Skocz do zawartości
lukasrz

Zobaczcie to bo mnie krew zaraz zaleje

Rekomendowane odpowiedzi

Oto cytat pewnej osoby z pewnego forum

 

Jeszcz coś dopowiem do kompa:

Procka podkręciłem z 3200+ na 4000+ zmieniając tylko FSB z 400 na 500 Mhz, jakbym troche pokombinował może udałoby się wyciągnąć 4500+. GeForca FX 5900 256 Mb DDR (2.2 ns) 256 bit AGPx8 Ultra pokkręciłem z 450/850 Mhz do 550/950 Mhz. Mój dysk to Western Digital ma 250 Gb 7.200 obr z 8 Mb Cache, a monitorek PHILIPS 109P40 wyświetla rozdzielczośc max 1920x1440x75 hz, rozdzielczość 1024x768x110 hz, 1280x1024x100 hz a 1600x1200 przy 85 hz. Płyta główna ABIT KV7 ma AGPx8, obsługuje fsb 400 i DDR 400 i jest oparta na najnowszym chipsecie VIA KT600, a z najnowszego sound blastera Audygi 2 platinium EX i moich głośniczków 5.1 wydobywa się tak cudowny dźwięk, że można go słuchać godzinami.... Mam już go tydzień i cały czas jestem nim podjarany. Colin 3 przy rozdzielczości 1920x1440 full detalach, anti-alsingu x8 filtrowaniu anizotropowym x8 i ... i wogóle najwyższej możliwej grafice wyciąga 130-140 klatek na sekundę!!!!

 

A w szczególności to : Colin 3 przy rozdzielczości 1920x1440 full detalach, anti-alsingu x8 filtrowaniu anizotropowym x8 i ... i wogóle najwyższej możliwej grafice wyciąga 130-140 klatek na sekundę!!!!

 

Niemoge poprostu niemoge jakiś pajac to pisał.

 

Namiary : http://forumxp.mojewww.com/viewtopic.php?p=27375#27375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muahahahhaha... chyba 13-14 fps ...nie no , az upadlem na dywan i troche sie oplulem:P czadowa koles ma wyobraznie , nie ma co.. tak smigac to moze bedzie ale na najlepszych kompach ktore beda za 2-3 lata chociaz i to watpliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym temacie ten pajac napisał cos takiego

Za 900 zł spokojnie możesz dostać Prolink PixelView GeForce FX 5600 256 Mb DDR (3.6 ns) AGP x 8 i to chyba będzie najlepszy wybór (wpełni obsługuje Directa 9.0 i open GL 1.4 i wszystkie nowe stery NVIDI są optymalizowane właśnie pod FX). Jej taktowanie to 325 Mhz na rdzeń i 600 na pamięć (tylko uważaj bo są też wersje z pamięcią 500 Mhz). Może teraz 256 Mb jest troche przereklamowane i narazie nie widać wielkiej różnicy między grafą 128 Mb a grafą 256 Mb, ale za jakiś rok nie będzie to już nic nadzwyczajnego, a raczej standart...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon Barton XP 3200+ (FSB 400 Mhz)|ABIT KV7|4 x 512 Mb DDR Kingston (400 Mhz@500 Mhz)|GeForce FX 5900 Ultra 256 Mb DDR (450/850 Mhz)|Western Digital 250 Gb|Sound Blaster Audigy 2 Platinium EX|CD-ROM LGx52

LOL

Poprostu to mnie już rozwaliło. :lol: :lol:

Ałaaaaaaa mój brzuch :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie jaki z niego geniusz 4 kości po 512MB on z 400 na 500Mhz wykręcił. Oby tak dalej. ( A świstak siedzi i.....)

 

No i oczywiście Athlon na fsb 250Mhz i on tylko zmieniał fsb :lol:

 

 

JA TYLKO POCIĄGNOŁ...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMarka nie ściągnął, bo "za duży". Komputera nie pokaże, bo jest w serwisie, tatuś nie pozwala nikogo przyprowadzać do domu albo braciszek zabrał do akademika, żeby wyrzucili mu przez okno.

Mieliśmy podobnego ticzera, zawsze przed lekcją ktoś mówił "witamy w Strefie 11" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem takiego goscia w klasie... wciskal mi kit ze sa nagrywarki 80x!! wtedy byly jeszcze max 32x ale 80x!!! i nawet zalozylem sie z nim o 100,- chyba ale gnojek potem sie zapieral ze nic takiego nie mowil choc byla przy tym polowa klasy:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh przypomnial mi sie cytat z podpisu wichhuntera(chyba dobrze ksywe napisalem??)

tylko Dwie rzeczy sa nieskonczone wszechswiat i ludzka glupota ale tego pierwszego niejestem pewien

A. Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skądś znam takie teksty,mam gościa w klasie co podkrecil antka 1800 samym fsb d0 220 na kt 333,a jak spytalem co mu się pokazalo po oc do powiedzial ze nie pamieta.A jka spytalem jegto brata czy cos proca kreca to powiedzial ze im stary nie pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...