Skocz do zawartości
POWER BY AMD

ABIT AN7 złote rady max o/c

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliśmy ;)

Wygląda na reckę sponsorowaną :D

Super rehabilitacja ... tylko dlaczego żadnych testów na fsb >230 ?? brak stabilności ??

"nam udało się osiągnąć 239MHz" i to ma być wyczyn ?? Przecież ta płyta ma Vddr do 3,20V ... przy założenu że Vtt mawtedy wartość 1,6V to mobo powinno osiągać fsb rzędu DFI Lan Party B :roll:

Nie wiem po jaką .... ten art

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze dziwne to wszystko jest .. skoro AN7 to rzekomo nastepca NF7 jest do neigo bardzo podobny to czemu do diabla nie ciagnie tego 250 i wiecej ..

230 to wiara ciagnie na epoxach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta recka to włażenie w dupę Abitowi, nic więcej. Widać się Asusowi abonament na reklamę kończy.

To ja na swoim sprzęcie wyciągam 235FSB i mogę na tym testy zrobić (wyżej pamięci walą błędami) bo jest rock stable, a kręci się luzem na 250 tylko niestabilnie, a tu redakcja z dostępem do mocnych pamięci takie FSB i to bez żadnych dowodów? Kpina! Tyle to ja zamierzam zrobić na AsRocku K7S8XE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z mojego abita zadowolony.Jest to solidna konstrukcja. Bardzo dobry dźwięk.Sprzęt lata tak jak w podpisie i jest wszystko ok

8O 8O 8O

 

A mozesz zdradzic jakim cudem zmusiles Hynixy do pracy na fsb 235 i timach 2-2-2-11 ??? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z mojego abita zadowolony.Jest to solidna konstrukcja. Bardzo dobry dźwięk.Sprzęt lata tak jak w podpisie i jest wszystko ok

8O 8O 8O

 

A mozesz zdradzic jakim cudem zmusiles Hynixy do pracy na fsb 235 i timach 2-2-2-11 ??? :twisted:

:lol: :lol: :lol:

 

to jest nierealne.Blue daj fote z CPU-Z to Ci uwierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z mojego abita zadowolony.Jest to solidna konstrukcja. Bardzo dobry dźwięk.Sprzęt lata tak jak w podpisie i jest wszystko ok

8O 8O 8O

 

A mozesz zdradzic jakim cudem zmusiles Hynixy do pracy na fsb 235 i timach 2-2-2-11 ??? :twisted:

:lol: :lol: :lol:

 

to jest nierealne.Blue daj fote z CPU-Z to Ci uwierze

blue już tak ma ;) już kiedyś spadło mu OC proca ... o 100MHz jak ktoś zażądał dowodów (screeny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam okropny dylemat. nie wiem czy brać tego NF7-S czy AN7? Po tym artku kusi mnie znowu do AN7. Pomóżcie mi z wyborem. prześledziłem już mnóstwo wypowiedzi na forach i nadale nie wiem, czy AN7, czy NF7-S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi co znaczy na tym wyświetlaczu 2.6. tz po polskiemu :-) bo w instrukcji po angielsku za bardzo nie kumam, rozumiem że nie ma po polsku instrukcji skoro na stronach jej nie ma :-

Dodam że biosa przed chwilą załadowałem nowego i com zadziałał wcześniej mi nie widział komórki podpiętej a stery wszystko było nie wiem czy to nowszy bios sprawił ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tz w jakim sensie sie <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span>? działa tak jak powinna, teraz skolei mam 2.0, czemu nie ma opisanych niektórych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj też swojego puściłem na 3200+ ale na 1,65 gdy odpaliłem pc marka to po chwili na jakimś teście zwisa zaliczył, ja w stresie mam ok 52C ale coś mnie bardzo dziwi wcześniej miałem collera na zwkłej białej paście a teraz dałem titana srebrną i wydaje mi się że tmp jest wieksza o pare stopni dałem cieniuteńką warstwę i na collerze odrobinke rozsmarowałem, i nie wiem czy to ruszać czy nie, srebrna niby lepsza nie? a tmp wyższa :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzsiaj doszły mnie słuchy ze w japoni juz jest rev 2 nie wiem czy to prawda na 100% ale wydaje sie to mozliwe bo skoro nv wypusciła nowy mostek .. nowy sb to moze i abit wział się w garsc i zrobił rev 2

mostek to oczywiscie mcp- gb i posiada to co było zapowiadane czyli zintegrowany kontroler s-ata gigabitowy lan i sprzętowy firewal

 

jezeli tak jerst to z niecierpliwoscia czekam az płytka pojawi sie w pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...