Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

hydro2

 

Jeśli ten screen co zapodałeś jest naprawdę z Drivera2 to chyba nie z 1999 roku tylk o z 2002 ! ?????

Nigdy nie widziałem Drivera2 więc pytam

 

Jeśli ten screen jest prawdziwy to ktoś powninien w piz..u tą firme podpalić

za to że ludzi robi w balona wypuszczajac taką ciut podrasowaną szmirę

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2

 

Jeśli  ten screen  co zapodałeś jest naprawdę z  Drivera2  to chyab  nei  z  1999 roku  tylk o z  2002  ! ?????

Nigdy nie widziałem  Drivera2  więc  pytam

 

Jeśli  ten screen jest  prawdziwy  to  ktoś powninien w piz..u  tą  firme podpalić

za to  że  ludzi  robi w  balona  wypuszczajac  taką ciut podrasowaną szmirę

1385576[/snapback]

Ja tylko zacytowalem M4teusza (to on podal screeny),bo najbardziej sie zgadzam z ta opinia,a screen nr 1 jest z Drivera 1 bo dwojki nie ma na peceta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2

 

Jeśli  ten screen  co zapodałeś jest naprawdę z  Drivera2  to chyab  nei  z  1999 roku  tylk o z  2002  ! ?????

Nigdy nie widziałem  Drivera2  więc  pytam

Screen z drivera1 z 1999r. max detale dostępne w menu gry, zrobiłem na sprzęcie z podpisu, na deafultowych ustawieniach omeg na cat.5.2 , metodą "print screen". Gimpem tylko zmniejszyłem rozdziałkę by modkowie się nie denerwowali.

 

inne obrazki z DRIVERA1 (naprawdę polecam tą grę jeśli ktoś jeszcze nie grał):

 

NY

Dołączona grafika

LA

Dołączona grafika

SF

Dołączona grafika

 

Zresztą dziwi mnie reakcja na te screeny, w końcu właśnie do najnowszego pudełkowego wydania pierwszej części cd-projekt? dołoncza drivera3 (a może odwrotnie :lol:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że nas ładnie w bambuko robią

ileż to oni sie narobili :)

PRACOWALI CIEŻKO DNIAMI I NOCAMI

a wyszło co wyszło , lekko graficznie poprawiony Driver

 

cały czas uważam że ktośpowinien takie firmy karać za wprowadzanie takich

kulawych produktów

 

 

ludzie co za czasy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie , jak sie zakłąda przyczepę do tira tak żeby z przyczeppą jeździć??? da sie wogóle ???? i gdzie jest ta przyczepa ???? (naczepa)

 

mógłby ktoś odpowiedzieć :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem...Niestety- grafka słaba, postać niegrywalna, brak możliwości wyboru misji....Do GTA nie podchodzi :( A i strzelanie jest totalnie zwalone. Zupełnie nie czuć, czy przeciwnik dostał. I co to za glina, co rozjeżdża, demoluje, morduje bez żadnych umiarów? :blink:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

ta gra to kupa!!! strerowanie jest do [gluteus maximus] fakt ze mozna je ustwaic ale na sam wsteop takie paskudne!

drugie to grafa! do dwoch dup! w jedynce byla duzoooooooooooooo lepsza! ej skumajcie! i mi sie jescze cielo!!!!!!! nie uwierzycie ale tak bylo a powiem ze moj sprzet jest nastepujacy:

A64 3000+ Winchester 939, Gigabyte nForce 3, 2x256mb HYNIX, i najwazniejsze grafika LEADTEK 6600GT normalnie skzoda mi slow! nie tnie mi sie zadna gra z duzo lepsza grfa! a tu taka kupa smie mi sie ciac nawet na rozdzialce 1024x768 nie no zaraz wyrzucam plyte dvd zmarnowana! ....oki juz wyrzcilem juz nie mam tej gry bo sie tylko na nia bardzo wqrqwilem! jedynka byla taka zajebista a 3 to totalne dno ze skozda gadac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka zeby wam tak nei cielo to se dzwiek w opcjach gry wylaczcie wtedy nawet jak obraz doczytuje to jzu tak nie rwie albo w opcjach dzwieku spod windows dajcie tylko emulacje dzwieku nie pelne przyspieszenie bo ramu to wpieprza masakraycznie a mi to pomoglo gralem bez dzwieku to nie za fanie dalem wiec na emulacje i jest git. gram na 800x600 2xantyalising i reszta na full nio bez cieni bo proca mam slabego:P a zreszta i tak kwadratowe nie ma sensu.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skibson, jeszcze 2 salta, 3 obroty i splunac przez lewe ramie.

Daj spokuj, ta gra powinna chodzic spokojnie na GF 1.

Nic jej nie usprawiedliwia.

Jest to moim zdaniem niewypal roku i dziwie sie, ze ludzie maja chec to ogladac, co gorsza, grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gre przeszedłem i moim zdaniem to jest jeden wieki NIEWYPAŁ B) ta gra ma strasznie duże wymagania sprzętowe a nic w zamian nie otrzymujemy grafika jest troszke... biedna przy takich wymaganiach spodziewałem się czegoś więcej <_<

w ogóle to piksele na drodze widać opony samochodów czy motocykli są kanciaste i to na najwyższych detalach

trzecia część driv3r to WIELKA KLAPA

pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realistyka jazdy na recznym i zachowania samochodow tez jest fatalna!!! fakt zniszczenia sa super ale reszta do bani! ak ogladalem filmik przed rozpoczeciem mojej gry zapowiadalo sie nieziemsko a pozniej no nie wiem olali sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sriv3ra, ja mam na szczescie niewielkie wymagania co do grafy i musze powiedziec ze ta mi styka. watpie zeby gta:sa na pieca mial duzo lepsza.

