Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wszystkich takie pytanie.

 

Czy jes możliwe, że podkładka pod mysz jakiej używam może ją uszkodzić????

Spotkałem sie z takim problemem. Około pół roku temu kupiłem myszke marki A4Tech, używałem jej 2 tygodnie po czym zepsuł mi się czujnik optyczny. Oddałem ją sprzedawcy, a on wymienił mi ją na I-Box Equinox 281 Pro z laserowym czytnikiem. Dwa miesiące temu przytrafiło mi się to samo i znów zepsół mi sie czujnik. Ponownie wymieniłem mysz, na taką samą. Tydzień temu poraz 3 się to stało! myślałem że sprzedawca jest lipny. Oddałem mysz do serwisu i mam ją odebrać za tydziń. w Niedziele byłem na giełdzie i kupiłem sobie Razera Copperhead za 250zł, po czym dziś zaczeło się z nią dziać coś dziwnego. Kursor wariował, ale tylko gdy jeździłem po tej podkładce. gdy jeżdżę po blace biurka wszystko jest OK, choć też wydaje mi sie że nie dokońca. Teraz zaczołem sie denerwować bo to jest myszka dobraej firmy więc wątpie żeby była to wada fabryczna. Wraz zakupem owej myszki zdecydowałem sie na zakup IceMata, ale ponieważ kupiłem go na allegro to bede miał go za jakiś czas. Narazie jęździłem na starej podkładce. Podkładka ta to typowa "marketówka". Ma chropowatą odblaskową powieszchnię i myśle że to jej wina.

 

CZY MOŻE TO BYĆ JEJ WINA ŻE ZEPSUŁY MI SIĘ 4 MYSZKI ???????????

 

Błagam o pomoc!!!

piszcie tu na forum lub na gg 4862127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie (:P)

 

Od dłuższego czasu zaczynam sie interesować pr0 gamingiem i gram już w klanie CS'a. Otóż moja myszka nie pomaga mi już w rozwijaniu się, musze Wam zadac dwa pytania:

 

1. Jaką mysz polecacie kupić (pieniązki zebrane, wiec 300 zł jest do wydania i nie patrzcie na cene!!) : MX518, G5, Coperhead czy może ten nowy A4tech ??

2. Jaką wlasnie z tych myszek byscie wzieli jakbyscie mieli taka mozliwosc ?

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze rzesza uzytkownikow tych myszek pomoze mi w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mx518 + pad,mysle ze nawet 510 by styknelo pozatym pamietaj,ze sprzet nie doda ci skilla tylko poprawi komfort gry.Pamietaj ,ze gra to nie tylko strzelanie ale rowniez sluch i myslenie ;) jak dla mnie dobre sluchawki + zalozmy sb 5.1 ( cs oczywiscie nie jest grą gdzie sa jakies powalajace efekty ,ale napewnno na dobrym soundsystemie wczesniej i dokladniej zlokalizujesz wroga ^^) liczy sie bardziej niz dobra mysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś za optymistyczne są te testy Coolteka.

Cooltek to fajny produkt, niestety, przynajmniej u mnie gubi się na małym sensie (1-3 na suwaku w windowsie) niezależnie od ustawienia odświeżania USB i podkładki.

 

Prośba do użytkowników możecie przetestować wasze myszki na małym sensie (najlepiej suwak maksymalnie w lewo w windzie) przy gwałtownych ruchach. Czy kursor da się zgubić/zatrzymać/zwolnić/czy fiksować w jakikolwiek inny sposób. To pytanie głównie do użytkowników MX510 i mx518. Cooltek mnie do białej gorączki chwilami doprowadza w COD, a IE4 nie wróciła jeszcze z serwisu.

Pozdrawiam!

Edytowane przez ajsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie (:P)

 

Od dłuższego czasu zaczynam sie interesować pr0 gamingiem i gram już w klanie CS'a. Otóż moja myszka nie pomaga mi już w rozwijaniu się, musze Wam zadac dwa pytania:

 

1. Jaką mysz polecacie kupić (pieniązki zebrane, wiec 300 zł jest do wydania i nie patrzcie na cene!!) : MX518, G5, Coperhead czy może ten nowy A4tech ??

2. Jaką wlasnie z tych myszek byscie wzieli jakbyscie mieli taka mozliwosc ?

Pozdrawiam i mam nadzieje ze rzesza uzytkownikow tych myszek pomoze mi w wyborze.

 

Polecam Diamondbacka, według mnie swietna mysz kupisz ją za 210 zł i znacznie poprawia komfort gry w CS'a ( mam ją od miesiąca )

 

Co do wariowania wskaznika Razerów na zych podkładkach ( ktos o to pytał ) to dzieje sie tak przez nieodpowiednie powierzchnie niektórych podkładek ( ja gram na szklenej desce do krojenia :lol: ) i niekiedy kiedy myszka sobie lezy wskaznik zaczyna sam sie poruszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisałem przecie że Razery są niewygodne juz dla mnie..................

 

 

Zdecydowałem sie na G7.

 

Ale napisałem przecie że Razery są niewygodne juz dla mnie..................

