Skocz do zawartości
mechl!k

World Idol - szczyt komerchy czy tylko komercha???

Rekomendowane odpowiedzi

O.K. Panowie ale trzeba zauważyć jedną rzecz ( jak to zrobili wcześniej marco, Dr.Zepsuj i ajgon ) - smiech ( a dużo go było :D ), gaszenie ludzi, wyśmiewanie itp. - spox. Ale zauważcie jak to wpłynie na postrzeganie Polaków... Przecież to około 100mln ludzi ogądała, a gwiazda wieczoru był wygłupiający się i obrażający innych polski jury...

Cos ocena polakow bardzo spadnie - przed tym wydarzeniem i tak juz była niska.... a teraz :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Panowie ale trzeba zauważyć jedną rzecz ( jak to zrobili wcześniej marco, Dr.Zepsuj i ajgon ) - smiech ( a dużo go było  :D  ), gaszenie ludzi, wyśmiewanie itp. - spox. Ale zauważcie jak to wpłynie na postrzeganie Polaków... Przecież to około 100mln ludzi ogądała, a gwiazda wieczoru był wygłupiający się i obrażający innych polski jury...

Cos ocena polakow bardzo spadnie - przed tym wydarzeniem i tak juz była niska.... a teraz  :?

 

Właśnie to chciałem powiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki jako jedyny z tej bandy zwanej jurorami wypowiadał się szczerze, a to że ma taki sposób na wyrażanie tej szczerości to juz jego sprawa - mi sie to podoba.

Jakis juror wspomniał cos o diwach z USA i wymienil Alicie i Christine :lol:

To świadczy o ich poziomie :lol:

Jak dla mnie Ten World Idol to komercha totalna.

Co do wykonawców to stawiam na Belga, Alex :roll: :lol: tyle powiem.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k no wlasnie o tym samym pisalem. Ale on przynajmniej robil z siebie glupka zawodowo :wink: - nie byl sztuczny jak ta cala reszta palancikow co tam siedziala. A co do postrzegania nas jako narodu - wiekszosc tych narodowosci co sie w tego idola bawi i tak ma o nas juz swoje mniemanie. Jestesmy dla nich krajem rolniczym, gdzie nie ma samochodow, pradu, cieplej wody a za symbol bogactwa uchodzi krowa. Smutne, ale prawdziwe - i nie jest to nawet efekt tego, ze sami czesto sie na takich kreujemy, ale efekt niedoedukowania tamtych spoleczenstw. Ale czego sie spodziewac np. po U.S.A., ktore 35% obywateli mysli ze ich stolica jest Nowy Jork i ktorzy wiedza gdzie na mapie lezy Irak i Afganistan a nie maja pojecia, gdzie sa np. Niemcy czy Japonia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzami Kuby Wojewódzkiege zgadzam się w 100 %...

Nieźle mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ił ten anglik :

Jesteś szalona tak jak ten z tyłu to chyba od tej waszej polskiej wody

Ogólnie totalne komercyjne [ciach!]o ten world idol.... Koleś z angli imo konkretnie do bani.. 1m płyt... Panienka ze stanów- coś ala britney - komercyjny shit.. 2,5 mln płyt... Ten świat leży konkretnie... Norweg to druga osoba oprócz Belga umiejąca tak naprawde śpiewać... Reszta to kaszanka.

 

BTW szkoda że Krzysiu Zalewski nie pojechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie ze widzialem tylko urywkami .Tez mam niezla polewka .W sumie zgadzam sie z Wojewodzkim tylko mam male obawy ze za granica moga to odebrac inaczej tzn. ze Polak by tylko chlal a jak nie chlal to tylko blokowal i krytykowal wszystko : tzn tych artystow (wg mnie nie artystow) ktorzy badz co badz cos osiagneli bo ta gosciara z USA to troche znana jest ten Will z GB tez w Europie znany no i lalusia z Niemiec tez ciagle na VIvie widac a nasza ALEX ;) (co za durna ksywka) nie osiagnela nic (chyba 9 tysiecy plyt) .

Ja nie krytykuje Wojewodzkiego bo facet ma w wiekszosci racje ale obawiam sie jak to odczytaja to te palanty z innych krajow ,skore do najazdow na Polske po ostatnich sukcesach polskich na arenie polityki miedzynarodowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak Kuba spoko pojechal na pare osob :)

Spoko byl ten co Nirvane spiewal i jeszcze ten ostatni jako taki, smieszny koles :)

najbardziej nie podobal mi sie Niemiec i Anglik :) no i o ALEX tez szkoda klawiatury zeby pisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie Kuba przedobrzyl i sam zrobil wioche, najbarzdiej podobo mi sie wykoanie tego goska co spiewal Nirvane, a najmniej tego od "light my fire" zrobil z tej piosenki kabaret gejowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS dokladnie ten od "l..myfire" tak spedalił ten kawałek ze hey.

