Skocz do zawartości
Sfx

Co sie stalo z forum jakos sie zmienilo ????

Rekomendowane odpowiedzi

na 1 rzut mam mieszane uczucia :?

 

moze sie przyzwyczaje ale ... jedno co pewne to zeby przejrzec forum trzeba bedzie poswiecic teraz minimum 15-20 minut wiecej :|

 

miejmy nadzieje ze nowy lejałt spisze sie jakos zgodnie z zamierzeniami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW. O zmianie wiedziałem ale jestem total zaskoczony .

me 2 ;]

btw tamtego tematu o zmianach nie śledziłem na bierząco, i po tweaku ostatnio z braku czasu chodziłem głównie po tych tematach co śledziłem, dzisiaj wchodzę na główną i SZOK 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie przyzwyczaje ale ... jedno co pewne to zeby przejrzec forum trzeba bedzie poswiecic teraz minimum 15-20 minut wiecej :|

 

miejmy nadzieje ze nowy lejałt spisze sie jakos zgodnie z zamierzeniami ...

Po raz kolejny przypominam o istnieniu opcji "zobacz swoje posty od ostatniej wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komfort ujemny, ze sie tak wyraze, nie jestem konserwatysta i nie naleze do "starej gwardii" na tłiku, ale czytam forum szmat czasu... i po co zmieniac cos co spelnia swoja funkcje, wszak przyzwyczajenie druga natura :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komfort ujemny, ze sie tak wyraze, nie jestem konserwatysta i nie naleze do "starej gwardii" na tłiku, ale czytam forum szmat czasu... i po co zmieniac cos co spelnia swoja funkcje, wszak przyzwyczajenie druga natura :D  :D  :D

W tamtym layoucie tweak już dawno przestał spełniać swoją funkcje. Znalezienie czegoś w dziale "sprzęt", gdzie obok profesjonalnych porad odnośnie np. V-modów na płytach stawiane były tematy "Jaką komórkę" albo "Jaka grafika za xxx zł" graniczyło nieomal z niemożliwością, gdy było się nowym userem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale ale ;o skoro grafika jest rozdzielona to gdzie ja teraz dam post czy mam kupic np abit siluro ti4200 otes za 670 czy moze dolozyc i 9700 ati a moze jeszcze dolozyc i 9700 pro fic :XXXX

w tej chwili jest tylko zbiorczy - jaka grafe kupic, w ogolnych ale ten tego :x

 

moze sie przyzwyczaje [oby]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale ale ;o skoro grafika jest rozdzielona to gdzie ja teraz dam post czy mam kupic np abit siluro ti4200 otes za 670 czy moze dolozyc i 9700 ati a moze jeszcze dolozyc i 9700 pro fic :XXXX

w tej chwili jest tylko zbiorczy - jaka grafe kupic, w ogolnych ale ten tego :X

 

moze sie przyzwyczaje [oby]

Ekhm...

oto opis działu "Podstawowe zagadnienia":

Podstawowe Zagadnienia

Jak podkręcić, gdzie znaleźć, co kupić. Swoje pierwsze kroki skieruj właśnie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dydkusję śledziłem, a nawet się wypowiedziałem ;) więc zaskoczony nie jestem. Troche się tylko zdziwiłem, że inauguracja była tak po cichu w środku dnia, bez info, że np. za 2 dni nowy layout.

 

Co do przyzwyczajania się, to do poprzedniego laya wystarczyły mi ze 3 dni i czułem się ok. Teraz też dobrze będzie. Trochę smiesznie wyglądało wczoraj kilka działów z 0 postów, ale dziś widze, że ruch w interesie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche się tylko zdziwiłem, że inauguracja była tak po cichu w środku dnia, bez info, że np. za 2 dni nowy layout.

tez bylem zdziwiony, a stalo sie to w trakcie przegladania forum :o

ale nowy lajaut podoba mi sie - czysty, przejrzysty, wszystko logicznie poukladane, juz prawei sie przyzwczailem :wink:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy! Chyba was zagnę tym pytaniem: 

 

Gdzie zakładać topic "jakiego kompa qpić.." ?

a czytac nie potrafimy ??? 8O

pare linije wyzej jest jak byk odpowiedz a pozatym fora po to sa podpisane by bylo wiadomo co dawac do srodka ...

 

wszystko fajnie ale ale ;o skoro grafika jest rozdzielona to gdzie ja teraz dam post czy mam kupic np abit siluro ti4200 otes za 670 czy moze dolozyc i 9700 ati a moze jeszcze dolozyc i 9700 pro fic :XXXX

w tej chwili jest tylko zbiorczy - jaka grafe kupic, w ogolnych ale ten tego :x

 

moze sie przyzwyczaje [oby]

Ekhm...

oto opis działu "Podstawowe zagadnienia":

Podstawowe Zagadnienia

Jak podkręcić, gdzie znaleźć, co kupić. Swoje pierwsze kroki skieruj właśnie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...