Skocz do zawartości
mic_s

Narodowy Test Inteligencji

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wynik to 134 , ale dziwny był ten test , nie mogłem rozgryźć z tymi obrazkami (baloniki , domek , pingwin ). Dosyć dobrą mam spostrzegawczość jednak nie udało mi sie poprawnie odpowiedzieć na te pytania . Reasumując test był robiony pod publike i dla reklamy TVN :)

Ja robiłem na onecie a na TVN napewno były przerywniki reklamowe i świecące kropki :)

 

BTW : całkiem inteligentna wiara siedzi na tym forum :)

 

Pozdrówki for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozróżnijcie Show od testu na inteligencje.

Popieram w 100%, test iq sie pisze na papierze przez ileś tam godzin (moze 1h :P) i w spokoju przede wszystkim. I dostajesz wynik osobno z myślenia przestrzennnego, osobno z jakiś działań na liczbach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test byl jakis zwalony. Po:

 

1) Niezrozumiale jest dla mnie ze za w wieku ponizej 19 lat za ta sama ilosc punktow byl owiele nizszy wynik IQ niz jakbym mial tyle samo punktow i wiek powyzej 19 lat. Dla przykladu. Mialem 46 dobrych odpowiedzi i dla mojego wieku 15lat czyli ponizej 19 za to otrzymalem IQ 95! Moja siostra natomiast ktora ma 21 lat i miala punktow 48 miala IQ rowne 115. Moim zdaniem powinno byc odwrotnie. Czyli = Starszy - bardziej wyedukowany i to wlasnie on powinien miec mniejsze IQ za wyzsza liczbe punktow.

 

2) Za malo czasu na niektore pytanie. Czasem nawet nie zdazylem zrozumowac dokladnie pytania a juz mialem next.

 

3) Kiedys mialem inny test i mialem IQ 119.

 

JEDNYM SLOWEM JAKAS KISZKA A NIE TEST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119 i 21 lat... byloby duuuzo wiecej gdyby nie fakt, ze test rozwiazywalem siedzac obok mojej Lubej ;) Nie zawsze udalo nam sie w pore skupic uwage na kolejnych pytaniach i tak ok. 10 pytan przegapilismy ;)

 

PS. Jej wynik to 121. Wiek ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły - tak to odwzorowuje naszą inteligencje jak - nie powiem co :/

Jest to może jakiś znikomy wskaźnik naszego "logicznego myślenia", a nie inteligencji ;)

 

---

 

A tak po za tym to mam 128/15lat

---

Pytania były przygłupawe-niektóre ;/

Ogólnie nie podobało mi się to.

Pozdro dla wszystkich mózgów tweaka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez ten test coś dziwny sie wydaje. IQ czyli iloraz inteligencji to stosunek intelignecji do wieku czyli im starsza osoba tym powinna więcej punktów zdobyć żeby mieć te iq 100. Testu nie zrobiłem bo obrazki nie chciały się ładować. Widze że dużo osób ma iq koło 130 to niech te osoby mi wytłumaczą dlaczego suma lat tamtych dwóch gości wynosiła 50 a nie 49 lat? Chyba kojarzycie o które zadanie mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...