Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierdziele jak mozna nie przejsc tej szkolki?? jak czytalem to ludzie mieli z nia problemy. przeciez ona jest banalna. tylko ostatnia jazde jechalem3razy.

JESTES WYPASIONYM SIMRACEREM !

kolega ma pewnie licencje rajdowa.

ale dwa cioły jestescie.

 

o to mi chodzi, bo jak czytalem ten topic od poczatku to co trzeci to mowil ze nie moze przejsc tej szkolki, myslalem ze rzeczywiscie to takie trudne jest a tu ... proste jak nie wiem co.

Nie wiedzialem jeszcze lepszego simracera od Ciebie.

Jestes THE REAL RACER.

Ja sie naprawde staram ale faktycznie trzeba miec to cos. Ty to jednak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czy model jazdy jest tu trudny czy latwy zalezy od kontrolera - slyszalem ze na klawiaturze sie gra duzo prosciej niz na kierownicy- taki paradoks bo w innych grach skuteczniej jezdzi sie jednak na kierze. Ja jednak na klawiszach nie umiem juz grac i gram tylko na kierownicy :)

Coz to za bullshit? W Ryska na klawiaturze gra sie okropnie, porownywalnie do GPL.

 

Chyba ci sie, kolego, z CMR pomylilo- tam faktycznie niektorz hotlaperzy graja na strzalkach bo im 'prosciej'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem jeszcze lepszego simracera od Ciebie.

Jestes THE REAL RACER.

Ja sie naprawde staram ale faktycznie trzeba miec to cos. Ty to jednak masz.

idz se moze na jakies forum nabij posty, szkoda ze juz na forum tweaka usuneli licznik postow bo tak to byles pierwszy a teraz - lipa, kurcze nikt nie moze sprawdzic ze rzeczywiscie jest najlepszy w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze ja slaby jestem a ludzie pisali ze nie moga przejsc tej szkolki, ja naprawde nie rozumiem co w niej takiego trudnego jest. pozniej ci podam, jesli mam ta trase odblokowana bo w season jeszcze nie grałem :P wlasnie o to chodzi ze ja slaby jestem a ludzie pisali ze nie moga przejsc tej szkolki, ja naprawde nie rozumiem co w niej takiego trudnego jest. pozniej ci podam, jesli mam ta trase odblokowana bo w season jeszcze nie grałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja powiem ze nadal nie moge przejsc tej szkolki choc grajac mistrzostwa na jednym z torow pobilem Ryska, generalnie jak ktos ma problem z ostatnia proba to powinien sobie ja odpuscic i juz, a co do REAL_RACERA :) moze on przeszedl bez problemu tylko podstawowa szkolke :)

 

greets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam radeona 9600 pro catalisty 4.9 i niemoge odpalić rbr na high detali, na low i medium idzie a na high dochodzi do wyboru profilu i zwis. pomużcie

w oknie chodzi na high a na fullscreenie nie chce

Heh.... Ja mam identycznie. Działa dobrze zdaje się, że na Cat 4.6. Może jakiegoś patcha nowego wydadzą, bo ten 1.01 nic nie pomaga w tej kwestii. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, naprawde, próbowałem zrozumieć dlaczego tak wiele osób gra w tą gierkę ale nie mogę tego zrozumieć. Beznadziejna grafika, słaby dźwięk, dobra fizyka i tragiczne zachowanie samochodu po wypadku. Ta gra oprócz realizmu (który też nie jest doskonały) nie oferuje NIC. Takie Live For Speed jest sto razy lepsze, wiem że to nie wyścigi WRC ale co z tego? Po co się męczyć przy takim szajsie jak RBR? Że sprawia wrażenie realizmu? Chyba tylko do wypadku.

Lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> swoją furę, zapłacić i pojeżdzić nią po torze :P

Nigdy nie zrozumię ludzi zagrywjących się w gry typu RBR czy Flight Simulator. Zero zabawy tylko uważanie żeby się nie rozbić/wypaść z trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, naprawde, próbowałem zrozumieć dlaczego tak wiele osób gra w tą gierkę ale nie mogę tego zrozumieć. Beznadziejna grafika, słaby dźwięk, dobra fizyka i tragiczne zachowanie samochodu po wypadku. Ta gra oprócz realizmu (który też nie jest doskonały) nie oferuje NIC. Takie Live For Speed jest sto razy lepsze, wiem że to nie wyścigi WRC ale co z tego? Po co się męczyć przy takim szajsie jak RBR? Że sprawia wrażenie realizmu? Chyba tylko do wypadku.

Lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> swoją furę, zapłacić i pojeżdzić nią po torze :P

Nigdy nie zrozumię ludzi zagrywjących się w gry typu RBR czy Flight Simulator. Zero zabawy tylko uważanie żeby się nie rozbić/wypaść z trasy.

i o to wlasnie chodzi, zeby gra byla realistyczna i choc w jakims stopniu oddawala to co dzieje sie podczas prawdziwych rajdow.

