Skocz do zawartości
Niemiec

Przydatne programy dla OC-maniakow

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie czemu mi żaden z linków na tą strone nie działa ??

u mnie dziala.

wczoraj i dzisiaj byly przejsciowe problemy z serwerem. Brat, ktory sie uczy w szkole ktorej jest to serwer, mowi, ze wymieniany byl HDD i zmieniany soft.

 

w chili obecnej (17,04,04 21:22) serwerek zapierdziela az milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ten server juz dziala , chyba nie;]

moge udostepnic wam jakis server cos kolo 10 mbit i dysku 1 giga ale o legalnosci pohodzenia wole nierozmawiac:P

Jak nie to czy moze mi ktos wrzucic na moj maly legalny ftp tylko 50 mb:} troche softu do overcloka ?

ludzie sie ucza na bledach a chce cos wymyslic z moim durniem 750;P , albo kupic nowego atlona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety cos sie z katem stalo i szukam teraz hostingu na jakies ~100mb, bo tyle tego bylo na serwie. napisz mi na PW cos wiecej o tym serwie 10mbit ;]

 

rozmowy trwaja na temat przywrocenia hostingu w poprzednim miejscu, ale idzie to cholernie powoli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł niemiec co kase dostajesz jak ci na bannerek klikną?? :DDD heheh kliknąłem ci zebys te   5gr mial :D (joke - nie bierz tego do siebie ;D)

a powiedz jak to zrobiles skoro strona nie chodzi od ladnych paru tygodni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł niemiec co kase dostajesz jak ci na bannerek klikną?? :DDD heheh kliknąłem ci zebys te  5gr mial :D (joke - nie bierz tego do siebie ;D)

a powiedz jak to zrobiles skoro strona nie chodzi od ladnych paru tygodni??
Dziala wchodzilem, sciagalem na dowod moge ci wyslac twoje programy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł niemiec co kase dostajesz jak ci na bannerek klikną?? :DDD heheh kliknąłem ci zebys te  5gr mial :D (joke - nie bierz tego do siebie ;D)

a powiedz jak to zrobiles skoro strona nie chodzi od ladnych paru tygodni??
Dziala wchodzilem, sciagalem na dowod moge ci wyslac twoje programy :)
ciekawe, bardzo ciekawe. mi sie nie otwiera, laczy sie tylko z hit.gemius i to wszystko, ale mam info, ze odzyskam hosting na teym serwerku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałeś admina, bo dalej nie działa?

nie dorwalem. to niestety musi zrobic braciszek, bo on sie tam uczy i on zalatwial a nie ja. pare dni temu dzialalo, kilka nie dzialalo a na chwile obecna dziala, ale nie mam niestety dostepu do ftp, bo cos z kontami pozmieniali :/

mlody teraz konczy gim i ma maly zapierdziel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam dizajn dopryjest nie trza zmieniac ;] tylko mozesz zrobic krotkie opisy do programow... bo pewnie sporo poczatkujacych nie wie do czego one sluza...

ahha i linka w pierwsym poscie bym zmienil... bo na pifku jest stara stronka mniej programow itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wyglada niezle i w tej bialo-zielonej wersji. tylko jest jeden "maly" problem: w piatek wypadam w beskidy na prawie 2 tygodnie. stronka bym sie zajal, ale do tego czasu musze jeszcze dwie recki skonczyc i nie wiem czy mi sie uda.

 

linak zaraz poprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara wersja CHYBA działa(nie chce mi sie sprawdzać). Natomiast co do nowej to zmieniłem lay, mam nadzieję na lepszy... Tylko czekać do powrotu Niemca i ujrzy ona światło dzienne =] Bo już jest zrobiony skrypt do downloadu, wogóle wsio oprócz "o stronie" i skrypta newsow =) Ale skrpta bede pisał za chwile =]

 

[EDIT]

Jak ja Wam lubie smaka robić :P Skonczylem skrypt newsos teraz trzeba go jakos "opakowac" w jakas graficzke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...