 

 

Zdecydowałem sie na G7, bo nie ma akceleracji wstecznej tak jak to ma G5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do właścicieli G5 i Opery. Czy działa Wam przycisk wstecz? Mnie coś nie gra ponieważ gdy go naciskam wyskakuje ekinko "TEST - FAILURE" Jest to dziwne. W IE jak w Windowsie wszystko działa więc mysz mam sprawną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Razera Diamondback Plasma LE, ale chce go wziac do drugiego kompa a do obecnego kupic cos lepszego, czy oplaca sie kupic razer Cooperhead, czytalem ze ma on problem z akceleracja wsteczna :huh: czy to jest az tak odczowalne?? Czy Razer szykuje jakas nowosc, a jesli nie to co polecacie zebym kupil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do właścicieli G5 i Opery. Czy działa Wam przycisk wstecz? Mnie coś nie gra ponieważ gdy go naciskam wyskakuje ekinko "TEST - FAILURE" Jest to dziwne. W IE jak w Windowsie wszystko działa więc mysz mam sprawną :D

Dziala. Masz set point czy stery windowsowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zakupilem myszke razer copperhead i jestem bardzo zadowolony .

Dla tych co sie boja kupic tej myszki ze wzgeldu na ksztalt powiem ze mam dosc duza reke - od nadgarstka do konca palca srodkowego "faka xd" mam 19 cm -mam 18 lat .. . Mialem poprzednio logitecha mx 700 i powiem wam ze nie musze sie nawet do razerka pzryzwyczajac - lezy jak mazrenie . Boczne guziki na ktore wiele osob narzeka (ze trzeba miec wygimnastykowane palce aby ich siegnac) sa b.dobzre umiejscowione - mam je caly czas pod kciukiem (a dokladnie tzrymam na nich kciuk) . Ogolnie jestem b.zadowolony z myszki i polecam ja kazdemu .

 

pzdr

Edytowane przez Lol~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zakupilem myszke razer copperhead i jestem bardzo zadowolony .

Dla tych co sie boja kupic tej myszki ze wzgeldu na ksztalt powiem ze mam dosc duza reke - od nadgarstka do konca palca srodkowego "faka xd" mam 19 cm -mam 18 lat .. . Mialem poprzednio logitecha mx 700 i powiem wam ze nie musze sie nawet do razerka pzryzwyczajac - lezy jak mazrenie . Boczne guziki na ktore wiele osob narzeka (ze trzeba miec wygimnastykowane palce aby ich siegnac) sa b.dobzre umiejscowione - mam je caly czas pod kciukiem (a dokladnie tzrymam na nich kciuk) . Ogolnie jestem b.zadowolony z myszki i polecam ja kazdemu .

 

pzdr

Ile użytkujesz już tę mysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dzien ...

I piszesz taką opinię? To chociarz byś napisał że to pierwsze wrażenia... Wypowiedz się za 2-3tygodnie, za miesiąć, jak już popracujesz na niej... Nie twierdzę że wtedy będzie niewygodna, ale często pierwsze odczucia różnią się od tych późniejszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I piszesz taką opinię? To chociarz byś napisał że to pierwsze wrażenia... Wypowiedz się za 2-3tygodnie, za miesiąć, jak już popracujesz na niej... Nie twierdzę że wtedy będzie niewygodna, ale często pierwsze odczucia różnią się od tych późniejszych...

 

heh pogralem dzisiaj jakies 5 godz w csa i znakomicie sei gralo - od samego poczatku lezala mi w dloni i sie to na pewno nie zmieni ;) . jestem pod wrazeniem - naprawde dobry sprzet ...

pZdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh pogralem dzisiaj jakies 5 godz w csa i znakomicie sei gralo - od samego poczatku lezala mi w dloni i sie to na pewno nie zmieni ;) . jestem pod wrazeniem - naprawde dobry sprzet ...

pZdr

Mam Copperhead'a prawie miesiąc i przyznam, że cieżko mi było sie przyzwyczaić do jej kształtu i miałem ochote już ją sprzedać, ale z biegiem czasu przyzwyczaiłem się i gra mi sie w CSa znakomicie. Wg mnie lipnie troche są umieszczone klawisze boczne, ale do tego tez juz sie przyzwyczaiłem =) Polecam Edytowane przez PiJey88 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest że potrzeba długiego czasu aby przyzwyczaić się do nowej myszy ( myśli się: chyba ją sprzedam bo jest "zła" ). Mi przyzwyczajenie się do Ligitech'a zajęło "wieki" . Ale myślę że mysz powinna pasować jednak odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest że potrzeba długiego czasu aby przyzwyczaić się do nowej myszy ( myśli się: chyba ją sprzedam bo jest "zła" ). Mi przyzwyczajenie się do Ligitech'a zajęło "wieki" . Ale myślę że mysz powinna pasować jednak odrazu.

Mój MX510 przypasował mi od pierwszego dotyku ;) Wcześniej tylko oglądałem i raz w MM na chwilę położyłem łapę bo była przy kompie jakimś :) Potem sprzedałem i kupiłem MX518 :) Za nic bym jej nie oddał, no chyba że za G5-7 ;) Jest bardzo wygodna i niezastąpiona jak dla mnie :) Jak jadę komuś naprawiać kompa i siadam, a tam mycha jakaś za 5zł, klawiatura z wysokimi klawiszami (mam Logi UltraX Flat) to mnie krew zalewa bo mi nie wygodnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...