Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

MX 440 ???? JA MYŚLAŁEM ŻE TY MASZ GF 4200 TI A TU JAKIŚ MX

 

WIESZ KUP POPROSTU NOWĄ KARTE ...

POLECAM 6600 GT  ALBO RADKA 9600 PRO ///

1400433[/snapback]

Hmm gdzie tu porownywac 9600 i 6600 ?

To troche inna wydajnosc.

ps. don't scream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wogóle chyba nie chodzi na kartach pokroju GF MX(albo ogólnie mówiąc na kartach zgodnych z DX7:P). Kumpel ma pełną wersje na DVD, a tu kiszka se niepogra bo kupywał super kompa z MX-em w środku:), ja zresztą też nie bo DVD-ROM mi się sypnął;/, ale chyba zaczne zbierać kase bo chyba warto:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam mam problem z gra, obojetnie jaki ustawienia grafiki, minuta, dwie, gora trzy i mam zaiwas calego pc, robilem formata (przy okazji) i dalej to samo, kolega ma 5200 i gra lazi mu ok, o co chodzi? wgrywalem patche i dalej to samo, czy ktos sie z tym spotkal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam mam problem z gra, obojetnie jaki ustawienia grafiki, minuta, dwie, gora trzy i mam zaiwas calego pc, robilem formata (przy okazji) i dalej to samo, kolega ma 5200 i gra lazi mu ok, o co chodzi? wgrywalem patche i dalej to samo, czy ktos sie z tym spotkal?

1410940[/snapback]

 

www.guru3d.com - chyba

 

znajdź tam inne stery do tego swojego radka 9500 a jak to nie pomoże tooo nie wiem ,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj , a ty na tej karcie masz ps ??? (noob)

no to ja już nie wiem ...

 

ej ludzie, czemu on wyciąga na 3dmarku 2001 2 razy więcej pkt niż ja ????

 

a na 2003 3 razy więcej ...

 

o ile to wyniki z 3dmarka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj , a ty na tej karcie masz ps ??? (noob)

no to ja już nie wiem ...

 

ej ludzie, czemu on wyciąga na 3dmarku 2001  2 razy więcej pkt niż ja ????

 

a na 2003 3 razy więcej ...

 

o ile to wyniki z 3dmarka :]

1410987[/snapback]

Czlowiek cie tu pyta o gre a ty z jakimis 3dmarkami wylatujesz...

 

Btw odpowiem ci na twoje pytanie czemu masz tak ich malo: karta nie za teges.

 

bobson37

 

Zmniejsz troche o/c i zobacz czy nadal sie wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta jest na tyle wydajna ze nie gram z oc w gierkach, oc jedynie do testow dla zabawy, poprostu gra sie wiesza po chili i koniec, po chwili zawis muzy i koniec, wkurza najbardziej to bo nie wiem o co lazi, patche nic nie daja, na pc sie znam wszystko jest dostrojone z dokladnoscia, a pogralbym sobie bo nie ejst az tak zla, grafe pomijajac(zauwazylem bledy w shaderach na oknach i scianach budynkow)

 

PS KEV by cie bardziej zdolowac odpal 3D 2005:D

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak to nic nie da, prime 95 moze latac 24 h i nic nie pisknie, zreszta na codzien jade na 10x210 1,7 v w idle mam 37* max w prime okolo 46*, to na bank nie od oc, jest jakis zasrany problem, w czymkoliwek, ustawieniach nie mam doslownie pojecia, koncza mi sie pomysly:P

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taki problem że gdy gra w Driv3ra to mu sie obraz zatrzymuje,lecz muzyka z gry leci i nic nie może zrobić.Tylko reset.Sprzęt ma podobny do mojego tylko że ma procka Celerona 3.0 Ghz i Radka 9600.Inne gry mu normalnie działają wiecie o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taki problem że gdy gra w Driv3ra to mu sie obraz zatrzymuje,lecz muzyka z gry leci i nic nie może zrobić.Tylko reset.Sprzęt ma podobny do mojego tylko że ma procka Celerona 3.0 Ghz i Radka 9600. Inne gry mu normalnie działają wiecie o co chodzi??

1411671[/snapback]

Wyciagnij wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  :)

Zauważyłem teraz smutną rzecz... :sad:

Wszystkie nowe gry(prócz paru)są skaszanione na maxa...

