Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

"tajużlecę" :P

Nie zmienię WMO na nic :P Nawet jeżeli nie mam ustawionej precyzji co do piksela w niektórych grach.

 

No, oferta z mx500 dość ciekawa, szczególnie w cenowym porównaniu z IE3.0. Doatkowo, MX500 ma rzeczywiste 800DPI po wgraniu sterów y_Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos ma myszkę Lognetmedia mL-903 Icon (laser) i cos wiecej powie na jej temat. Bo musze cos na szybko kupic i do 100 zl (tylko laser) a z tego co czytalem w serwisach intermetowych podobno bardzo udany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL y_Y czemu tylko laser?

Teoretycznie powinna być odrobinę lepsza niż G5 - oni piszą własny firmware do mikrokontrolera.

 

LED >>>>>>>>>>>>> LASER

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki ;]

 

W sterach M$ jest taka sympatyczna opcja:

Dołączona grafika

polega to na tym, ze dla roznych aplikacji mozna zdefiniowac rozne przypisania klawiszy i sterownik sam rozpoznaje, ktory program jest aktualnie aktywny (nie trzeba przelaczac profili).

Czy jest jakas mysz majaca >400dpi i podobna funkcjonalnosc? Nie gram online, a jak gram to na high-sense raczej (QCK mini + monitor 21" nie daja innej mozliwosci, poza tym nie lubie machac mysza jak cepem :P ). Obecnie uzywam IE4.0 ale raz, ze przy 1680x1050 jest sporo wachlowania (szybko sie podkladka konczy i trzeba co i rusz mysz przestawiac), a dwa, ze zaczyna mi powoli siadac lewy przycisk. Zaczalem sie wiec rozgladac za czyms innym, ale uzaleznilem sie od wyzej wspomnianego bajeru w sterach M$ :)

Ostatecznie moga byc recznie przelaczane profile, jakos przezyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie się robi ze sterami razera :)

 

1. ściągasz stery do swojej myszki i rozpakowywujesz

2. otwierasz *.ini z którego są instalowane stery

3. znajdujesz linijki, które odnoszą się do twojej myszy (zwykle podpisane jest)

4. kopiujesz te linijki do *.ini innych sterów, tam gdzie są wpisane mychy

5. instalujesz nowe stery

 

tak instalowałem stery razera na mysz logitecha - działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sobie kupic myszke do fpp gram na medium sens (1.12) jakies 13 cm to obrot o 180 stopni przy rodzielczosci 1024x768 mam obecnie 4 miechy x750bf (gram na 1600dpi) i niewiem czy mi sie opłaca kupic cos droższego. Mam na oku logitech mx 518, razer diamondback , copperhead, ktora bedzie wygodniejsza i pr0-precyzyjna ?? prosze o bardziej szczegółowe wypowiedzi.

Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie się robi ze sterami razera :)

 

1. ściągasz stery do swojej myszki i rozpakowywujesz

2. otwierasz *.ini z którego są instalowane stery

3. znajdujesz linijki, które odnoszą się do twojej myszy (zwykle podpisane jest)

4. kopiujesz te linijki do *.ini innych sterów, tam gdzie są wpisane mychy

5. instalujesz nowe stery

 

tak instalowałem stery razera na mysz logitecha - działa

Da sie taki trick zrobic z juz zainstalowanymi sterami? I drugie - jak rozpakowac stery M$, ktore sa zapakowane w instalator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaką mysz do 100zł kupić?

Zastanawiam się nad:

http://www.allegro.pl/item208261311_icon_l...l_903_bcm_.html (tylko sprzedawca nie do końca pewny)

http://www.allegro.pl/item210310793_razer_..._pieniadze.html

http://www.allegro.pl/item207908246_a4tech...aser_56_99.html

 

Opłaca się dopłacić do lognetmedia lub razera czy lepiej kupić a4tech?

Aktualnie gram tylko w cs source.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->costi

 

widzę że masz teraz ten sam problem co ja z IE 4.0 na 21"

mam X-718BF i jestem bardzo zadowolony

Ten sam monitor, ten sam problem :)

 

Ja mam w szufladzie X-710 i ja chcialbym wykorzystac (ew. jak mi 1000dpi nie starczy, to bede myslal nad X-718BF), tylko musze tego opisanego wyzej czary-mary ze sterami poprobowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w co grasz, jak grasz, itp.

Ale od siebie to poleciłbym Creative Fatal1ty 1010, lecz dopiero za kilka dni będę miał 100% pewność do tego, że ta wersja jest poprawiona w stosunku do tych recenzowanych i testowanych na zagranicznych serwisach (była koszmarna, ale teraz ponoć jest poprawiona, muszę sam się przekonać :] ).

100zł... Hmm, no chyba nic innego się nie znajdzie.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sobie kupic myszke do fpp gram w sieciowke na medium sens (1.12) jakies 13 cm to obrot o 180 stopni przy rodzielczosci 1024x768 mam obecnie 4 miechy x750bf (gram na 1600dpi) i niewiem czy mi sie opłaca kupic cos droższego. Mam na oku logitech mx 518, razer diamondback , copperhead, ktora bedzie wygodniejsza i pr0-precyzyjna ?? prosze o bardziej szczegółowe wypowiedzi.

Edytowane przez Andrewww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...-2_PS2_USB.html

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...18_PS2_USB.html

 

Teraz mi powiedzcie jaka jest różnica między tymi, a serią BF. (oprócz wyglądu)

 

http://www.allegro.pl/item210188969_mysz_a...silver_usb.html

To możliwe? (że tak tanio :) )

Edytowane przez peter.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak mówię, że lepsza, to nie tylko z wyglądu, bo to subiektywna sprawa w końcu jest ;) Lepiej się mycha trzyma ręki, scroll jest bardziej stabilny, wydaje mi się, że klik jest nieco cichszy i jakoś mniej widać zabrudzenie na takim matowym gryzoniu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóło, czyli jak? Wyliczyłem Ci ile DPI potrzebujesz y_Y i podałem modele jakie są warte uwagi.

Jeszcze raz?

Copperhead odpada - jest gorszy niż twoja obecna mysz, niższe szybkości maksymalne, najgorsza markowa mysz laserowa.

Krait, Diamondback - niezłe myszy, w środku mają obie to samo.

MX518 - nieco wyższe szybkości maksymalne, ale i tak nigdy jej nie osiągniesz przy takiej grze.

Coś jeszcze?

To wszystko jest dostępne na forum, 15 sekund by Ci zajęło znalezienie informacji na ten temat.

Wybieraj z tych myszy, taką, która będzie najepiej Ci odpowiadać kształtem.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...