Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem marketingu firm, które wyciągają od nas kase. Jakieś podkładki za kilkadziesiąt złotych, jakieś "ślizgacze" za również kilkadziesiąt złotych ... Ludzie, opanujcie się ! Ostatnio testowałem: mx500, Razera, IM4, na różnych "podkładach",  i stwierdziłem że w zasadzie nie ma wielkiej różnicy w stosunku do zwykłego "pilota" Logitecha używanego na "gołym" stole ... no ale jak już ktoś wydał ok. 200 zł na mysz to przecież nie powie, że właściwie wyrzucił kasę w błoto  ...

1563498[/snapback]

Co nam jeszcze powiesz ciekawego misiu? :) Powaga wciągnołem się w to co czytam :) A między tymi myszkami też nie ma żadnej różnicy tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosio -> a niby dlaczego mam swoje zdanie zostawić dla siebie?? Przecież jest to wątek o "profesjonalnych" myszach - więc się wypowiadam - i to w dodatku na podstawie własnych doświadczeń ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak777 -> no a może Ty przytoczysz jakieś zasadnicze różnice pomiędzy tymi myszkami?? Tylko nie wyjeżdzaj mi z dpi i z taktowaniem bo np. w Q3 nawet a4tech jest porównywalny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak777 -> no a może Ty przytoczysz jakieś zasadnicze różnice pomiędzy tymi myszkami?? Tylko nie wyjeżdzaj mi z dpi i z taktowaniem bo np. w Q3 nawet a4tech jest porównywalny ...

1563643[/snapback]

Ja napiszę tylko tyle... Nie pisze się dwóch postów pod rząd... Przeczytaj regulamin... Pozatym przeczytaj temat to dostaniesz odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tylko glowa przestanie bolec to ide do sklepu kupic jakiegos A4Tech'a najlepiej kulkowego :lol: Mx'a popche za jakies marne pieniadze na allegro, a na przesylke z QcK+ i slizgaczami i tak sie chyba nie coczekam. Hazel jestes moim idolem.

Ide grac w mario: source.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tylko glowa przestanie bolec to ide do sklepu kupic jakiegos A4Tech'a najlepiej kulkowego :lol: Mx'a popche za jakies marne pieniadze na allegro, a na przesylke z QcK+ i slizgaczami i tak sie chyba nie coczekam. Hazel jestes moim idolem.

Ide grac w mario: source.

1563756[/snapback]

Pfff, ja wiedziałem że Ty noob jesteś :) Teraz się lansuje pykając w Cannon Foder: Source :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahahaha, widac masz pojecie o myszkach :D Tu tak naprawde nie chodzi o DPI im wiecej tym lepiej, wcale nie, wazne zeby mysz nie miala akceleracji wsteczmej a czy jest super dokladna czy nie, to nie ma tak duzego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haze ciekawi mnie w jakie szybkie fpsy grałeś. I czemu niby grasz na a4techu skoro miałeś tyle profesjonalnych myszek? Proszę bardzo powiedz coś bardziej konstruktywnego niż "nic nie wiecie, a ja wiem wszystko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie dowiemy ze TAK NAPRAWDE to najlepsze sa Trackballe - wygodne i wogole super. I nie trzeba podkladki, bo myszka sie przeciez nie porusza ;]

1564204[/snapback]

Pfff, ale się znasz ;) Ja od dwóch dni napier*** na touchpadzie, nic się z tym nie równa, brak akceleracji wstecznej, nie muszę wydaawać kasy na podkładki i ta precyzja :D

 

 

Możesz powiedzieć jak w tym gronie spisała się IM4 bo to chyba jakaś nowość jest [;

1564401[/snapback]

No Inteli Mouse Explorer 4 mu chodziło zapewne ;) W skrócie albo IM4 albo IE4 ;) Nie popisałeś się PgX ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Inteli Mouse Explorer 4 mu chodziło zapewne ;) W skrócie albo IM4 albo IE4 ;) Nie popisałeś się PgX ;P

1564468[/snapback]

Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem aby ktoś używał skrótu IM ale spoko.

 

BTW. Czego używacie do podtrzymywania kabla myszki. Ja zrobiłem z lego mouse bungge ;)Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem aby ktoś używał skrótu IM ale spoko.

 

BTW. Czego używacie do podtrzymywania kabla myszki. Ja zrobiłem z lego mouse bungge ;)Dołączona grafika

1564518[/snapback]

U mnie nie ma potrzeby, ładnie leży :) Ale przyznam że się uśmiałem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie napisałem, że te myszy to totalny shit - uważam tylko, że lekkim przegięciem jest ich cena, ok. pięciokrotnie wyższa od ceny "normalnej", przyzwoitej myszy. Tym bardziej, że np. mój mx500 potrafi sobie nagle przeskoczyć o cały ekran - czyli idąc w jakiejś grze i patrząc prosto przed siebie, po wykonaniu gwałtownego ruchu w bok nagle oglądam niebo ...

PqX -> nie używam a4techa, na jednym kompie mam mx500, na drugim IME4, Razerem bawiłem się u kolegi.

