Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Heh - też się nieźle uśmiałem - kumple wszyscy się napalili na gierkę - pościągali pirata (3GB na łączach pokroju 256 kb/s trochę trwało) a teraz...lament lament lament :D

 

Osobiście ino widziałem, nie dane mi było zagrać i...chyba nic nie straciłem.

Czekam na SA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, misje bardzo fajne, trzeba sie czasami natrudzic i pomyslec. Ale co do grafy to uuuu. To co na screenach to nie jest gra tylko fotomontaż !! Gra przy wszytkim włączonym wygląda owiele gorzej... Tekstury niedopracowane, auta z bliska źle wygladają, wymagania co do grafy cholernie wysokie jak na taki poziom graficzny. No i te 5.5GB na dysku - ta gra powinna zajmowac 2 razy mniej, patrząc na jakość grafiki. Osobiście wolę GTA:VC - bo ta gra ma coś w sobie w Driv3r to niewypał !!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Widze ze nie ma entuzjastów tej gry :D Ale za to ja jestem w pelni zadowolony! Przeszedlem gre 2 razy bo jest naprawde swietna! Grafa tez jest bardzo ladna, a gram na 1024x768 wszystko wlaczone razem z AA i zaawansowanymi cieniami! Dlatego was nie rozumiem! Fakt ze znikajace drzewa bardzo "denerwowały" ale patch 2 załatwil sprawe! pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Widze ze nie ma entuzjastów tej gry :D Ale za to ja jestem w pelni zadowolony! Przeszedlem gre 2 razy bo jest naprawde swietna! Grafa tez jest bardzo ladna, a gram na 1024x768 wszystko wlaczone razem z AA i zaawansowanymi cieniami! Dlatego was nie rozumiem! Fakt ze znikajace drzewa bardzo "denerwowały" ale patch 2 załatwil sprawe! pozdro

1422151[/snapback]

Ja bym mógł grać w tą gierkę gdyby nie te zawiechy i arty...Czyli cała gra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupia policja ,wjezdzajace samochody w sciane. Uciekajacy ludzie wplaw :lol: Cos jeszcze dodac :) Chyba lepiej nie bo pomysla ze jakis heretyk ze mnie :D. Ta gra jest tak ch.... ze szok.Mogli bardziej to dopracowac. Modlmy sie aby GTA:SA go zgniotl grywalnoscia i wszystkim naraz :) Rowerkiem sobie pocisnac bedzie mozna :P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozwiązał problem z przycinaniem tej gry?? :mellow:

1430435[/snapback]

chyba nie...Autorzy gry sami nie wiedzią tak naprawdę jak to naprawić...;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy tej gry to maja tylko pojecie o tym jak zrobic z gry ktora zapowiadana byla jako hit totalnie niegrywalnego gniota ;) Mam nadzieje, ze jak bedzie Driver 4 to zrobia go ludzie, krorzy znaja sie na swojej robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz zdechnac temu watkowi...

1430883[/snapback]

Na miesjcu tych co kupili orginały bym odrazu sprzedał w ***** bo gra jest szitem,którego patchami raczej nie da się naprawić...;)

Tak zapowiadającą gre tak skaszanić... :mur:

 

 

PS.Zgadzam się,dajcie wątkowi odejść w spokoju :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem...:mur:

 

Dawno nie zrobiłem czegoś tak głupiego...po prostu dno - wszystkie negatywne wypowiedzi o tej grze to szczera prawda...Totalna porażka po prostu.

 

Dajmy sobie z tym spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może poprosimy o zamknięcie i apel aby nikt nie rozpoczynał nowych wątków o tym <cenzura> :D :D :lol:

1431291[/snapback]

Proponuje raczej banowac kazdego kto bedzie nabijal sobie posty z nic nie wnoszacymi narzekaniami, tym ktorzy tak jak ja pogodzili sie z niewatpliwymi felerami watek jeszcze moze sie przydac przy rozwiazaniu niektorych problemow przy przechodzeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy chcecie od tej gry ?!?!?! Mam ją od kilku godzin, grałem dzisiaj z godzinkę najpierw we free ride potem w misje. Free Ride, jak każdy zresztą, jest troche nudny, ale misje są niezłe własna chatka z basenem, garaż. Grafika wcale nie jest taka zła, a już napewno lepsza niż w GTA Vice City. Samochody troche kańciate ale tylko trochę. Ciężko sie strzela i celuje. Model zniszczeń b. dobry, model jazdy trudny, ale również bardzo dobry. Błędy o których czytałem w tym poście są, ale w niczym nie przeszkadzają. Jeszcze co do grafiki to woda bardzo ładnie połyskuje podobnie samochody podczas zachodu słońca. Na pierwsze wrażenie daje tej grze 8/10. Jest bardzo filmowa. I nie piszcie że sie nie znam bo to jest moje prywatne zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy chcecie od tej gry ?!?!?! Mam ją od kilku godzin, grałem dzisiaj z godzinkę najpierw we free ride potem w misje. Free Ride, jak każdy zresztą, jest troche nudny, ale misje są niezłe własna chatka z basenem, garaż. Grafika wcale nie jest taka zła, a już napewno lepsza niż w GTA Vice City. Samochody troche kańciate ale tylko trochę. Ciężko sie strzela i celuje. Model zniszczeń b. dobry, model jazdy trudny, ale również bardzo dobry. Błędy o których czytałem w tym poście są, ale w niczym nie przeszkadzają. Jeszcze co do grafiki to woda bardzo ładnie połyskuje podobnie samochody podczas zachodu słońca. Na pierwsze wrażenie daje tej grze 8/10. Jest bardzo filmowa. I nie piszcie że sie nie znam bo to jest moje prywatne zdanie  :D

