Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś kod do odblokowania menu "cheats" w grze ??? ??? ???

albo kod na przejście misji

mencze się z jedną misją już dwa dni :mur:

 

troszek przegieli z tymi pościgami !!!

.

1373521[/snapback]

Po raz 2 nie dostałes odpowiedzie - widocznie nikt nie ma...

4 raz pytania nie zadasz..

Tylko poczytasz Tweak przez 3 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 2400XP, GF TI4200 128 mb, 512 MB DDR, creative sb live 5.1 i gra nie uruchami mi się, czy może wie ktoś dlaczego? tzn. uruchamia. ale jakby bardzo powoli, początkowe logo wczytuje się bardzo, bardzo powoli, jakieś 1 klatka na godzine :mur: ostatnio czekałem ponad godzine, żeby doczekać się menu gry, w menu chodzi normalnie, ale potem znów 1 klatka na godzine :mur: . Czy ktoś wie co jest przyczyną, czy ktoś może mi pomóc? Aha urzycie procesora gdy gra jest uruchomiona 100%, co jest grane? POMÓŻCIE PROSZĘ !!! A chodzi o grę DRIV3R, przepraszam, zapomniałem z tego wszystkiego napisać najażniejsze, czyli tytuł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1375845[/snapback]

Czlowieku ktory raz juz o tym nas poinformowales? Chyba juz kazdy wie, ze masz te czarne paski ale jakos nikt nie potrafil ci pomoc. U mnie lataly zielone stworki, ale przyzwyczailem sie do nich :lol: Ty tez sie przyzwyczaj do tych paskow i nie pisz wiecej o tym. BTW wczesniej pisales jako sewsew, ale zablokowali ci konto na kilka dni i zalogowales sie jako grunhold :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, już sobie poradziłem, gra śmiga, że hey. Dziuby, miałeś racje, to wina windowsa, ale nie rozumiem dlaczego, przecież stawiałem go całkiem niedawno, jednak teraz to już nieważne, ważne, że giera śmiga. Dzięki Dziuby i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, mianowicie w Nice jest misja w której trzeba "dostarczyć" 3 samochody do jadącej ciężarówki i w tej misji byłem, ale niechcący rozwaliłem sobie save'y(nie pytajcie jak). Mółby mi ktoś podrzucić tego save'a lub jakiegoś bliskiego?

I jeszcze jedno, gdyby ktoś go miał to proszę o wyłączenie Anti-aliasingu i tego drugiego(nie pamiętam jak się to nazywa, zaawansowane cieniowanie pikseli chyba).

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o użyty w DRIBVER3 silnik :)

Jak by tak do Driver2 dodać obsługę odblasku na modelach samochodów

PS1.4-PS2.0 podnieść ilosć polygonów to macie gotowego DRIVER3 :)

 

Dzis nikt nie pisze od nowa silników dla gier

wprowadza sie tylko modyfikacje :/

dziś 80% rynku gier chodzi na zmodyfikowanych silnikach :

Unreal ,Quake3 i może jakimś innym ,

na wypasione gry oparte na nowym silniku np CRYTEK trza będzie poczekać jeszcze z rok czasu :/

 

A co do DRIVER3 to ciągle mam nadzieję że dostanie po [gluteus maximus] od

GTA S.A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pisze jak zapodaje po instalacji zeby sobie po pykac 1 raz w driv3ra : "failed to create DirectX. No supported display adapter present " wiecie moze o co chodzi?? kilka razy jush sciagalem nowego directxa i nic :mur:

 

i jeszcze jedno gram na laptopie bo na blaszaku nie mam dvd :P:( czy to jest jakas roznica ?

Edytowane przez Grex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem sobie gre z "osloskop", zainstalowałem, włączyłem i o to co zobaczyłem (fotka). Cracki nie pomagają :( Ma ktos na to rade bardzo bym był wdzięczyny.