 

Kubuś W. w sumie zgadzałem sie jego wyrokami IMO Hobbit zaspiewał najlepiej reszta szkoda słow zwłaszcza ta talibanka (co ona tam robiła szelekelee ) . a jak juz jestesmy przy talibopodobnych to fajnie K.W. porownał tego po jego lewicy (tez jakis talib czy cos) do Cygana a niekumatego po prawej do Zapendowskiej (nie wiem czy tak to sie pisze)

 

BTW Idoloow nie ogladam z wyjatkiem tych powtorek z tymi "lepszymi inaczej" ale byłem u ciotki i akurat to zapodali i było śmiesznie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika buhehehehe... jak oglądałem całość Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika eeeh... Dołączona grafika imho całe to wszystko to jedne wielkie %$^#&@*%!*& Dołączona grafika ... a co do kubka wojewody to imho zwalił opinię polakom na całej lini Dołączona grafika ale walić to... przynajmniej coś się działo ciekawego Dołączona grafika

 

pan z belgi imho ma zasłaby "wzmacniacz" [zasłaby głos] i jakoś mi to nie podeshło wogóle Dołączona grafika

 

żul [czyt.żury] z usa chyba opuszczał zajęcia z shydełkowania i przyszywania guzików bo chyba mu się co nie co guziki poodprówały w jego koszuli L Dołączona grafika L

 

żul z canady hmmm... chyba zamiast lustra w domu ma zdjęcie eltona dżona Dołączona grafika lol buhehehe... a z tymi divami to on mówił po polsku tylko nie wyraźnie i powiedział "dziwki" Dołączona grafika buhehehehehe...

 

a co do tych komentarzy "sprzedał 1@#$% płyt..." to hmmm... papier toaletowy też się nieźle sprzedaje lol Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam "Idola" u rodzinki. Oj kochani, przecież było wyraźnie mówione że są nagrywane dwie wersje - sam Kuba powiedział do kolesia że teraz mu powie po polsku a zaraz będzie nagrane po angielsku, przecież to nie leciało na żywo! Myślę że była wersja językowa każdego z tych krajów, tylko po co to puszczać w polskiej TV?

Kuba Wojewódzki zrobił dobrą robotę - na pewno wielu widzów ze świata się zgadzało właśnie z nim. (zrobię sondę wśród moich penpals)

 

A kibicować będę kolesiowi z Belgii i Norwegii, choć pewnie wygra ta Amerykanka co się chce robić na Aguilerę a kapelusik ma od A. Keys.

 

Nasza Alex, jak dla mnie, na 4-tym miejscu. Koleś z UK = porażka, podobnie jak juror z USA choć IMHO ten konflikt dwóch najbardziej kumatych jurorów (Kuby i Simona) jest robiony tak jak cały Big Brother.

 

Over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć oglądałem program to nie wypowiem sie na temat poziomu i faworytów bo nie ma w ogóle o czym gadać. Idol= 100%-owa komercha i tyle.

Ale jak czytam wasze opinie na temat zachowania sie Wojewódzkiego to mnie krew zalewa i musze coś napisać.

Przecież on zwalił lipe przed milionami ludzi, nie tyle sobie bo on jest i tak w moich oczach zerem ale Polsce całej. Trzeba mieć jakiś takt, pojechał tam w jakiś sposób reprezentować Polskę.

A ten talk-show który on prowadzi i perfidnie wyśmiewa w min zaproszonych gości. No coś jest nie teges z tym człowiekiem. A wększości z was to się podoba. Co najmniej dziwne.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Wojewodzkiego jestem dumny :D, dobrze, że ich wszystkich zbluzgał, nie lizał przysłowiowej [gluteus maximus] nikomu, i Ci którzy byli naprawde dobrzy (Belgia -moj faworyt i Norwegia - tez spx) dostali od Kuby dobre noty. Zobaczcie na tego kolesia z Usa, jaki zakłmany, najpierw zjechał Younga i tą dziewczyne z Usa Kelly, a później jak odniosła sukces liże jej tyłek!! SUCK!!! Mógł się pomylić raz, ale 2 razy to już chyba o czymś świadczy?! Wojewódzki tak nie robił, oceniał zawsze obiektywnie, a to że ma cienty dowcip to i dobrze jest się z czego pośmiać.

A talk show wojewodzkiego tez jest spx, czasami zaprasza niezlych*^&( ktorym trzeba troche doprowadzic do normalnosci. Zauwaz tez ze jak zaprosil Rokite, Rynkowskiego to byla pelna kulturka.

 

Dla mnie Kuba jest DA best.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tez to ogladalem i powiem wam ze tylko czekalem na komentarze jury , bez nich nie bylo co ogladac. Kuba jak zwykle popisal sie swoja inteligencja.

 

Wystep Alex wogóle mi sie nie podobał. Kibicuje gosciowi z Belgii ale i tak pewnie wygra panna z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przez przypadek dowiedziałem sie dzisiaj jest finał. Leże sobie w łóżeczku, aż tu nagle :] NIRVANA !!!!

 

Szybko TV on, patrze, a to IDOL. Belg dla mnie najlepszy.

 

W ogóle, co oni sobie myślą ci pieprzoni jury !!?? Jade po wszystkich jak mogą.

