Skocz do zawartości
Puffy

Wojsko wojsko wojsko

Rekomendowane odpowiedzi

Berkut, snajperstwo to jest esensja szczelania do ludzików.

Nie wiem czy oglądałeś film pod tytułem Snajper z Tomem Berengerem w roli głównej, jeżeli nie, to polecam, poczujesz (chyba) to coś :>

reed a wiesz jakie jest podstawowe zadanie snipera na polu walki?

Szczelać ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut, snajperstwo to jest esensja szczelania do ludzików.

Nie wiem czy oglądałeś film pod tytułem Snajper z Tomem Berengerem w roli głównej, jeżeli nie, to polecam, poczujesz (chyba) to coś :>

reed a wiesz jakie jest podstawowe zadanie snipera na polu walki?

Szczelać ?? :lol:

Podtawomym zadaniem snipera na polu walki( nie mowie tu o operacjach specjalnych gdzie ma osłaniac ani o antyterorystycznym gdzie ma obserwowac i meldowac oraz eliminowac w poczatkowej fazie szturmu terrorystow bezposrednio zagrazajacych zyciu zakładnikow) jest odszukanie i eliminacja wrogiego snipera.

Drogim zadaniem jest dopiero eliminacja ofiocerow i osłona wycofujacych sie sił włąsnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut, snajperstwo to jest esensja szczelania do ludzików.

Nie wiem czy oglądałeś film pod tytułem Snajper z Tomem Berengerem w roli głównej, jeżeli nie, to polecam, poczujesz (chyba) to coś :>

reed a wiesz jakie jest podstawowe zadanie snipera na polu walki?

Szczelać ?? :lol:

Podtawomym zadaniem snipera na polu walki( nie mowie tu o operacjach specjalnych gdzie ma osłaniac ani o antyterorystycznym gdzie ma obserwowac i meldowac oraz eliminowac w poczatkowej fazie szturmu terrorystow bezposrednio zagrazajacych zyciu zakładnikow) jest odszukanie i eliminacja wrogiego snipera.

Drogim zadaniem jest dopiero eliminacja ofiocerow i osłona wycofujacych sie sił włąsnych.

Nadal nie jażę dlaczego mnie o to pytasz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy reed, ale zarzucasz między innymi mnie, że moje jak to się wyraziłeś "ideologie" i górnolotne wytłumaczenia są podszyte tchórzostwem, a sam mimo, że jesteś "starym koniem" pleciesz jakieś farmazony o filmach. Film to nie realne sytuacje i jedyny ból jakiego możesz doświadczyć będzie spowodowany hemoroidami będącymi skutkiem bezustannego siedzenia przed telewizorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy reed, ale zarzucasz między innymi mnie, że moje jak to się wyraziłeś "ideologie" i górnolotne wytłumaczenia są podszyte tchórzostwem, a sam mimo, że jesteś "starym koniem" pleciesz jakieś farmazony o filmach. Film to nie realne sytuacje i jedyny ból jakiego możesz doświadczyć będzie spowodowany hemoroidami będącymi skutkiem bezustannego siedzenia przed telewizorem...

Jasne że bez :|

Dlaczego twierdzisz że plotę farmazony ? wcale tak nie uważam, mimo że to tylko moje zdanie na ten temat. Dzięki Ci też że mnie uświadomiłeś z tymi filmami, kurna ! a ja przez tyle lat myslałem że to wszystko prawda 8O bosh :| Jak ja sobie z tym poradzę, przecież to straszne

I mówisz że to wszystko bajerpicnawodęfotomontasz ?? 8O a przecież te wenezuelskie są takie życiowe :| (muszę o tym powiedzieć żonie, dla niej pewnie też będzie to strasznym ciosem :( )

Czy o tych hemoroidach, to Ty tak z własnego doświadczenia ?