1434295[/snapback]

Pograsz dłużej to zmnienisz zdanie...GWARANTUJE ci to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

kto oglądał film Driver z lat "70?

ja oglądałem i twierdze ,że tylko 1" jest warta filmu

 

Driver 3 wogóle......... chyba ,że się nazywa Driv3r

ale z tego wychodzi że to inna gra jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model zniszczeń b. dobry

Tia... wszystkie carmy mialy lepszy model zniszczen... i w sumie for me nadal nic ich nie dogonilo. Szczegolnie dwójeczka na custom furkach. Jako tako bylo w toca race driver ;]

 

Ja sobie dzisiaj zassalem demko tego "cuda" tak jakos mi sie przypomnialo... i co?

 

700mb... jezu, mysle - ale bedzie jazda!

 

Zassalem , odpalam... Sliczne, stylowe menu. konfig ( jezu ile controlsow... , juz mi sie nie podobalo nio ale kij, duzo controlsow - duzo opcji mysle :) ) .

 

Odpalam misje. Zapodaja mi film. JEST PIĘKNY!, niech tak wyglada cala gra... a skoro zrobiony na engine gry, to bedzie wyjebka, nie moge sie doczekac!

 

Nastepna animka, ja pierdziele, to naprawde tak wyglada, zeby tylko nie bylo tak ze wlasciwa giera bedzie wygladac jak kupa..

 

I....

 

Slowo cialem sie stalo. WYglada toto tragicznie. Wozkiem jako tako jeszzcze sie jezdzi, zderzen jest beznadziejna. Autko kreci 100 fikolkow w powietrzu zanim spadnie...

 

Misja z jechaniem z autkiem z bomba. Nie zwalniaj ponizej 50mph. Luz... Jade jade jade, w kooooncu dojechalem, gonie ziomka, "Press the vehicle action key" , to im sie chcialo pisac ale ktory to juz nie... quit, controls ( bo nie ma opcji zmiany ctrlsow w czasie gry... ) . Jade one more time, znowusz to samo, naciskam action key, koles ma przeskoczyc na druga fure. Jade caly czas idealnie obok niej, koles krzyczy come closer... - a ja jej dotykam. Przejechalem tak ladny kawalek plazy i ziomek w koncu nie przeskoczyl.

 

FUCK IT! UNINSTALL...

 

Nigdy wiecej. Mam w zwyczaju ze jak juz skoluja giere to ja koncze , nawet gdy bardzo mi sie nei podobaja. Tak mam i juz, po prostu musze przejsc. Driver 3 bedzie jedna z nielicznych ktorych nie przejde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierke mam od kilku dni i im dłużej gram tym bardziej mi sie podoba. Podtrzymuję swoją poprzednią ocenę 8/10

1440031[/snapback]

To przy GTA: SA orgazm masz gwarantowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gta:sa gdzieś w tv i podczas otwierania bramy garażu przeniknęła przez kolesia jak przez ducha, no może nie zupelnie bo troszeczkę go pociągnęł za sobą.Facio leciał chwilkę w górę przecięty w pół bramą garażową.W tym krótkim fragmencie były jeszcze inne przypały ale poczekajmy na wersję pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z wami nie zgadzam :)

 

Sciagnalem demo tej gierki aby sie upewnic co to naprawde jest ta 3 odslona kierowcy :) Wlaczylem gierke i naprawde mi sie spodobala... moze w puktach:

Grafika

Gralem na najnizszych detalach i owszem nie byla najwzszych lotow...

Drugi raz wlaczylem na najwyzsze detale i naprawde moze sie podobac, moze nie jest wybajrzona jak w doom3 itd ale jak na taka samochodowke to zupelnie wystarcza.

Sterowanie

Nie zgadzam sie z wiekszoscia z was, sterowanie jest BARDZO DOBRE - wymaga umiejetnosci, myslice ze w GTA gdzie was "komputer prowadzi droga" jest lepsze - NIE !

Ladne wiraze, poslizgi, zreszta to sa lata 70'te i 80'te a nie jakies nowoczesne bryki... i dobrze ze nie ! :D

Grywalnosc

Nie moge duzo powiedziec bo wlaczylem zaledwie te 2 misje dostepne w grze ale zrobily na mnie spore wrazenie... nie sa to misje NA RAZ - troche sie trzeba pomeczyc

ale juz widze ze jest duza roznorodnosc misji

no i jeszcze taki szczegol - cieszy mnie ze w roznych miastach sa rozne radiowozy :D:D

Podsumowujac gierka mi bardzo przypadla do gustu i jak zalatwie pelna spedze przy niej duuzo czasu Nic dziwnego ze wiekszosci z was nie przypadal do gustu, graliscie w GTA ktore jest poprostu znacznie latwiejsze, a grafika nie jest tam taka wspaniala(w porownaniu z driv3rem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wreszcie zaczal sie optymistyczny watek :)

Jest nas dwóch :D

 

P.S. Naprawde niewiem co wy chcecie od tej gry,,,

Ale ja mysle ze gydby gierka wyszla tylko na ps2 (tak jak GT 4) to bylaby jeszcze lepsza, no ale ciszmy sie ze wyszla na blaszaki bo wtedy to byscie stekali dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...