 

U <span style="color:red;">[ciach!]</span>a, ten pojeb z USA, powiedział na Kube że to "kretyn z Polski" . Oooo, nieee, teraz to im życze żeby Osama im ten cały american dream spalił :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojewodzki byl najlpeszy z calego programu normalnie nie moge :D uwielbiam te jego chamskie tekstyu jak pokazal krawat samoobrony to wymieklem noralmnie heh co do tlumaczenia to przeciez byl lektor i mniej wiecej bylo wiadomo co mowi, swoja droga troche szkoda, ze nie umie po ang mowic, bo to nasz narod nie stawia w najlpeszym swietle no nic ... w kazdym razie moim zdaniem najlpeiej spiewali :

 

amerykanka i norweg ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Wojewódzki chcial na przekór wszystkim potwierdzić stereotyp Polaka (tak jak ten gest z wodka). Specjalnie przesadzal, wstawki o polityce byly niepotrzebne, jakby mowil po angielsku to by bylo bardzo dobrze, a tak to tu troche wiocha powialo. Dziwi mnie tez, ze dal sie obrażać temu kretynowi z USA, skonczyl mu sie ciety jezyk tutaj ?

Ale i tak go lubie, Wojewódzki jest mastaa.

Wystepow Idoli nie komentuje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga troche szkoda, ze nie umie po ang mowic, bo to nasz narod nie stawia w najlpeszym swietle

Właśnie chodzi o to że on ANg zna, tylko powiedział, że będzie mówił po polsku jak Wajda. Zresztą wydaje mi sie, że to było nagrywane w każdym języku, bo Kuba najpierw kolesia zjechał po polsku, i za chwile dodał że zaraz będzie po ang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUBA W> alias Kubuś to zaje*** gościu , fajnie że ktośpowiedział temu anglikowi bez głou i talentu to co trzeba ... gościu z nirvano i homik( z przedziałkiem miedzy zębami) the beściaki jak kuba .. po prostu reszta niech się skryje , btw Alex wyglądała jakby miała ok.45 lat :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak to nie jest możliwe żeby ten idiata mówił po Polsku. Ma miejscu w Anglii wszyscy mówili po Angielsku. Na potrzeby telewizji dograli jego kwestie po Polsku - podobnie jak Rocka w studiu ! . Taką mam przynajmniej nadzieje !!!

Widziałem na SAT1 ten sam program i tam Niemka mówiła po Niemiecku a u nas po Angielsku ! - Stąd mój wniosek zastanawia mnie tylo fakt ze wojwódzki dodawał do swoich wypowiedzi wsawki po angielsku ( jezu ) a jego kończące senkju - jak bym słyszał Dańca !

 

 

Jeżeli natomiast on naprawde mówił po Polsku to skompramitował Polaków - jedyni nie znają jezyka wszyscy mogli znaleść jurora mówiącego po Angielsku oprocz nas !

 

Ludzie on jest ŻAŁOSNY !!!!!!! - nie fascynujcie sie kolesiem co cały czas rzuca anegdotki : Ktoś kiedy powiedział Był kiedys taki zespół

 

A co do wykonawców :

 

1. Amerykanka

2. Norweg

3. Ten koleś od Nirvany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zauwazcie ze ten juror z USA mial do polski jakies aluzje jak powiedzial kretyn z polski. Tak naprawde to wygra pan co spiewal U2 i tyle wam powiem :P to jest najlpesze wykonanie z calego tego biednego konkursu. Sam wojewodzki w jakims wywiadzie powiedzial ze bylo tam sztywno i stypa byla wiec rozruszal cale to towarzystwo. A to co inne kraje o nas mysla to akurat wg mnie o niczym nie swiadczy i nie ma sie czym przejmowac.

 

PS. Zaloze sie ze tylko u nas caly cza musza pokazywac ze na swoich nie glosujemy :] bo polowa dresikow bedzie na nas glosowala albo na pana z niemiec za te jego kocie ruchy :] (bolec :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją opinie na temat Wojewódzkiego to już wcześniej wyraziłem, i dziwie się że prztlaczająca większośc cieszy się że zrobił z siebie debila i lipe zwalił Polsce.

Ale jak gadałem dziś ze znajomymi to doszlismy do wniosku że całkiem możliwe że to może byś ściema wielka te jego wydurnianie się. To że gadał po Polsku jest zastanawiające, a na RTL-u oglądałem i mówił po angielsku. Nie uważacie że to mógłby być fotomontaz zrobiony u nas bo Polsat sensacji szukał. Czasem były momenty jakby te jego wypowiedzi były 'doklejane'. Moim zdaniem to całkiem pradopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś powtórka była.

 

PS: Menphis wogóle się z Tobą nie zgadzam, Wydaje mi się, że kiedyś brałeś udział w castingu na idola i Cie Kuba zjechał...biedaku :lol: .

Masz do tego pełne prawo !. nie nie brałem udziału w Idolu bo moje umiejętności głosowe sa żadne ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...