Skocz do zawartości
Morel123

Beyond Good & Evil

Rekomendowane odpowiedzi

eetam, hydro jak ci wyskakuje na koncu instalacji zly wolumin, lecisz dalej , az sie samo zamknie wszystko, czasem mimo ze byl ten blad to uda sie i gra chodzi, a jezeli po tym sie skasowala, to instalujesz odrazu jeszcze raz i juz ci przejdzie bez klopotu...przynajmniej tak jest u mnie

 

btw. ta gierka jest zarypiasta, troche jak jak2 z ps2, taka 3d platformowa, zajebiscie przyjemnie sie gra

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem tej gazety bo do Media nie chce mi sie zaginac :-P

Tylko mam takie pytanie: jak np. kupie to w Empiku albo innym kolorterze i bede mial paragon a gra nie bedzie dzialac to bede mogl zlozyc reklamacje i odzyskac pieniadze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zajefajna jest  :)

 

Wie ktos jak i czy wogole mozna przystosowac sterowanie do gry na padzie??  :?

1422116[/snapback]

działa bezproblemowo?

bo jak tak to chyba sam lece do sklepu zakupić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny problem jaki u mnie wystapil to w ciagu 4 godzin grania 2 razy mnie wyrzucilo do windy. Ale takto wszystko w porzadku.

 

To wie ktos czy mozna dostosowac sterowanie to pada??????????

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... udalo sie bez pada :-P

 

Najwyrazniej ta wersja jest z zaimplementowanymi patchami bo procz 4 wywalen do windy nic wiecej mi sie nie stalo. A zakonczenie jest kapitalne. Wogole cala ta gra jest kapitalna jak u mnie to ona ma 5+/6. Pol pkt odejmuje za dlugosc (8h grania i odkrylem wszystko procz jednego mdysku [chyba] [tzn. wszystkie gatunki sfotografowane i wszystkie perly zdobyte])

 

A i wie ktos z kad mozna dorwac muze z tej gry bo tez jest kapitalna jak reszta :? :)

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

sorki za takie odgrzebywanie staroci - ale czy komus udalo sie to zmusic do dzialania na padzie (DualShock2 od PS2)?

bo jesli nie to kupie chyba wersje na PS2... ale jesli komus sie jakims cudem to udalo to prosze o info (kiedys probowalem i nie szlo a ze jest za 11 Euro do nabycia wiec... ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam dwupłytową, polską wersję gry i świetna jest ( z bardzo małymi wyjątkami ;). też miałam kilka problemów (np ten w CentralHall) ale wszystkie udało się jakoś obejść. prócz jednego. jak znajduje statek w ukrytej jaskini atakuje mnie wielki robal. no fajnie, ścigam, strzelam i jest ok. ale jak go już załatwie to mi wysypuje do łindołsa :/ i bardzo mnie to wkzdenerwuje, bo właśnie się akcja na dobre rozkręca :( jak ktoś ma jakieś sugestie będe wdzięczna :)

 

aha, zapomniałam dodać: win xp, athlon xp 2000, 512 ddr, geforce4 mx (najnowsze strerowniki)

 

-------------------------

hahaha :D jestem wielka (a przynajmniej wielka sercem) rozwiązałam swój problem, jakby ktoś miał cośpodobnego to niech zrobi tak:

jak pojawi się robal, sadzić w niego ze wszystkich dział, aż zostanie tylko głowa i lecieć nad zniszczoną latarnię. tam krążyć nad hangarem (nie odlatywać za daleko) i dokończyć wstrętnego robala. teraz trzeba wyczuć czas i miejsce, żeby zamim robal padnie (i padnie gra) wlecieć do hangaru. ponowna wizyta na świerzym powietrzu nie powinna jużprzysparazać kłopotów :) ale na wszelki wypadek zapisałam gre w warsztacie peja,

dzięki, pa ;)

Edytowane przez lokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie moze ile potrzeba perel zeby kupic dzialko neutralizujace?

prosiak mowi ze 5, w celach misji - ze 5 a jak jestem w tym cholernym garazu

to sie wyswietla przy dzialku ze 15

jakis bug czy co?

