Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie wiem ze za taka kase nie kupie profesjonalnej myszy, ale... :wink: moglibyscie doradzic mi cos fajnego w cenie 60-70 zł (może byc tansza) ? tak , żeby to mialo jakis ladny wyglad i dobrze ulozone przyciski (na ktorej sie w miare dobrze gra). Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie wiem ze za taka kase nie kupie profesjonalnej myszy, ale... :wink: moglibyscie doradzic mi cos fajnego w cenie 60-70 zł (może byc tansza) ? tak , żeby to mialo jakis ladny wyglad i dobrze ulozone przyciski (na ktorej sie w miare dobrze gra). Z gory dzieki za pomoc.

1710066[/snapback]

A4tech X-708, będziesz króliczkiem doświadczalnym nr. 2, ja czekam na model 1000 - 1600 dpi.

 

ps. ta mysz jest ciekawa : Trust Laser Combi Mouse MI-6200

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68232345

 

Nie znalazłem informacji nt. ilości danych skanowanych na sek.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to ?

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...id=19&grupa=127

 

800dpi, ładny wyglad...czy ktoś miał ??? jakie odczucia? bo na moim starym a for tech'u to troszke cienko zwlaszcza w multi :( , a i netylko bo w paintcie czy corelu to tez czasem szlag trafia jak mi przez piksel przeskakuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, bo mam b.malo miejsca przy biurku i musze miec bez kabli (praktycznie tacke mam szerokosci klawy :( ) ,ale skoro ma zasieg do 2m...ale pewnie i tak bedzie lepsza od tego co tera mam....a moze to ?

 

http://www.4speed.pl/sklep.php?stan=opis&id_towaru=762

 

choc tamta bardziej mi sie podoba,

ew cos innego tak w cenie 60-80pln ? tylko koniecznie wireless !

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem "przyjemność" pracować na takim bezprzewodowym a4techu i polecam ją tylko masochistom bo to ca ta myszka wyprawia to przechodzi pojęcie.... a jak ty mówisz o grze w multi no to ja przepraszam xD jakiegokolwiek singla będzie ci trudno przejść na tym badziewiu, a poza tym za 70zł nie kupisz dobrej myszki a tym bardziej bezprzewodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z wyborem myszki,wacham sie miedzy logitech MX1000 a G7.Sam posiadam Logitech Coldress MouseMan Optical,i szcerze mowiac nie wiem czy zauwarze jakas wielka roznice po zmianie myszki.Je jestem napalonym graczem wiec mysz potrzebna mi bedzie nie tylko od gier.Kusi mnie w G7 2000dpi ktore mozna ustawiac, jednak odstrasza czas dzialania na bateriach w grach 8godz, normalnie 2 dni, to troche krotko, nie wiem ile trzyma MX1000.Moze ktos ma ktoras z tych myszek i moglby sie wypowiedziec lub cos doradzic.

 

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja bym musial jeszcze biurko zmienic :(

jestem juz na 99% zdecydowany na

Logitech R95 Cordless Optical Mouse http://www.4speed.pl/sklep.php?stan=opis&id_towaru=762

 

w porownaniu do mojej obecnej to i tak bedzie ogien, no chyba ze ktos ma powazne klopoty z tym sprzetem, to prosze o ujawnienie sie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MX1000, gram sobie jeszcze czasami w cs1.6 i cs:s.

Teraz wyszedl q4 i sobie przechodze na General (q3 przeszedlem na nightmare).

Niestety ciagle mnie mordują :/

Pewnie się starzeję, ale też przyzwyczaiłem się do low sensa, jak sobie troche szybciej ustawiłem to jakoś mi ta mysz nieprecyzyjnie leży. Śmigam teraz na blacie od biurka + teflonowe podkladki, ale i tak mam sporą lepkość, myslę ze pad typu Icemat by mi dużo pomógł, niestety Icemat jak dla mnie jest za drogi. Czy jest coś podobnego, ale taniego (wiem, wiem - patelnie w Tesco na kilogramy)?