 

dla mnie to jest zabawa. duzo lepiej sie przy tym bawie niz przy pokonywaniu kolejnej 90 w cmr na pelnym gazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, naprawde, próbowałem zrozumieć dlaczego tak wiele osób gra w tą gierkę ale nie mogę tego zrozumieć. Beznadziejna grafika, słaby dźwięk, dobra fizyka i tragiczne zachowanie samochodu po wypadku. Ta gra oprócz realizmu (który też nie jest doskonały) nie oferuje NIC. Takie Live For Speed jest sto razy lepsze, wiem że to nie wyścigi WRC ale co z tego? Po co się męczyć przy takim szajsie jak RBR? Że sprawia wrażenie realizmu? Chyba tylko do wypadku.

Lepiej ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> swoją furę, zapłacić i pojeżdzić nią po torze :P

Nigdy nie zrozumię ludzi zagrywjących się w gry typu RBR czy Flight Simulator. Zero zabawy tylko uważanie żeby się nie rozbić/wypaść z trasy.

Śmię rozwalil :)

Beznadziejna grafika :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Co Ci nie pasuje w zachowaniu samochodu podczas wypadku ?

Podejrzewam, ze to ten slynny zarzut z fikolkami :)

Otoz zobacz sobie obojetnie jaki film (ktorych na necie w brud) o wypadkach. Takie fajne klipy. Zobaczysz, ze czasami samochody robia takie figle w powietrzu przy niewielkich predkosciach, ze wtedy zrozumiesz jak genialne jest to w tej grze.

Czasami w tej grze pojawiaja sie bugi, ze samochod odbija sie jak flubber ale ja jeszcze tego nie uswiadczylem, a gram w ta gre sporo czasu.

 

Rowniez cos masz do dzwiekow. Nie odbiegaja od zadnej gry wiec zarzut wymuszony.

 

Nie zrozumiesz bo jak juz wspominalem komus innemu masz za malo ikry i nie bedziesz w stanie nigdy zapierniczac ocierajac sie o drzewa.

 

Odpalasz CMR, zaiwaniasz z max wcisnietym klawiszem up i smiesz twierdzic, ze sie swietnie bawisz bo mozesz walic po drzewach ?

Ja myslalem podobnie dopuki nie zauwazylem co mozna wyciagnac z symulatora rajdu.

Spocone pachy, mokre czolo. Ale to niestety tylko dla wybranych, ktorzy zrozumieli o co chodzilo SCi.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emperor moze kiedys nas zrozumiesz jak juz przestanie ci wystarczac prosta i latwa rozrywka dla mas :) Tą beznadziejna grafika to dowaliłeś na maksa hehehehe akurat w LFS grafika nie jest wcale lepsza. Widać ze musisz sie m,eczyc probując zapewne pokonac odcinek lub szkółke a ja np. dobrze sie przy tym bawiłem i bawię nadal i tym sie różnimy - po prostu gra jest dla ciebie ZA TRUDNA i wstyd ci to przyznac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, naprawde, próbowałem zrozumieć dlaczego tak wiele osób gra w tą gierkę ale nie mogę tego zrozumieć. Beznadziejna grafika, słaby dźwięk, dobra fizyka i tragiczne zachowanie samochodu po wypadku. Ta gra oprócz realizmu (który też nie jest doskonały) nie oferuje NIC. Takie Live For Speed jest sto razy lepsze, wiem że to nie wyścigi WRC ale co z tego? Po co się męczyć przy takim szajsie jak RBR? Że sprawia wrażenie realizmu? Chyba tylko do wypadku.

Lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> swoją furę, zapłacić i pojeżdzić nią po torze :P

Nigdy nie zrozumię ludzi zagrywjących się w gry typu RBR czy Flight Simulator. Zero zabawy tylko uważanie żeby się nie rozbić/wypaść z trasy.

Śmię rozwalil :)

Beznadziejna grafika :)

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_r/8553/85...8553_1081_3.jpg

http://img.gamershell.com/imagefolio/galle...on_Hokkaido.jpg

 

Co Ci nie pasuje w zachowaniu samochodu podczas wypadku ?

Podejrzewam, ze to ten slynny zarzut z fikolkami :)

Otoz zobacz sobie obojetnie jaki film (ktorych na necie w brud) o wypadkach. Takie fajne klipy. Zobaczysz, ze czasami samochody robia takie figle w powietrzu przy niewielkich predkosciach, ze wtedy zrozumiesz jak genialne jest to w tej grze.

Czasami w tej grze pojawiaja sie bugi, ze samochod odbija sie jak flubber ale ja jeszcze tego nie uswiadczylem, a gram w ta gre sporo czasu.

 

Rowniez cos masz do dzwiekow. Nie odbiegaja od zadnej gry wiec zarzut wymuszony.

 

Nie zrozumiesz bo jak juz wspominalem komus innemu masz za malo ikry i nie bedziesz w stanie nigdy zapierniczac ocierajac sie o drzewa.

