Skocz do zawartości
Adamus1906

NAJLEPSZA GRA RPG WSZECHCZASÓW to wg was..

Rekomendowane odpowiedzi

Diablo I - grałem ponad 2 lata. Nawet mini-poradnik z kumpel zrobiliśmy swego czasu. Pamiętam któreś tam ferie zimowe - graliśmy po RS-ce bite 2 tygodnie z przerwami na żarcie i sranie, czasem kótka drzemka.

 

CM 3 - najlepszy menadżer jaki powstał. 4-ka jak dla mnie zabiła serie. Gram do dziś w CM-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo I - grałem ponad 2 lata. Nawet mini-poradnik z kumpel zrobiliśmy swego czasu. Pamiętam któreś tam ferie zimowe - graliśmy po RS-ce bite 2 tygodnie z przerwami na żarcie i sranie, czasem kótka drzemka.

 

CM 3 - najlepszy menadżer jaki powstał. 4-ka jak dla mnie zabiła serie. Gram do dziś w CM-a

1210713[/snapback]

 

Wydawalo mi sie ze temat jest o RPG a nie innych gatunkach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze: T.O.M.E., Zangband (podobne, pierwszy w świecie Tolkiena, drugi Zelaznego - Amber). Poza tym ADOM (ale nigdy nie skończyłem). I to są prawdziwe cRPG, nie wymagające grafiki, ale mające klimat i ogromne możliwości. Poza tym naprawdę trzeba dbać o swoją postać, bo pośmierci po naszym bohaterze pozostaje tylko nagrobek (nie ma load, grę można wczytać tylko w miejscu, w którym skończyło się ostatnią sesję).

 

Z graficznych - EoB, BG, Sacred (chociaż w zasadzie Sacred to coś pośredniego między cRPG a H&S).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii action rpg zdecydowanie wygrywa u mnie Diabeł 2

Jesli chodzi o zwykle rpg moim faworytem pozostanie fallout 1 bo był pierwszy mroczny wciagajacy swietny klimat i grywalność

2 miejsce fallout 2 to samo co wyzej ale jednak troche gorsza od jedynki bo mniej mroczna

3 miejsce Might and Magic 7 gdyby nie "dodatek" blasterow było by 2 miejsce B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest w stanie pobić "BETRAYAL AT KRONDOR"!

Przeszedłem ją cztery razy (mając systemy DOS 6.22, Windows 95 i Windows 98), a uzyskawszy dostęp do internetu, dowiedziałem się kim jest RAYMOND E. FEIST. Mam większość jego książek, zarówno po polsku jak i w oryginale. Jestem największym fanem Feista w tej części Europy. :D Tak się złożyło, że mój nick na tym forum akurat nie ma związku z Midkemią, wszędzie indziej używam imion z książek Feista.

 

Ktoś pytał o najlepszy miecz. Znalazłem go przechodząc grę po raz drugi. Oto jego statystyki:

 

Guarda Revanche

Type: Elven (jak wiadomo, ten atrybut ma charakter informacyjny)

Thrust:

Damage: 90+Strength

Accuracy: 45+Skill

-------------------------------

Swing:

Damage: 140+Strength

Accuracy: 30+Skill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o najlepszy miecz. Znalazłem go przechodząc grę po raz drugi.

1575530[/snapback]

Tak się składa, że to ja pytałem :)

Może jakaś podpowiedź :?: W którym rozdziale można to cudo zdobyć i dlaczego miecz ten występuje w dwóch wersjach - w jednej jest złamany, a w drugiej jest cały :?:

 

Graleś może w Return to Krondor :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...