mam 13 perel i zrobilem wszystko co w poradniku podaja oprocz 2 zdjec

 

pomozcie bo giera wypasik a nie moge przejsc

jakby co to namiar namiar na priv'a :

mojorr@op.pl

 

wielkie THX z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ten sam problem co ja miałam. I masz pewnie polską wersję :). jeżeli taką asmą jak ja to jest pierwszy problem na jaki natrafisz :(. Pewnie przy tłumaczeniu coś zepsuli nie wiem. Ale chyba jedyny sposób by naprawić ten konkretny to odpalić edytor save'ów i dodać dwie perełki do 15. Później pereł już nie zabraknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci- czy tej gry nie udalo sie zlamac piratom? Pytam, bo dawno temu kupilem oryginal, bawilem sie wybitnie przy tym tytule, byl on rownie wysoko oceniany przez krytykow, a na naszym forum tylko 2,5 strony? Wniosek tylko jeden... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Z ciekawosci- czy tej gry nie udalo sie zlamac piratom? Pytam, bo dawno temu kupilem oryginal, bawilem sie wybitnie przy tym tytule, byl on rownie wysoko oceniany przez krytykow, a na naszym forum tylko 2,5 strony? Wniosek tylko jeden... :lol:

bo wiesz w tej grze zabraklo railgun'a :lol2: :wink: ,no i nie kazdy ma na tyle cierpliwosci aby przejsc te tony "skomplikowanych zgadek" ;)

 

gra byla swietna,z fajna grafa i bohaterami licze ze 2 pobije poprzedniczkie lub bedzie stala na podobnym poziomie grywalnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci- czy tej gry nie udalo sie zlamac piratom? Pytam, bo dawno temu kupilem oryginal, bawilem sie wybitnie przy tym tytule, byl on rownie wysoko oceniany przez krytykow, a na naszym forum tylko 2,5 strony? Wniosek tylko jeden... :lol:

...nooo zalezy jakich krytyków, bo swego czasu wielu zarzucalo grze mangowy (czyli nie dla wszystkich) klimat, lub tez ogolna dziecinadę - "poważny twardzielu, omijaj ten tytul szerokim łukiem". Czytałem kiedyś wywiad i w nim ubisoft potwierdził, ze kolejne częsci gry nie powstaną.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niedawno zacząłem pocinać w ta grę i miałem z nią sporo problemów które JAKOŚ udało się obejść. Doszedłem jednak do pierwszego lotu statkiem kosmiczym (Baluga czy jak mu tam). Wylatuję z latarni, pojawia się wąż i zabijam go po czym pojawia się perła. Nie mogę jej jednak w żaden sposób zebrać ani polecieć do Mamago po silnik kosmiczny bo wszystkie wejścia są pozamykane i tarcze włączone tak jakby trwał cały czas atak DomZ. Nie mogę zrobić nic więcej tylko latać po okolicy. Czy może mi ktoś coś na to poradzić ewentualnie może ktoś ma sejwa z początku misji na księżycu? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo spytać w tym temacie bo od tego on jest. Nie baw sie w moda :lol:. Mam wersję 2cd pl jeśli to ma znaczenie. Próbowałem tego i nie chula. Poza tym w7 jest cool i nie czepiaj sie bo tylko jak mówię ta gra ma problem ;)

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyond Good & Evil do niedawna znana mi była jedynie z paru screenshotów i opowieści znajomego, który baaardzo się tą grą zachwycał. Mniej więcej tydzień temu postanowiłem w końcu spróbować czym ten tytuł jest... i wciągnął mnie niesamowicie. REWELACYJNA gra. Pomimo komiksowej oprawy i kształtu platformówki grając w nią czuć, że nie jest to żaden amerykański efekciarski Modernłorfer czy inne puste Simsy, a europejska, dojrzała i wciągająca opowieść - brawa dla Michela Ancela. Szkoda jedynie, że koniec końców jest to gra o rodowodzie konsolowym (swoją drogą szacun za świetny port) i jak to często bywa jest zwyczajnie zbyt krótka.

Edytowane przez arisovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...