Oby tylko ta klątwa nie doszła do GTA :SA  :sad:

1411803[/snapback]

Nie przesadzaj, ja bym to inaczej nazwał. Większość nowych gier jest przeciętna, kilka jak np. Driv3r beznadziejna i jest też kilka wybitnych jak np. GTR, swat4, SC chaos theory.

Jeden krowi placek gnoju nie czyni.

O GTA SA bym się nie martwił, w przeciwieństwie do driv3ra jego konsolowe recenzje są lepiej niż dobre, a sądząc po poprzednich bardzo udanych konwersjach i o ile ci od driv3ra nie robią w rockstar dywersji, jakość wersji PC może być tylko wyśmienita.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli demo Driver 1 otrzymało np. 8/10

to ile dostanie demo Drivera 3 ?

 

jest aż tak skaszanione że nie da się grać?

 

co jest konkretnie złe oprócz sterowania?

gdyby sterowanie było dobrze zrobione to giera byłaby git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli demo Driver 1 otrzymało np. 8/10

to ile dostanie demo Drivera 3 ?

 

jest aż tak skaszanione że nie da się grać?

 

co jest konkretnie złe oprócz sterowania?

gdyby sterowanie było dobrze zrobione to giera byłaby git?

1414295[/snapback]

sterowanie mozna sobie skonfigurowac w opcjach - to nie problem (a na padzie nawet defaultowe jest ok)

 

jest za to 20 stron o samych problemach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra mianowicie gdy wlaczam gre zanim pojawi sie jeszcze menu to uruchamia sie strasznie wolno (kilka min) a jak sie juz pokaze menu to jak rusze myszką to jest reakcja po jakiejs minucie. Czy ktoś miał taki problem albo chociaż wie co w takiej sytuacji zrobic? Myśle że nie wynika to ze sprzetu bo mam nienajgorszy athlon 2500+ 512 ram a karta to ti 4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem zacinania bądź przycinania się gry może być karta muzyczna.

Minimum Sound Blaster Live.

Na zintegrowanych i na innych śmieciach przycina. Ja odpaliłem na zintegrowanej a potem na Live'ie i była zdecydowana różnica.

Ale gra słaba. Za duże wymagania. Jush dawno poshla na śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donio moze i masz racje tez sie nad tym zastanawialem bo ja mam tak ze obraz sie zawiesza a po chwili dopiero dzwiek sie zawiesza i powtarza sie co sekunde to samo, hmm pobawie sie z ustawieniami gry moze cos wymysle jak nie to tak jak powiedzial mechl!k gra zrobi wypad z hdd

 

PS patche instalowalem i bylo to samo;/

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich ;P wrocilem z wakacji nio mialem byc jeszcze dzien dluzej ale kaski braklo i jestem. Driver3 procz zajefanego systemu zniszczen jest do kitu zeby nie powiedziec gorzej. Tyle czekalismy i nic z tego nie wyszlo. Jak zreszta cala seria nie byla za fajna nudnawa galem w jedynke i dwojke i nie podobaly mi sie wole gta lub cos innego np. mafie. Kazdy ma swoje zdanie moje jest takie. POZDRO DLA TYCH KTORZY MNIE NA WAKACJE WYSLALI !!;) np. KEV i dla reszty tez pozdro papapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest do bani. Screeny z zapowiedzi były odlotowe, ale jak zacząłem grać na swoim sprzecie w roz. 1024-768 32 bity, wszytsko na full bez antyaslingu, to poprostu bzrzydota, motocyklem jedziesz tak nie płynnie, że nie da się nm jeździć. Samochodem juz lepiej, ale te tekstutyr pojawiające sie dopiero podczas jazdy tez obrzydzaja, do tego Ci ludzi chodzą jak ciule. Ta gra jest zrypana, choc tak miło się zapowiadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje wrazenie to bylo cos takiego: ee tam kilka bledow,tylko biale fotele i lekko skacze,ujdzie :P grafa przecietna,ale nie tylko o to w grze chodzi.Zagralem dluzej - uninstall.Potem mowie - nie,trza dac szanse tej grze,robili ja 3 lata to cos sie tworcom nalezy wiec co mi tam.W tym samym czasie nasz kolega Kucyk zapodal faujnego filmika i aqrat zdazyl przed moja instalacja.Po jego obejrzeniu powiedzialem adios for ever.Wolalbym juz zagrac w jedynke niz w trojke.Peace Love Exstasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...