Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

hehe skromnosc to moja "najlepsiejsza" cecha :D , janek zostal w pelni zaasymilowany nie damy i nieoddamy a nawet siegniemy po wiecej :P

a tej lamki powyzej nie skomentuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z AA 2.5:

Logowanie przebiega bez zastrzeżeń, pojawia się mój profil - wszystko cool.

W treningach mam wszystkie "completed"

Próbuję wejść na serwer - pojawia się: że nie ukończyłem odpowiedniego treningu (z tego co pamiętam: zabawny zwrot "proper training" - nie wiem o jaki chodzi)

......? Ma ktoś pomysła, o co biega?

Myślałem, że może każdy ten nowy mout training przejść musi, ale nie pomogło. Nadal wywala mnie przy logowaniu, twierdząc że niewytrenowany jestem :blink: (a przeca 31 h na karku :mur: )

Dodam, że nick mam taki jak tu (ale to by się już chyba przy logowaniu kiełbasiło, jeśli w tym leżałby problem). Moja v. 2.5 to zpatchowana 2.4....

HELP!

:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawie wogóle nie gram w AAO, kiedyś nie było dnia żebym sobie nie zagrał. Co nowsza wersja tym gra bardziej od siebie odpycha, nie wiem czy to gra jest coraz słabsza czy to ja się starzeję? Też macie takie odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawie wogóle nie gram w AAO, kiedyś nie było dnia żebym sobie nie zagrał. Co nowsza wersja tym gra bardziej od siebie odpycha, nie wiem czy to gra jest coraz słabsza czy to ja się starzeję? Też macie takie odczucia?

Starzejesz sie ;)

2.5 jest OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzejesz sie ;)

2.5 jest OK :)

to jesteś jednym na dziesięciu który tak uważa, AA 2.5 = jeszcze więcej cziterów, bardzo wysokie wymagania sprzętowe, masa bugów, niedorzeczne rozwiązania techniczne ...

najlepsza wersja AA to 1.9 licząc od 1.3 bo we wcześniejsze nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jesteś jednym na dziesięciu który tak uważa, AA 2.5 = jeszcze więcej cziterów, bardzo wysokie wymagania sprzętowe, masa bugów, niedorzeczne rozwiązania techniczne ...

najlepsza wersja AA to 1.9 licząc od 1.3 bo we wcześniejsze nie grałem

1 z 10 - fajnie, hmm. Kiedy przeprowadziłeś badanie? Jaką metodą było przeprowadzone badanie? Ile osób wzięło udział w badaniu? Może zleciłeś badanie jakiemuś ośrodkowi badawczemu?

 

Wydaje mi się, że to co Ty piszesz to tylko takie gdybanie nie poparte żadnymi faktami. Ciekawe jak policzyłeś, że jest więcej cheater`ów? Jak masz jakąś metodę na liczenie tego typu przypadłości to proszę - podziel się, sam chętnie ich policzę.

 

Co do bardzo wysokich wymagań to się nie zgodzę. Przygodę z AA zacząłem w marcu 2004 r. Cały czas pracuję na tym samym sprzęcie a obecnie gra wcale nie chodzi gorzej, a nawet skusiłbym się na wypowiedzenie słów, że chodzi lepiej. Obecnie już nie muszę podkręcać procka, RAM-u ani instalować sterów Omegi (Radek9500 i wszystko jasne) a gra chodzi bardzo płynnie (0 przycięcia obecnie a pamiętam, że jak zaczynałem przygodę z AA to nie było tak płynnie). A druga sprawa - czy sprzęt 2500+, Radeon 9500 i 512 RAM-u to jakieś wielkie wymagania na obecne czasy, żeby gra chodziła płynniutko na 1024*768 i wszystko na High?

 

Masa bugów - hmm, z tego co wiem, to z kolejnym patch`em poprawiane są występujące dotychczas błędy, więc logiczne byłoby stwierdzenie, że w miarę wychodzenia nowszych wersji uprzednie błędy są eliminowane, np. nie ma już więcej zaczynania gry "w biegu", bunny hopping odeszło do lamusa, itp. (poczytaj info dotyczące patch`y).

 

Niedorzeczne rozwiązania techniczne? - nie mam zielonego pojęcia o co tutaj chodzi. Byłbym bardzo wdzięczny jakbyś znalazł chwilę czasu na wytłumaczenie co to oznacza a wówczas ktoś mógłby się ustosunkować do Twojej wypowiedzi.

 

Nie chodzi o to, żeby ktoś zarzucał coś grze albo wychwalał pod niebiosa - ale chodzi o to, żeby to było w miarę zgodne z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! otoz mam problem z owa grą. Przeszedlem treningi wszystko pieknie ładnie. Niestety problem pojawia sie gdy chce sie przylaczyc do jakiegos serva. Łaczy mnie wczodze i czekajac na autoryzacje PB gra zawiesza sie totalnie. Pomaga tylko reset. Pomocy bardzo chcialbym sobie pyknac w ta gre. :) z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne , moze update'uj punkbuster'a , pbweb.exe powinnien byc w katalogu pb jesli nie ma wejdz na evenbalance.com , moze cos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! otoz mam problem z owa grą. Przeszedlem treningi wszystko pieknie ładnie. Niestety problem pojawia sie gdy chce sie przylaczyc do jakiegos serva. Łaczy mnie wczodze i czekajac na autoryzacje PB gra zawiesza sie totalnie. Pomaga tylko reset. Pomocy bardzo chcialbym sobie pyknac w ta gre. :) z góry dzięki za pomoc

Jaka wersja gry? Czy instalowales gre w wersji 2.5 z pliku 900MB, czy instalowałes tylko patcha v2.4 --> 2.5 ? Zrob moze update punkbustera z pliku pbweb.exe, o ktorm mowil kolega wyzej, a jak nie pomoze to ustaw wszystkie opcje grafy na LOW albo NORMAL i sprobuj ponownie.