 

Odpalasz CMR, zaiwaniasz z max wcisnietym klawiszem up i smiesz twierdzic, ze sie swietnie bawisz bo mozesz walic po drzewach ?

Ja myslalem podobnie dopuki nie zauwazylem co mozna wyciagnac z symulatora rajdu.

Spocone pachy, mokre czolo. Ale to niestety tylko dla wybranych, ktorzy zrozumieli o co chodzilo SCi.

Amen 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walicie mi tu artami z gierki i mówicie że ta gra tak wygląda, chyba w nią grałem :lol:

Wygląda jak podrasowany CMR2.

Co do fizyki jest baznadziejna podczas wypadków i taka jest prawda, jadąc setką i uderzając w kamień samochód raczej nie poleci na 50m robiąc w międzyczasie 10 obrotów :P

Nie lubię takich gier i tyle. CMR mi nie sprawia przyjmnośći, ale taki NFS: Porsche był idealnym kompromisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walicie mi tu artami z gierki i mówicie że ta gra tak wygląda, chyba w nią grałem :lol:  

Wygląda jak podrasowany CMR2.

To nie arty, to umiejetnosc ustawiania gry w ustawieniach HIGH :D

 

Co do fizyki jest baznadziejna podczas wypadków i taka jest prawda, jadąc setką i uderzając w kamień samochód raczej nie poleci na 50m robiąc w międzyczasie 10 obrotów :P

Oczywiscie, ze zrobi.

 

Nie lubię takich gier i tyle. CMR mi nie sprawia przyjmnośći, ale taki NFS: Porsche był idealnym kompromisem

Porshe Unlished byl, jest i bedzie swietna gra.

Nie byl symulatorem i nie ma on tutaj nic do rzeczy.

Underground tez sie fajnie gra i co z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spocone pachy, mokre czolo. Ale to niestety tylko dla wybranych, ktorzy zrozumieli o co chodzilo SCi.

Tylko dla orłów :lol: , daj już spokój KRS. Rycho to gra tak jak każda inna. Mnie się gra nieźle, aczkolwiek parę rzeczy mi się ewidetnie nie podoba. Gra (podkreślam GRA) jest dobra, nawet bardzo, ale nie wybitna.

Fajnie, że trzeba myśleć i bardziej uważać podczas jazdy, jednocześnie niektóre rzeczy są tam imho przesadzone.

Grafa jest b.dobra (nie wiem jak komuś może przypominać CMR2 8O ), dźwięk normalny (u mnie niestety się wali).

Niestety mało os'ów i rajdów. Aut wystarczająco (i tak jeżdzę tylko Miśkiem :P ).

Minusem jako produktu, są bugi z grafą i dźwiękiem na niektórych konfigach i path który niczego nie poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niedoceniania.

Glowna przyczyna, ze powstaja gry arcade, dla mas jest to, ze nikomu sie nie chce uczyc czerpac korzysci z gry. Chca ja miec odrazu.

Jak wszystko w zyciu im do czegos sie ciezej dojdzie to tym wieksza frajda z osiagnietego celu.

Crazy_Ivan "tylko dla wybrancow" odnosi sie do tych wytrwalych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niedoceniania.

Glowna przyczyna, ze powstaja gry arcade, dla mas jest to, ze nikomu sie nie chce uczyc czerpac korzysci z gry. Chca ja miec odrazu.

Gra jest niedoceniana bo ma masę błędów, wiesza się na wielu konfiguracjach i na ównie wielu w ogóle nie działa.

 

 

Porshe Unlished byl, jest i bedzie swietna gra.

Nie byl symulatorem i nie ma on tutaj nic do rzeczy.

Underground tez sie fajnie gra i co z tego ?

Porsche świetnym kompromisem między realizmem a arcade. Za to Underground to syf jakich mało, nie dość że prosty to jeszcze cholernie nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna posiadam plyte na nf2, wczesniej via kt333 (AsRock K7VT4), do czego zmierzam : a wiec na AsRock-u nie mialem zadnych problemow z Richard's Burns Rally, a na nf2 zaraz po wgraniu gry, w menu wybor gracza komp sie wiesza (mialem MSI K7N2 Delta-L , obecnie posiadam Abita NF7 , zmienilem poniewaz przypuszczalem ze to wina plytki msi, jak widac chyba sie mylilem ) testowalem rowiez stery do ati (karta HIS R9600xt 256ddr VIVO) poczawszy od catalyst 4,6 a konczac na 4,9. nie mam pojecia co jest przyczyna , system ktory posiadam to xp home + sp2, prosze o wasze spostrzezenia i jakies rady odnosnie tego problemu, moze tu uzyskam odpowiedz bo mojego posta zablokowano ps. nie interesuje mnie gra na low det. nie po to ladowalem kase w sprzet zeby pyrkac w smiesznych detalach :evil:

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...