Ja nie mam z tym problemów, nie siedzę dużo przed tivi, goowno tak jest do oglądania zazwyczaj, jak już zresztą to raczej leżę :lol:

Ale dzięki za troskę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że wenezuelskie są życiowe... a juz najbardziej nafspulnej... juz bym chyba wolał iść do wojska niż to oglądać :P

Nie niemam z "tym" problemów, oczywiście dlatego, że okresowe wstawanie z fotela by udać się w strone lodówki pozwala mi zachować tężyznę fizyczną i jak to się ktoś kiedyś wyraził "niesamowitą pare w rękach" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że wenezuelskie są życiowe... a juz najbardziej nafspulnej... juz bym chyba wolał iść do wojska niż to oglądać :P

Nie niemam z "tym" problemów, oczywiście dlatego, że okresowe wstawanie z fotela by udać się w strone lodówki pozwala mi zachować tężyznę fizyczną i jak to się ktoś kiedyś wyraził "niesamowitą pare w rękach" :D

Heh, a próbowałeś kiedyś pić piwko w solidnym markowym kufelku o pojemności minimum 2 l ?

Stary, to wyrabia takę "parę w łapach" że się w pale nie mieści.

Pozatym bieganie 3 piętra niżej po w/w piwo pozwala wyhodować nóżki niewiele odbiegające od tych jakie mieli rzymscy legioniści, polecam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a próbowałeś kiedyś pić piwko w solidnym markowym kufelku o pojemności minimum 2 l ?

Stary, to wyrabia takę "parę w łapach" że się w pale nie mieści.

Pozatym bieganie 3 piętra niżej po w/w piwo pozwala wyhodować nóżki niewiele odbiegające od tych jakie mieli rzymscy legioniści, polecam 8)

Ooo nie wątpię, że parę ma się niesamowitą. Tylko podejrzewam, że po dwóch takich kufelkach przyjąłbym pozycję snajpera gotowego do strzału (najlepiej w trawie) i "czekał" (jak Tom Berenger) na wroga (aż mnie znajdzie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Heh, a próbowałeś kiedyś pić piwko w solidnym markowym kufelku o pojemności minimum 2 l ?

Stary, to wyrabia takę "parę w łapach" że się w pale nie mieści.

Pozatym bieganie 3 piętra niżej po w/w piwo pozwala wyhodować nóżki niewiele odbiegające od tych jakie mieli rzymscy legioniści, polecam 8)

troche mi do ciebie brakuje ja pije z kufelka 1.2 L i biegam z 2 piętra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jesli o mnie chodzi to sie wykaraskałem od niego bo dostałem kat.D ale to dlatego że miałem szczescie a wy jak?

szczeście? punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, poczekaj jak będziesz szukał pracy, znajomości z ogólniaka się przydadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy jak by to powiedzieć 8O zglosilem się dzisiaj sam na WKU .. i mam bilecik na 04.11 ... jednostka telekomunikacyjno - informatyczna... ehhh :roll:

Sado maso czy jak? :twisted: :wink: * To normalnie turbo-jesion bedziesz :lol:

 

*Dżołk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy jak by to powiedzieć 8O zglosilem się dzisiaj sam na WKU .. i mam bilecik na 04.11 ... jednostka telekomunikacyjno - informatyczna... ehhh :roll:

To twoja przyszla jednostka GreeN_DG Zegrze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

green gdzie ta jednostka / i czemu sie zglosuiles sam ?