 

1377553[/snapback]

Bye na miesiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pisze jak zapodaje po instalacji zeby sobie po pykac 1 raz w  driv3ra : "failed to create DirectX. No supported display adapter present " wiecie moze o co chodzi?? kilka razy jush sciagalem nowego directxa i nic  :mur:

 

i jeszcze jedno gram na laptopie bo na blaszaku nie mam dvd :P:( czy to jest jakas roznica ?

1377602[/snapback]

To jest zasadnicza roznica, twoja grafika pewnie nie obsluguje Driv3ra

Wymagany jest GeForce 3 lub lepszy (czyli GF4MX odpada), lub Radeon 8500 lub lepszy

(jak sie nie myle to na Radeonie 9000 nie pojdzie)

Widze ze analfabeci naprawde maja ciezko w zyciu B)

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle się wyraziłem , mam nadzieje że GTA S.A będzie znacznie lepsze

graficznie , bardziej szczegółowe modele ,naturalne odblaski ,bump maping

bo z tych screenów GTA SA co widziałem to aż tak super ładnie

toto nie wyglądało :/

 

Modele były takie sobie ,porównywalne z tymi z Driver3 :/

Odblasków i wykożystania PixelShaderów chyba mniej niz w Driver3 :/

Jak dla mnie w owych screenach z GTA SA za mało polygonów i FXów

 

Grywalność napewno będzie DOBRA , w to nie wątpię

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w owych screenach  z GTA SA  za mało  polygonów i  FXów

 

1377796[/snapback]

co mam przez to rozumiec bo nie wiem o co ci chodzi ?;] szpanujesz :lol: znajomoscia pojec czy naparwde o cos ci chodzi ? :D

 

nie wiem czy cie zczailem ale chodzi ci o brak dokladnosci w wykonanych modelach czy co ? ;] jakby nie mozna bylo napisac tego normalnie :)

 

Jak by tak  do  Driver2 dodać  obsługę odblasku na  modelach samochodów

PS1.4-PS2.0  podnieść ilosć polygonów  to macie  gotowego  DRIVER3  :)

 

 

1377190[/snapback]

gdzie ty w driver3 widzisz PS 2.0 albo nawet 1.4 ?:> hee ?:D nawet na twojej grafolce razej takih rzeczy nima ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafiką w driv3r otóż mam wszystko poustawiane na maxa a grafika jest kanciasta a okna budynków mrógają na czarno aha i mimo że mam ustawiony na high zasięg widzenia to mam bardzo mały

co jest z tym  :?

1378024[/snapback]

1. JAKA MASZ GRAFE i ster

2. ten driver taki jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak  do  Driver2 dodać  obsługę odblasku na  modelach samochodów

PS1.4-PS2.0  podnieść ilosć polygonów  to macie  gotowego  DRIVER3  :)

Co do odblasków to identyczne miał już driver1, tyle że tam nie błyszczały się opony, oczywiście ten mankament został usunięty, polygony można by było podnieść przez pięciokątne rury wydechowe i takie sobie wnętrze (w sumie pewne z 10-20 dodatkowych), do tego zepsuć fizykę i mamy samochód z drivera3 :P

Co do reszty gry to tylko dać nieco wyższej rozdzielczości asfalt, zkaszanić filtrowanie tekstur, dodać tryb pieszy oraz zwiększyć wymagania dziesięcio-krotnie, oczywiście zarządamy sobie PS, co prawda nie użyjemy go, ale wszystkie super gry go mają to i my go damy i mamy kompletnego Drivera3 :lol:

 

Co do porównania Driv3ra i GTA i tego że ten drugi nie ma wcale o wiele lepszej grafy to aż ciśnie się powiedzonko "co wolno wojewodzie to nie wolno tobie smrodzie" GTA oprucz cieńkich technikaliów oferuje doskonałe widoczki oraz magatony grywalności a driv3r nie, no chyba że do dema dali te gorsze misje ale jakoś nie chce mi się tego sprawdzić na pełnej wersji.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...