolorystyka dosc monotonna :P ale jak tak mialo byc to ok

B) obrazki otwieraja sie w nowym oknie -> burdelik sie robi

c) fotki slabej jakosci wiec mozesz je smialo pomniejszyc :)

d) zmien kolor suwakow w ramce z lewej, nie pasuja do czerwonego (moze tylko u mnie ;) )

e) times new roman.... nie lubie jej :P

f) grasz nago w q3 ? :D

g) wiecej grzechow nie pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie.

 

a) a wiec ok :D

B) no kurde moze faktycznie lepiej dac w parent frame, jeszcze jedna taka opinia i zmienie :D. Rozumiem ze chodzi o obrazki cpu/hdd itd. No bo jesli o zdjecia z menu lewego to niezabardzo jest gdzie je otwierac, musial bym je zmieniszyc -> patrz c)

c) niestety aparacik nie byl swiatowej klasy, ale sadze ze pomniejeszenie to nienajlepszy pomysl...zdjecia byly poszatkowo w 1600x1200 i zmiejeszajac je do 1280 troszke trudniej zauwazyc subtelne detale mimo slabej jakosci. Zdjecia moze w sumie zmiejszyc do 1024 ale .... nic mi to nie da do okiena prawego beda i tak za duze, rozmiar niewiele sie bedzie roznil, kolejny krok to ~800x600 ... ale to juz za male beda te zdjecia ... no ale jeszcze pomysle...moze faktycznie masz racje.

d) phrazee, ma byc czerwony z czarnym przesuwaniem i czarnymi strzalkami... a jak jest u Ciebie ?

e) :P

f) w ramach zwiekszenia wydajnosci chlodzenia :D

 

Czekam na dalsze opinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stronka fajna fajna stroan tylko zawsze jak chce na nia wejsc to jest transfer przekroczony

Takie powodzenie mam :D....dzieki wam :D

 

storona żadna rewelacja

A tak sie staralem :cry:, a tak powaznie to niespodzewalem sie latki _Rewelacja_, chociaz miezac ja z Twoja WWW... :wink: [no ofence]

No ale dzieki rowniez za Twoja opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Kumpel przyczail strone, podoba mu sie, i chce zebym zrobil jakiejs jego znajomej, podobnie rozbudowana strone [czyli niewielka]. To ma byc strona jakiego domu wypoczynokowego czy cus.

Babka jakis czas temu dala 150 zeta za strone (bez podstron!!!!, sama 1 strona!!) + postawienie na jakims platnym serwerze.

 

I teraz pytanko, zrobie jej strone 10x lepsza od tej co ma, konto juz jest [na ten platny serwer zaladuje] i..... ile moge od niej wysepic :D. Jak sadzicie. Ja sie zastanawiam nad 150zeta, raz dala, to teraz jak jej obiecam lepsza, to zapewne tez da.

 

Co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...