pogralem troche w tego kierowce i na poczatku bylo milo - duze miasto, wspanialy odglos V8 pod maska, model jazdy zacheca wrecz do ciaglego balansowania na skraju przyczepnosci opon - to co lubie :)

czesto widze ze krytykujecie sterowanie - moim zdaniem nieslusznie. gra na padzie nie sprawia zadnych trudnosci do tego sterowanie mozna skonfigurowac (w SA na PS2 nie ma takiej opcji)

to co mnie zniechecilo to liniowosc az do bólu, brak swobody i okienko po wykonaniu zadania (nie daje zpomniec ze to tylko gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driv3r chodzi na xboxie tak samo wolno i wyglada marnie jak na pececie wiec to wina enginu a nie gry. Ja na szczescie sprzedalem dosc dobrze swoja kopie mimo ze skonczylem gre:) za 69zetow;P Gra mi sie czasami nawet podobala. Powiem Wam ze na xboxie tak samo jest kretynskie sterowanie i skaczoca animacja.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie wersję demo i co i [gluteus maximus] grafa zfajdolona sterowanie do glutea maxima

 

 

Może ktoś sie orientuje jak w drugiej (i ostatniej misji dema ) stoisz w przyczepie uciekającej ciężarówki i strzelasz do glin nie wiem co zrobić gdy "jadę" myszka w górę celownik jedzie w dół i na odwrót normalnie ręce opadają bawiłem się w ustawieiach ale nic nie pomaga co robie źle a może przestawiam nie te opcje a może tak musi być !!!!

 

Kompletna kupa [ciach!]o i stolec!!! :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo jak na taką produkcję to grafika marna, ale jak naciśniesz T to wtedy włącza się tryb zwolniony z motion blurem, wtedy grafika staje sie troche lepsza. A przecież na grafikę w GTA Vice City się nawet patrzeć nie dało, a gierka jaką sławę zdobyła. Każdy ma swoje zdanie i w.g mnie cały Driv3r jest niezły. Najlepsze są filmiki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. A przecież na grafikę w GTA Vice City się nawet patrzeć nie dało, a gierka jaką sławę zdobyła.

Jakoś ja i parę milionów innych ludzi myśli inaczej. Owszem gra nie kożystała z PS3.0 ani super hi-res'owych tekstur ale jakoś nie powodowała odruchu wymiotnego, mało z przyjemnością patrzyło się na ten ubogi w polygony świat, ba on zachwycał, Dlaczego? Bo był na maxa dopracowany, bez upierdliwych bugów i co najważniejsze ESTETYCZNY. Praktycznie każdy punkt czy to Liberty czy Vice citi był ładnie zrobiony, czego na pewno o drv3rze nie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji, jako, że ktoś tam wątpił w jakość grafiki san andreas PC, polecam majowego niemieckiego GameStara. Obszerny exclusive z wieloma screenami z wersji PC naturalnie.

 

Grafika to nie rewolucja- ta ograniczona konsolka dla żółtych braci ograniczyła na maxa możliwości tego engineu- ale jest conajmniej o kilka klas lepiej niz w driverze3.

 

Będzie dobrze- może w końcu wszyscy zapomną o tym shitcie z tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie gadam o driv3rze bo go wywaliłem - syf

 

jak coś to bede o swacie 4 nawijał:P <5 misja>

 

sorx że nie na temat ale mnie rozwalił ten driver3 :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo duzy ten tematcik o takiej szmirze roku :)

 

Ja bym zlozyl reklamacje na miejscu kupujacych, odpailem na pare minut dluzej nie dalo sie wytrzymac :/

 

Grafa dno moze kilkanascie lat temu by przeszlo :)

Fizyka jazda, heh kijowo.

 

Najlepsze ze na Bartonie 2300MHz, 1GB ramu i 9600XT (570/640) mam ledwo 23-30FPS :/ lol detale na max i 1024x768 :D bieda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz wszyscy przeczytajcie sobie pierwszą strone :) ...Wszystko miało być takie piękne i kolorowe.Wydawało się że stu procentowy hit...Aż przyszło do premiery tej gry...

Byłem ucieszony że nareszcie dostałem tak długo oczekiwaną grę.No więc instaluje.Po instalacji ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m grę i menu(fajna muzyczka)ustawiam grafe(1024x768 i Hight)

Więc odpalam...A tu zdziwnienie na maxa...Co to do holery za grafa??Czemu dżwięk tak szyczy jak zmienia sie widok??Czemu takie arty wyskakują??(migające budynki,krzaki itp).No dobra zainstaluje inne stery.Zainstalowałem stery i nic to samo <_< :-|

Myślałem że wywale kompa przez okno :blink:

Po 3 godzinach kombinowania z tym"HITEM"postanowiłem wywalić ta gre z dysku i raz na zawsze o niej zapomnieć...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz wszyscy przeczytajcie sobie pierwszą strone :) ...Wszystko miało być takie piękne i kolorowe.Wydawało się że stu procentowy hit...Aż przyszło do premiery tej gry...

1398615[/snapback]

Hahaha, faktycznie. Smignijcie na pierwsza strone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic żeby gra chodziła na GF4 mx440?? bo sciagnełam demo i niedziała :(

1400304[/snapback]

Niestety kupic lepsza karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic żeby gra chodziła na GF4 mx440?? bo sciagnełam demo i niedziała :(

1400304[/snapback]

 

MX 440 ???? JA MYŚLAŁEM ŻE TY MASZ GF 4200 TI A TU JAKIŚ MX

 

WIESZ KUP POPROSTU NOWĄ KARTE ...

POLECAM 6600 GT ALBO RADKA 9600 PRO ///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...