Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie zdazylem odpalic tryb zwyklej jazdy po Miami.

Grafika rzeczywiscie zenujaca. Taka jakby z jedynki + cienie i refleksy na samochodzie. Do tego spore wymagania jak na taka grafe.

Bez AA nie da sie tego ogladac. Zabki w rozdz. 1024x768 sa nie do zniesienia. Wyglada jakbym mial wlaczona 640x480 :(

Model jazdy jest bardzo podobny do tego z jedynki czyli genialny do zabawy.

Gralem 5 minut wiec nic wiecej nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie chodzi o grafe bo nie jest taka zla,ale te bledy sa ultra rażące.Mialem ochote jeszcze raz zainstalowac Driv3ra,ale jak obejrzalem filmik created by Kucyk to sobie darowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z driv3rem, po zainstalowaniu gry i patcha gra sie wogole nie wlacza, mial ktos z was taki problem?? sterowniki i cala reszta jest najnowsza,a karta graf to radeon 7500

1362019[/snapback]

Niezly zartownis z ciebie :ploom: :lol: :ploom: Na radku 7500 to mozesz sobie co najwyzej pograc w pasjansa ala DRIV3R :lol: Twoj radek nawet directa 8.0 nie obsluguje wiec nie dziwne,ze gra sie nie uruchamia.

Minimum System Requirements

Operating System: Windows® 2000/XP

Processor: Pentium® 4 2 GHz or AMD Athlon™ 2 GHz

Memory: 256 MB RAM

Hard Disk Space: 5.5 GB Free

DVD-Rom Drive: 4X Speed or Faster

Video: 64 MB Hardware T&L-compatible video card* :ATI RADEON® 8500 or superior, NVIDIA® GeForce™ 3 or superior.

Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card*

DirectX®: DirectX® version 9.0c (included) or higher

Masz odpowiedz dlaczego ci sie nie uruchamia. Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W max detalach.

Nie probowalem narazie wlaczac AA ale sadze, ze bedzie niezle cielo.

1362112[/snapback]

Możesz mi powiedzieć jak to zrobiłeś?

Ja gram w 1024@768, ale bez cieni bo z nimi gra się tnie jak nie wiem. Może to być wina sterowników ? Mam 4345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w DEMO. Kucze - gierka masakra. Jest okropna, sterowanie pojazdem strasznie dzikie. Dwie krotkie misje, gdzie nawet nie mozna nawet wysiasc z samochodu i pozwiedzac miasta/pochodzic na pieszo (btw. moze ktos wie jak w demie uaktywnic tryb freeride ?). Poza tym nie mozna zmienic detali w grafice.

 

Tnie sie jak jasna cholera. Dopiero jak wylacze calkowicie dzwiek to gierka dostaje kopa. Inaczej jest wogole niegrywalna. I prosze nie mowcie ze to przez moja ilosc ramu, bo nawet z dysku nie doskrobuje (mam 256 mb).

 

Ogolnie porazka - wczoraj jak to sciagnalem to mialem przy tym niezla kupe smiechu a nie zabawe :) Ale nadal jestem ciekawy jak wyglada dokladnie miasto, jak sie jezdzi innymi pojazdami, motocyklami, tylko kurde za chiny nie moge wysiasc z samochodu, poniewaz w jednej misji nie moge zwolnic samochodem ponizej 80 km bo mam zamontowana bombe i dochodzi wtedy do wybuchu, a drugiej jade ciezarowka jako pasazer i ostrzeliwuje policje.

 

A tak przy okazji - takich ochydnych drzew to jeszcze nigdy nie widzialem.

Jak na moj gust ta gra nie ma ani troche wspolnego z klimatem Drivera 1. Tam samochody wydawaly sie bardzo ociezale, nie wpadaly w poslizg jak glupie przy kazdym ostrzejszym zakrecie. Jak dla mnie porazka no ale moze tryb Freeride uratuje ta gierke i wtedy sobie pojezdze i pokradne co nie co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2

 

Ty tak nie rozgłaszaj co wyszło Nieoficjalnie ! !

bo sie tobą Gorzów zainteresuje i będziesz miał total Kape

W najlepszym razie stracisz sprzęt ;)

 

 

A co do DEMA to naprawdę przygrali w chu... a

dwie beznadziejne misje w Stambule , szkoda że nie można swobodnie pojeździć i pozwiedzać miesciny nad bosforem :/

