Skocz do zawartości
mechl!n

- no name project -

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za opinie.

Sam się dziwie, że dość fajnie mi to wyszło zważywszy na to, że to moje pierwsze podejście do modowania 8) .

Wszelgie uwagi biorę sobie głęboko do serca i "wykorzystam" je przy następnej budzie- człowiek uczy się na błędach...

A oto pojemnik na pompkę z pompką inside:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Całość selfmade ofkoz 8) .

 

Zapomniałem pomierzyć napięcia na potencjometrze- sorki- jutro- wychodzi to tak m/w 5-12V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem gustowny pojemniczek, ladnie zamontowane wyprowadzenia.

Mam tylko jedno pytanie... nie wiem jak jest umieszczona pompka, ale biorac pod uwage ze wiekszosc pompek ma wlot przy wylocie, to czy przypadkiem jej wlot nie jest zbyt blisko scianki pojemnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka (nie pamiętam nazwy) jest BARDZO specyficzna- ma wlot na drugim końcu- w pojemniku znajduje się na wysokości wlewu wody (nomen-omen wykonanego z szyjki i nakrętki butelki od wody gazowanej).

Poszukam w necie- może znajdę jej zdjęcie to zamieszczę.

 

edit- coś takiego:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n, sledze sobie ten watek i Twoje poczynania.

Szczerze mowiac to jest najpiekniejsza buda jaka kiedykolwiek widzialem. Tyle roboty, pasowania, dorabiania.

Naprawde bardzi mi sie podoba.

jw. pisalem to juz wczesniej, ale gratulacji nigdy za duzo :D pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te same klawisze Tracer'a :D

powiedz mi jedno mechl!n... jak zrobiles z tymi diodami??

nie jestem jakims tam elektronikiem/elektrykiem ale wlutowalem u siebie niebieskie diody i zadna nie chciala swiecic (dobrze byly wlutowane), wlutowalem z powrotem jedna zieloną i teraz swieci jedna niebieska i jedna zielona a jedna niebieska nie chce :shock: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musiałem kombinować (nie licząc wircenia otworów w obudowie- diody są niżej niż w oryginale)- wszystkie świecą jak powinny- może poprostu Twoja dioda jest walnięta.

 

Mod klawiatury nie jest sam w sobie czymś szczególnym- nie zakładał bym topica, żeby go pokazać. To poprostu "przypasowanie" klawiatury do budy (na początku miała zostać nieruszana, później pomyślałem nad zmianą diód na niebieskie aby zakończyć na tym co widać).

 

Zdjęcia dzienne:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku bylem jakos sceptycznie nastawiony do tego moda, ale z czasem widze ze kawal super roboty :D gites, a co do klawiatury nie swieca ci te diody za mocno :D ja mam glosniki logitecha i maja jedna diode niebieska w glosniku centralnym i jak sa wlaczone to mi daja poswiate na caly pokoj, lamp nie musze uzywac i wlasnie jak filmy ogladam to mnie troche drazni ze az musze czyms to zakleic :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zbyt jasno- diody ustawione prostopadle do blaszki- światło rozchodzi się przez plexe zmatowaną na krawędzi- jest akuratnio.

A gdyby było za jasno to też nie problem- filmy oglądam przez kabel na TV w innym pokoju 8) .

Dwie klawiatury, bo modyfikowana buda jest od drugiego kompa :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o ujęcie drugiego boku twojej budy :twisted:

 

Gratuluję twojego wysiłku, twoich chęci i gustu naprawdę ci wyszło

ciekawie, ba, ponadprzeciętnie niż inne budy, które wcześniej widziałem 8)

 

Dodam, że jak zobaczyłem za pierwszym razem twoje wc w budzie,

zastanawiałem się, czy czegoś nie brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ujme to krotko... Good Job :D

Twoje wczesniejsze szkice nie przemawialy do mnie, ze tak ladnie sie to wszystko zmiesci, ale te zdjecia rozwialy wszystkie watpliwosci :P

Musze przyznac ze jest to pierwsza buda jaka widze, w ktorej jest na zewnatrz wiekszy bajzel z kablami niz wewnatrz :twisted:

Jak bedziesz mial cyfrowke to zrob kilka zblizen wnetrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc coż ... nic dodać !!! jestem pod wrażeniem i to wielkim !!! Widać dbałość o szczegóły co dla mnie jest najważniesze no i pomysł . To jest to !!! a to dopiero first mod ...

 

Gratuluje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miodzio :]

tylko jakbys jeszcze pomalowal boki i top na srebrny zeby bylo pod kolor, no ale nic tak tez jest dobrze ;)

a za pierwsze zdjecie masz u mnie 10 punktow :D fajne ujecie ;)

ps. razi mnie klapka od stacji dyskietek, walnij na srebrno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygladajac sie tym zdjeciom zastanawiam sie czy nie wartaloby dorwac lakier przypominajacy kolorem aluminium i malnac plastiki w CD i FDD.

Poza tym ostatnie zdjecie prezentuje piekna przemiane budy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...