 

Pozdrawiam,

 

Halina Frąckowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja bym musial jeszcze biurko zmienic :(

jestem juz na 99% zdecydowany na 

Logitech R95 Cordless Optical Mouse 1716907[/snapback]

O boze... Ja w zyciu bym nie bral takiej myszki :?. W szczegolnosci myszki bezprzewodowej :|. Nie dosc, ze bezprzewodowe, sa gorsze, to juz w ogole cena mowi za siebie. Ja kupilem za 105 zl na allegro, mx500, przewodowa + optic, naprawde cuuudo, przed duze U i O. Najlepsza myszka jakakolwiek mialem dotad w reku. A ze duzo spedzam czasu przed komputerem, duzo gram, duzo siedze w grafice, to dpi musze miec dobre, a mx500 naprawde sie swietnie spisuje. Sama firma Logitech to juz jest dobrze, ale jak juz kupic, to kupic dobrze, ja tak trafilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ marcin_gda

 

nie wiem jak z g7,ale mx1000 to porażka w grach (imo) jak gralem na niej w cs 1.6 to poprostu czulem sie jakbym gral na jakims kiepskiej jakosci optyku,chcac sie szybko obrocic czyli zamiast oderwac myche od pada i szybko sie obrocic ,musialem powoli przesunac gryzonia po podkladce,gdyz w innym wypadku myszka wariowala...tak ,wiec mowie krotko jak dla mnie mx1000 (w grach,bo nie wiem jak w programach wymagajacych precyzji sie zachowuje) to syf za kupe kasy.

 

*pad everglide ricochet,sens w windzie na 4 kresce,sens w cs : 1.6 albo 3.0 chyba wtedy mialem ;) akceleracja off

 

@ elh

 

oczywiscie,ze sa tansze pady ja np.od dzis jade na eye padzie i jak narazie bardzo pozytywne wrazenia.Wczesniej mialem Everglide ricochet czyli pad "super śliskiego teflonu ©" ;) sluzyl mi bardzo dobrze przez 2 lata.Tak,wiec mowie na pada nie musisz wydawac >100 pln ,gdyz za 2 x mniej otrzymujesz tez bdb. produkt.

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podkladek to ok 75% graczy preferuje szmacianki, ze względu m.in. na to, że

są (ich zdaniem, które podzielam po doswiadczeniach z twardymi padami typu

steelpad/funckiller) bardziej ergonomiczne, przyjemniejsze w dotyku, nie widac tez na

nich tak szybko oznak zabrudzenia - kto uzytkowal steelpada/icemata i funckillera wie

o czym mówie. A jakies teksty typu: podkladka 'xxx' jest najbardziej precyzyjnym

padem na rynku mozna IMO miedzy bajki włozyc, bo za precyzje w 95% odpowiada

myszka. Poza tym 'szybszy' pad nie oznacza lepszy.

 

Sam kolejno grałem na icemacie, steelpadzie i funckillerze, i za kazdym razem coś

mi nie pasowało, czułem, że to nie jest to czego oczekuje. Teraz uzywam

Everglide DKT i jestem mega zadowolony.

 

@Kucyk

 

ile chcesz? :D

Edytowane przez TwiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obleci :P Przeciez grales na QcK podczas zlotu. Wiec chyba pamietasz jeszcze wrazenia noobie ;] QcK+ Ci raczej nie potrzebny zupelnie. Nie to zebym sie czepial, ale Tobie to starczy 10cm kw. :>

 

 

Wiem, ze jest rabat 50% na podkladki dla klanowiczow z turnieju w ktorym jestescie zarejstrowani tez, wiec moze pomysl o ktorejs z tamtych. Chociaz tak naprawde, to sa tam chyba jakies nowosci o ktorych jeszcze nie ma za wiele info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obleci :P Przeciez grales na QcK podczas zlotu. Wiec chyba pamietasz jeszcze wrazenia noobie ;] QcK+ Ci raczej nie potrzebny zupelnie. Nie to zebym sie czepial, ale Tobie to starczy 10cm kw. :>

Wiem, ze jest rabat 50% na podkladki dla klanowiczow z turnieju w ktorym jestescie zarejstrowani tez, wiec moze pomysl o ktorejs z tamtych. Chociaz tak naprawde, to sa tam chyba jakies nowosci o ktorych jeszcze nie ma za wiele info.

1718955[/snapback]

Hehe, szczerze to na sam sensor stykną mi 4cm^2 ;) Ale licząc myszkę to z 10 faktycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qck ujdzie, dla mnie troche zbyt szorskta ale co kto lubi.

 

Jest jeszcze cos innego:

 

1719245[/snapback]

Hmm, XL to mi nie potrzebny... :) Kurcze kupiłbym tego Eyepad'a ale po doliczeniu wysyłki wyjdzie drożej, a tu mam na miejscu od ręki za 45zł QCKa :) Więc chyba się skuszę na niego, w sumie na zlocie tweaka grałem na kumpla QCKu (thx to NARCYZ) i przyjemnie się pykało, mimo że gram na sensie 20 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...