Widać wiedzieli co robią ,żeby się potencjalny kliejent nie skapnoł że to gó..no

nic nie warte ,a oni za to krzyczą chyba około 40 USD !!!! ludzie co za świat

 

Naprawde odradzam ściąganie tego gów..nego DEMA ! ! ! ponad 700MB

i 2 misje :/ świat sie wali na ryj , że takie padliny wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem drivera 3 od kumpla , zainstalowalem i porazka :) grafika denna jesli nei uzywamy T ;) kto ma gre wie o co biega ;] motion blur :]

 

wszystkie screny w neie robione byly z motion blurem, samagra podczas normlanej jazdy wyglada dennie i watpie zeby na kartach z dx9 wygladala lepiej bo ja malo co tu widze efektow dx8 czy dobrych dx7 :] ATARI dalo [gluteus maximus] ;] gra wyglada jak z atari ;]

najnowsze gta juz lepiej wygladaco do jazdy jest ok;] tylko klawe trzeba skonfigurowac bo klawisze jazdy rostrzelone sa po calej klawiaturze

 

sory za 2 posty pod soba ;]

 

Propo Kaeres - jest to grywalne na 4Ti w przyzwoitych detalach bo koles sie pytal ??

1362020[/snapback]

1024x768x32 Full detale maksymalna widocznosc na kompie jaknizej gra chodzi płynnie jednak w takich ustawieniach potrafi czasem dziwnie szarpnąć , wrzuce patcha i zobaze ale ogolnei chodzi b dobrze

 

na antku 1800+ i gef3 gra grywalna w 800x600 full det

 

EDIT !!!!!!!!!!!!

 

po wgraniu patcha odpalilem gre i właczylem sobie AAx2Q plynnosc nie zmienia sie jest bardzo dobra , czasem tylko pojawiaja sie pewne zwolnienia ale stery musze zmienic bo zauwarzylem iz 1 element w grze byl zle wyswietlany, z AAx4 gra nie grywalna ~10-15fps na oko

 

gra wygalda duzo lepiej z AA jednak nie zmienia to faktu iz grafika jest na niskim poziomie tak naprawde jedynie z motion blur wyglada ciekawie juz Midtown madnes 2 mi sie bardziej podobalo :D zniszczenia sa na dobrym poziomie i fizyka, samochody sa malo dopracoane, w colinie 2005 czy poprzedniej wersji sa lepsze pod wzgledem jakosci ich i dopracowania

 

jakos nie czuje tego klimatu poscigow i ucieczki a policie mozna wykołowac w 1min :) i uciec

 

ocena 6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc?

Włączyłem w opcjach(w grze) Antialiasing i gra się zawiesiła. Po ponownym uruchomieniu znów się zawiesza, a byłem już w NICE przy misji z wjeżdżaniem 3 samochodami do jadącej ciężarówki. Nie mam tyle siły żeby znów to przechodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

1360608[/snapback]

też sobie ściągne demko i zobaczymy co to za gra

A tak wogóle to Witam wszystkich po trzy dniowej przerwie

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak.

Gra na ti4200 jest plynna w max detalach w 1024x768

ale skacze czasami na oko do 15 fps.

Ustawiam AAxQ i chodzi prawie identycznie.

Frapsem bede musial sprawdzic bo na oko to babcia zmarla.

A nie mialem wczoraj glowy do tego z wiadomych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc?

Włączyłem w opcjach(w grze) Antialiasing i gra się zawiesiła. Po ponownym uruchomieniu znów się zawiesza, a byłem już w NICE przy misji z wjeżdżaniem 3 samochodami do jadącej ciężarówki. Nie mam tyle siły żeby znów to przechodzić

1363125[/snapback]

 

Sprobuj w ustawieniach karty graficznej wylaczyc. moze cos to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ktośw końcu pomoże czy nie ?! :angry:

gra mi sie tnie na niskich detalach tak samo jak na max detalach ale mi sie ciąć chyba nie powinna?!

mój sprzęt:

AMD Athlon 2000+ 1700MHz

Radeon 9550XT z wydajnością 9600 PRO

768 DDR ramu

Windows Xp professional

WD Caviar 40GB 7200 obrotów

moglibyście pomóc troszke co z tym zrobić :blink:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...