Skocz do zawartości
kikus

Deer 400W....

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny topic który mógłby nie powstać, ale dobra nie będe na ciebie najeżdzał a zaraz wytłumacze ci dlaczego, ale najpierw zasilacz:

:arrow: niedawno interesowałem się kupnem jakiegoś mocnego i taniego zasilacza - jednego się dowiedziałem - coś takiego nie istnieje, chcesz mieć dobry zasilacz musisz zapłacić dość słono, ale powie ci że warto kupić coś co starczy ci na dłuższy czas i nie musisz martwić się że ci się coś w każdej chwili może sypnąć.

:arrow: Jak się tym tak interesowałem to znalazłem kilka topiców na temat Deerów - topbie radze to samo zrobić poszukać bo na pewno znajdziesz opinie użytkowników.

 

A teraz wyjaśniam ci dlaczego na ciebie nie najade - twój podpis - niby taki niepozorny, ale jednak daje do myślenia - szczególnie mi bo nie mam tego życia najłatwiejszego i wiesz co chyba dzięki temu cytatowi coś zmienie, coś co pozwoli mi się cieszyć tym życiem.

I za ten podpis dzięki ci bardzo :wink:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Off : Grzechu ten cytacik wymyśliłem sam :D

 

 

 

A tak na temat to czy są obudowy z bardzo dobrym zasilaczem (400W) max 250 zł....

 

A konfiguracja to:

 

ASUS A7N8X

Athlon 2000 @ 2600 (i dalej się pnie :) )

256 ddr 333mhz

Radek 9500 pro 128mb

HDD 40 GB (sagate)

LiteOn 32/12/40

 

A mam zamiar zmienic dysk , ram... i popodkrecac coś... więc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy trzyma napiecia; ciezki...

ad cichosci: wiatrak puscic na 5V to nic trudnego...

 

ad napiecia: kazdy zasilacz trzyma napiecia... zalezy jakie :) -moglbys nam przyblizyc?

 

cd wagi: ołów tez jest ciezki ale czy to czyni go drogocennym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy trzyma napiecia; ciezki...

ad cichosci: wiatrak puscic na 5V to nic trudnego...

 

ad napiecia: kazdy zasilacz trzyma napiecia... zalezy jakie :) -moglbys nam przyblizyc?

 

cd wagi: ołów tez jest ciezki ale czy to czyni go drogocennym?

tzn.

 

re ad cichosci: otwieranie puszki=utrata gwary (sa stickery) wiec 5V odpada

 

re ad napiecia: przy o/c axp1800->2300mhzz napiecia nadal trzymaly standard ATX +/-5% odchylenia od normy ale sie grzal i watrak przyspieszal

 

er cd wagi: większa waga=wiecej czesci w srodku- stabilizatorow radiatorow etc - wieksza sprawnosc = wieksza moc; wezmy codegena 300W - lekki glosny marny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 250zł to może dostaniesz bardzo dobry zasilacz ale 360W np. Chieftec.

Za te 250zł o bardzo dobrym zasilaczu i obudowie możesz sobie tylko pomarzyć - niestety.

Pozdro.

A ja myśle , że da sie lub prawie da się zrobić ;)

Bierzymy oubudowe samą bez zasilacza np Codegena i dokładamy Chiefteca 360W single fan za około 200PLN. W sumie wyjdzie jakies 250-270PLN.

Sam mam podobnie(choc nie cenowo ;) ) obudowa Codegen 8011 i zasilacz taki jak w podpisie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten atntek 480W chyba wiecej niz 200 zł kosztował :D

 

Zastanawiam się nad kupnem obudowy aluminiowej chieftec'a za 500 zł z zasiłką 360W ale po pierwsze drogo a po drugie... 20 kg !! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie no, dobrzy ludzie:

Wiecie o jakim zasilaczu mowa???

Bo ja znam co najmniej trzy różne zasilacze z napisem na obudowie "Deer 400W". To jak, o którym mowa?

 

Qrde, pamiętam jak na każdy samochód mówiło się "taksówka" - ale to było sto lat temu, od tego czasu ludzie nauczyli sie rozróżniać marki i modele.

Może pora nauczyć się że każda firma sprzedaje XX modeli, z tego Y o mocy 400W ?

(a i tak prawie wszyscy "producenci" kupują je w CWT - robione pod zamówienie, z dowolną naklejką na obudowie)

 

---

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 250zł to może dostaniesz bardzo dobry zasilacz ale 360W np. Chieftec.

Za te 250zł o bardzo dobrym zasilaczu i obudowie możesz sobie tylko pomarzyć - niestety.

Pozdro.

A ja myśle , że da sie lub prawie da się zrobić ;)

Bierzymy oubudowe samą bez zasilacza np Codegena i dokładamy Chiefteca 360W single fan za około 200PLN. W sumie wyjdzie jakies 250-270PLN.

Sam mam podobnie(choc nie cenowo ;) ) obudowa Codegen 8011 i zasilacz taki jak w podpisie....

No chyba, że tak - myślałem, ze ten chieftec to troche ponad 200zł - ostatnio nie maiłem czasu na cenniki patrzeć.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie no, dobrzy ludzie:  

Wiecie o jakim zasilaczu mowa???

Bo ja znam co najmniej trzy różne zasilacze z napisem na obudowie "Deer 400W". To jak, o którym mowa?

 

Qrde, pamiętam jak na każdy samochód mówiło się "taksówka" - ale to było sto lat temu, od tego czasu ludzie nauczyli sie rozróżniać marki i modele.

Może pora nauczyć się że każda firma sprzedaje XX modeli, z tego Y o mocy 400W ?

(a i tak prawie wszyscy "producenci" kupują je w CWT - robione pod zamówienie, z dowolną naklejką na obudowie)

 

---

AT

ja mówie o takim jaki mam z reg. obrotów w zależności od temp. model DR-A400ATX (ze złączem dla p4 i jakimś dziwnym może ktoś wie do czego wygląda jak połowa wtyczmi od at oznaczony jako p6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak deer 400watt ale widzialem jak pracuje 350watt i na antku 2000+ (zero o/c) + radek 9000pro + 512ddr + spawara+kt600 epoxa + cavair 80gb to w biosie mial:

 

+3,3v = 3,20v

+5v = 4,85v

+12v = 12,22

 

 

to ja wole juz swojego enlighta bez PFC ale napiecia ma o wiele lepsze od tego deera... zreszta miałem modecoma ISO 450P (350watt) i on mial gorsze napiecia od enlighta a grzal sie niemilosernie :) dlatego uwazam ze lepiej dozbierac 100zl i miec chiefteca lub enlighta lub enermaxa lub anteca niz codgena modecoma lub deera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deer 350W to kupa jakich malo, w ciagu jednego dnia zjaralem takie dwa  8) . 400W to juz fajniutki zasilaczyk o wiele lepszy od poprzednika

Broń boże nie wlączać CPU Burna na 350 W Deer ... 2 spalilem ... na 3 co chodzi teraz w serverze juz tego programu nie włączam ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...