Łosio -> tak, kiedyś używałem trackballi :), tyle że nie do gier ...

 

kończę, bo w takim wątku te moje spostrzeżenia to może faktycznie trochę offtopic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haze - niestety za jakość trzeba płacić, a to fakt że MX500 nie miała idealnego sensora i bywało tak jak ty to opisujesz lecz może to być również wina podkładki.

 

mak777 - u mnie niestety kabel haczył o koniec biurka i moje lego technic przeżywa drugą młodość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hazel ja ze swoja mx500 zadnych tego typu problemow nie mam. Wiec nie nalezy okreslac calej serii mx na podstawie tej myszki, tym bardziej ze sa modele z lepszym sensorem juz od dluzszego czasu.

 

@Pqx sam na to wpadles czy zaczerpnales pomysl na zrobienie mouse bungee (tak to sie chyba nazywa w seryjnej produkcji) z jakiegos serwisu o grach i sprzecie? Pytam sie, bo nie pamietam gdzie, ale na 100% pomysl ten juz byl gdzies pokazywany jako o wiele tansza alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pqx sam na to wpadles czy zaczerpnales pomysl na zrobienie mouse bungee (tak to sie chyba nazywa w seryjnej produkcji) z jakiegos serwisu o grach i sprzecie? Pytam sie, bo nie pamietam gdzie, ale na 100% pomysl ten juz byl gdzies pokazywany jako o wiele tansza alternatywa.

1564731[/snapback]

Po części myślałem nad tym sam a po części zaciekawiło mnie to co zobaczyłem w necie, tyle że ja udoskonaliłem konstrukcję, np. zamocowałem klocki z ciężarkami (takie od lodzi które powodowały że na wodzie była stabilniejsza ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja posiadam cós takiego.... naprawde nic wiecej mi nie trzeba....

skoro ktos tu uwaza ze kupienie myszy za 200 zl to przesada to w takim razie co to jest?:

http://www.allegro.pl/

o lol buahaha steel cord holder buaha nie no to to juz mnie rozwalilo :D :banana: Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co Cie tak rozwalilo? Bo ja nie widze w tym nic dziwnego. Pomysle w ten sposob--> jestes tego wynalazca, to czemu mialbys nie opatentowac i wprowadzic do sprzedazy, skoro to czysty zarobek. Jest zapotrzebowanie, to gracze (nie tylko) to kupuja. Moze dla wielu sosob to zbedny wydatek, ale jesli ktos nie ma co zrobic z kasa, a rzeczywiscie jest mu to potrzebne (nawet jesli nie, to co?) to czemu mialby nie sprawic sobie takiego wynalazku. Imo to jest estetyczniejsze od klockow lego. Jedni potrzebuja Gaming glove (czy jak tam sie ta rekawiczka zwie), a inni wlasnie takiego holdera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co Cie tak rozwalilo? Bo ja nie widze w tym nic dziwnego. Pomysle w ten sposob--> jestes tego wynalazca, to czemu mialbys nie opatentowac i wprowadzic do sprzedazy, skoro to czysty zarobek. Jest zapotrzebowanie, to gracze (nie tylko) to kupuja. Moze dla wielu sosob to zbedny wydatek, ale jesli ktos nie ma co zrobic z kasa, a rzeczywiscie jest mu to potrzebne (nawet jesli nie, to co?) to czemu mialby nie sprawic sobie takiego wynalazku. Imo to jest estetyczniejsze od klockow lego. Jedni potrzebuja Gaming glove (czy jak tam sie ta rekawiczka zwie), a inni wlasnie takiego holdera.

1566049[/snapback]

haha moze ciebie nie ale mnie spinacz na kabel od myszki za 50 zl "zmniejszajacy stres w trakcie uzywania myszki przewodowej" jak napisano w aukcji zwala z krzesla :banana: :ploom: az jestem ciekaw kolejnych gadżetów ktore poprowadza nas do bycia PRO :banana: Moze teraz pora na teflonowe slizgacze do kabla od myszki zeby nie stawial oporow przy ruchach gryzonia :lol: Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie :mrgreen:  Moje klocki lego kolorystycznie pasują do razera :D

1566081[/snapback]

Alez ja nie mam nic do Twoich klockow :P Nie bez powodu napisaelm "IMO".

 

@moreno Jesli chodzi o gadzety ktore prowadza Cie do bycia pro, to czesto tylko przedmioty wplywajace na psychike a nie poziom gry. Ale juz Ci tlumaczylem, kazdy chce na czyms zarobic.

Zreszta to nie topic pro gadzetach, tylko o myszkach (ew. podkladkach), wiec skonczmy OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupic Razerka Plasme z Limitowanej edycji, czy do niego najtansza podkladka moze byc tylko SteelPad QcK?? Myslalem ze podkladka jest z jakiejs gumy, bo tak na zdjeciu wyglada, a okazuje sie ze to szmacianka. Czy zamiast wydajac prawie 50zl na podkladke SteelPad nie lepiej wziac np. taka najzwyklejsza?? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=56

Czy jest wielka roznica, oczywiscie oprocz ceny?? Czy na tej tanszej slizgacze zuzyja sie szybciej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...