Skocz do zawartości
mechl!n

- no name project -

Rekomendowane odpowiedzi

No no, dla mnie MEGA!!!! Zmieniłbym jedno - kolorki niektórych podświetleń, ale buda wyszła SUPER - dużo inwencji, oj dużo, a roboty jeszcze więcej. A ta klawiaturka - TRACER jak mniemam (buda też hyhy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie sugestie i uwagi.

Jak już wcześniej pisałem wezmę je sobie do serca przy następnym modzie- ten był pierwszy i przy jego robieniu wiele się nauczyłem 8) - a nie ma lepszej nauki niż nauka na własnych błedach.

 

Jeśli chodzi o chłodzenie wodą pozostałych komponentów- ta buda (wraz z zawartością) "za chwilę" znajdzie się na allegro- mam w domu jeszcze 2 całe kompy więc następna będzie all in water :twisted: .

 

FDD jest szara i ledwo co ją widać więc trzeba naprawdę dużego zooma zrobić żeby stwierdzić jej zbyt jasny kolor :D .

 

BTW- mam już następną "ofiarę". Trafiłem naprawdę nietypową obudowę- WIELCE podatną na modding. Na razie jest brudna i porypana... Ale potencjał ma :D :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Do przeczytania w następnym topicu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno pytanie to chlodzenie na grafie to ten miedziany radiator z allegro ??? Kiedys go proponowalem na forum - mam pytanie jesli to on czy nie jest za ciezki na grafe i jak go zamontowales

Mod super

Tak- to ten z allegro.

Nie jest za ciężki, jest w-sam-raz. Nawierciłem w nim dwa otwory, nagwintowałem je i przykręciłem do karty za pomocą dwóch śrubek średnicy 4mm i gumowych podkładek. Obroty wentyla sterowane z panelu przedniego ofkoz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzenie poraz kolejnych wszystkich fotek zmobilizowało mnie :) i chyba jutro zaczne pierwsze przymiarki domojego moda, rozmontuje kompa i skocze odebrać plexi :)

 

 

slicznie poprostu ślicznie !!!

 

pozdro 600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty MOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jutro jade po kawalek blachy (takiej ala alum. jak w windach czy przy tuningu samochodow!!)

Zobaczymy co wyjdzie, jak cos zrobie, zrzuce fotki!!

Pewnie to bedzie z 10% tego co zrobil mechl!n ale to wszystko przez jego MOD!!!!!!!! OK!!!!!!!

pozd. Zobaczymy co jutro "wymodze"!?

Pozd.

Ps. Ciekawe jak wyjda Ci inne mody? - Życze powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

ja zaczolem robic moda 1.5 miecha temu i do tej pory go skonczyc niemoge bo mi szkoda hajsu na uszczelke do okna;) do cholery do tego musze ja zamawiac z allegro bo bylem w paru sklepach i nigdzie takiej nie maja:( a chodzi mi o zwykla uszczelke U... moze ktos wie gdzie w wawie mozna dostac takie cus:) a co do modzika to spoko nawet:) fajnie wyglada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL4Y3R-PL - idz do elektronika i kup kabel 2 żyłowy, Pewnie będzie kosztował 1,20 pln za metr.

Przejedz go nożem i już masz uszczelkę.

Niewiem ile tego potrzebujesz ale pewnie w 100 pln się zmieścisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo i jednożyłowy, aby słusznej grubości (4 mm^2 i więcej, ale lepiej linka niż drut - łatwiej obrzezać) i odpowiedniego koloru. Do tego (wariant pesymistyczny) nożyk do tapet za 3 pln i imaginuj sobie, ile jeszcze "hajsu" ci zostanie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszczelke w wawie dostaniesz na Puławskiej 74. To jest dokladnie naprzeciwko miejsca gdzie Dolna dochodzi do Puławskiej. Mały sklep z artykułami gumowymi. Profili do wyboru do koloru.

 

A teraz wisisz mi piwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest pewnie 100 tyś sklepów gdzie można taką uszczelkę kupić :D

Tylko czasami trzeba się rozejrzeć....

Uwierz mi że nie jest wcale tak różowo. W moim przypadku dopiero chyba 7 czy 8 sklep z kolei miał coś takiego na podorędziu. A szukałem w opcji "książka tel w dłoń i jedziemy". Na moim zadupiu w legionowie pod wawą, jest spory sklep gumowy, mieli cuda wianki, uszczelki, ch.. muje dzikie węże, ale jak facetowi powiedziałem "Profil gumowy U" to zrobił wielkie oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mało to tam jest supermarketów typu obi, mediamarkt czy nawet geant ?

Do tego jakieś bazary i od groma sklepów elektronicznych.

Tylko trzeba się trochę rozejrzeć.

A taki kabel to nawet na wysypisku śmieci da się znaleźć.

Więc niemów mi że w warszawie ciężko o taki kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczur tez jestem z Legionowa,no prawda u nas zbytnio czegos takego nie ma ( no jedynie cos wiekszego to Obi w jabłonnie),ale ja na to mam sposob Translud/samochod mode on i jestemy w wawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

naprawde ta uszczelke tak latwo niejest znalesc tez zwiedzilem pare sklepow gdzie mieli wszystkie uszczelki tylko nie taka w obi powiedzieli ze 1 raz taka widza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mis: W Obi czy Leroyu byla 1 (slownie JEDNA) uszczelka o profilu U i to na dodatek z jakims gownianym wzorkiem, cos jak wycieraczka(?). I nie mowimy o kablu tylko o profilu gumowym. OK, mozna zrobic wykonczenie z kabla, ale to nie to samo.

 

gib: hehe dobrze spotkac kogos od siebie z wiochy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...