Edytowane przez Fredziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem instalke z fulla, pb mialem wiele razy aktualizowane ale teraz to juz nei wazne bo zaktualizowalem stery do nforca i wszystko hula. Dokladnie tak jak powiedzieli an americasarmy.pl dzieki za pomoc tak czy siak ;)

Edytowane przez krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj gram w tą gierke i mam problem z treningiem, otoz chyba 4 z kolei taki ze jest pomieszczenie i atrapy kolesi i mam wejsc rzucić granat i nie wiem co dalej ? strzelac do nich ? bo nic sie nie dzieje, drzwi tez dalej otworzyc sie nieda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj gram w tą gierke i mam problem z treningiem, otoz chyba 4 z kolei taki ze jest pomieszczenie i atrapy kolesi i mam wejsc rzucić granat i nie wiem co dalej ? strzelac do nich ? bo nic sie nie dzieje, drzwi tez dalej otworzyc sie nieda

Strzelaj do bandytow a nie strzelaj do antyterrorystow i cywili.

Masz kolejne pokoje i jesli dobrze wyczyscisz mozesz isc dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelaj do bandytow a nie strzelaj do antyterrorystow i cywili.

Masz kolejne pokoje i jesli dobrze wyczyscisz mozesz isc dalej.

ale w tym pokoju pierwszym jest 3 kolesi i mam niby ich zlikwidowac a ja strzelam do nich i nic, drzwi do kolejnego pokoju niechca sie otworzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę niegdyś w AA, lecz jakoś się do tej gierki nie przekonałem. Treningi mnie strasznie denerwowały, pełno bugów było, patche ściągałem ale zrezygnowałem później.

Speo, ściągnij patcha, do AA, też kiedyś miałem z tym problem, strasznie się denerwowałem ale w porę przestałem w to grać, bo odbiłoby się to negatywnie na mojej psychice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w tym pokoju pierwszym jest 3 kolesi i mam niby ich zlikwidowac a ja strzelam do nich i nic, drzwi do kolejnego pokoju niechca sie otworzyc

sluchaj uwaznie briefingu , jedyne co musisz zrobic to wybrac bron , poczekac az instruktow powie ze mozna wejsc , wyczyscic pokoj , wtedy instruktow powie abys przeszedl do kolejnego a potem znowu wybic wszystko i do drzwi gdzie miga te swiatelko

 

btw , jak nie mozesz tego przejsc to daj mi namiary na swoje konto to ci to przejde

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę niegdyś w AA, lecz jakoś się do tej gierki nie przekonałem. Treningi mnie strasznie denerwowały, pełno bugów było, patche ściągałem ale zrezygnowałem później.

Speo, ściągnij patcha, do AA, też kiedyś miałem z tym problem, strasznie się denerwowałem ale w porę przestałem w to grać, bo odbiłoby się to negatywnie na mojej psychice ;)

Ja bym to nazwal inaczej - gra była dla ciebie za trudna? :lol:

btw , jak nie mozesz tego przejsc to daj mi namiary na swoje konto to ci to przejde

No tylko pogratulować, a potem na servie stada ludzi-botów co nie wiedza cos sie dzieje bo ktos im przechodził trening. :? Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko pogratulować, a potem na servie stada ludzi-botów co nie wiedza cos sie dzieje bo ktos im przechodził trening. :?

i tak jest ich od groma , jeden wiecej nie zaszkodzi :) ja pisalem tylko o mount'cie a reszte niech sobie gosc przechodzi :P

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech to szlak.. przesiedzialem pol nocy kombinujac w treningu w skokach ze spadochronem i ni cholery nie moge tego przejsc... tak samo Control Bleeding .. no lol poprsotu nie wiem jakie tu beda odpowiedzi o_O powoli mnie krew zalewa... czuje ze jednak wroce do csa w ktorego gram 7 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech to szlak.. przesiedzialem pol nocy kombinujac w treningu w skokach ze spadochronem i ni cholery nie moge tego przejsc... tak samo Control Bleeding .. no lol poprsotu nie wiem jakie tu beda odpowiedzi o_O powoli mnie krew zalewa... czuje ze jednak wroce do csa w ktorego gram 7 lat ;)

tu masz odpowiedzi , uruchom gre w oknie i dalej wiesz co robic :) , a skok jest naprawde denerwujacy musisz probowac az sie uda , jesli nie to daj znac to ci to przejde bo to jest sek roboty , tyle ze pozniej na mapach airborne bedziesz ladowal jak niemieckie bomby :D

 

first medic test

1)a

2)a

3)a

4)c

5)c

6)b

7)a

8)b

9)d

10)b

11)a

12)e

13)a

14)c

15)c

16)a

17)a

18)d

 

second medic test

 

1b

2b

3a

4b

5c

6d

7a

8c

 

third medic test

 

1b

2d

3b

4c

5b

6b

7b

 

Special Forces Test Answers

 

1)A

2)B

3)C

4)A

5)A

6)A

7)A

8)C

9)D

10)A

11)D

12)B

13)B

14)C

15)B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...