jednostka w Przasnyszu ... a to wszystko wyszlo tak. zawiesilem sobie szkole z braku finansof. bylem zkłócony z rodzicami i powiedzieli mi ze na szkole mi nie dadzą :? mój dobry kumpel soqul ( --> Kucyk :D ) zgłosil się jusz na końcu wakacji bo chcial odrobić i miec to za sobą a ściemniał się im dobry rok ( usa itd... ). po głebokich przemyśleniach stwierdzilem ze jednak pójde się zgłośić, więc poprosilem soqoła aby mi towarzyszył w drodze do wku ( myślałem że uda mi się załatwić abyśmy byli razem ). w pokoju majora była jaja na maksa ( kawał dobrego hopa z niego .. nie ma co gadać ) siedziałem tam z kumplem ponad 1 h .. gadaliśmy z nim jak z kumplem. gdy dowiedział się że mam technika elektronika odrazu zaproponował mi tą jednostke.. zapytałem się czy da rade z kumplem tam iść ( bo kumpel miał jusz odebrać bilet 30 tego miesiaca ) on wtedy wziął nasze papiery lekarskie i zaczął je przeglądać .. i co się okazało .. popełnili błąd u mojego ziomka .. miał on problemy z oczami i nie zauważyli jednego paragrafu który wukluczał go z prawie wszystkich jednostek. jedyne co mu zostało to sanitariusz :lol: ale najlepsze ze boi się on krwi, więc nawet to odpadało.. na koniec powiedzieli mu ze do wojska to on juz nie pojdzie chyba, że będzie chcial tego zakichanego sanitariusza 8O tylko ja wyjechalem z biletem ehh .. kumpel na koniec chciał mnie zabić bo tak naprawde to pasowało mu to wojsko .... :lol: .. a ja mam bilecik w domu i jeszcze ponad miesiąc wolności .... ehhh

 

 

ubdate

 

i mała rada dla wszystkich .. jeśli jesteście pewni że przyjdzie wam niedługo wezwanie i będziecie musieli iśc przymusowo, to lepiej miesiąc wcześniej pojechać i się zgłosić na ochotnika.. naprawde jest duzo lepiej mozna wybrać sobie termin .. jednostke ( i to z terminami jest luzzz rownie dobrze moglem wybrac na styczeń ale po co .. czym szybciej pojde tym czybciej wyjde ) .. pozdro peace :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sie zglosilem na zandarma 8) Wczoraj mialem rozmowe kfalifikacyjna no i pozostaje mi czekac na wynik, no i w sumie wywiad srodowiskowy mam przed soba (beda chodzic i pytac sie sasiadow jaki ze mnie dobry chlopak) i tu jest juz troche gorzej. W sumie to juz jedna noga jestem w zandarmerii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sie zglosilem na zandarma 8) Wczoraj mialem rozmowe kfalifikacyjna no i pozostaje mi czekac na wynik, no i w sumie profilaktyke srodowiskowa mam przed soba (beda chodzic i pytac sie sasiadow jaki ze mnie dobry chlopak) i tu jest juz troche gorzej. W sumie to juz jedna noga jestem w zandarmerii :)

O k*** to niestety ale przez real soldier jestes uwazany za najgorsza mende.

Niedosc, ze ochotnik to jeszcze zeton :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sie zglosilem na zandarma 8) Wczoraj mialem rozmowe kfalifikacyjna no i pozostaje mi czekac na wynik, no i w sumie wywiad srodowiskowy mam przed soba (beda chodzic i pytac sie sasiadow jaki ze mnie dobry chlopak) i tu jest juz troche gorzej. W sumie to juz jedna noga jestem w zandarmerii :)

O k*** to niestety ale przez real soldier jestes uwazany za najgorsza mende.

Niedosc, ze ochotnik to jeszcze zeton :)

Bywa :twisted: To normalne ze sa plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkarlatny kolor najpiekniejszy.

Widac nie znasz slow piosenki: "Prawdziwe wojsko czarne berety nosi..." :twisted: :P :wink:

Swięte słowa, "pancerniki" rulez jak penis !!!

a ja nawet nie wiem, jaką bede jusz za miesiąc nosil czape 8O :?

 

jeśli był ktoś w Przasnyszu to prosze na gg ----> 3353915 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkarlatny kolor najpiekniejszy.

Widac nie znasz slow piosenki: "Prawdziwe wojsko czarne berety nosi..." :twisted: :P :wink:

Swięte słowa, "pancerniki" rulez jak penis !!!

Penis rulez jak sie wie, jak go uzywac :twisted: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...