Skocz do zawartości
Niemiec

nowe grupy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już część osób zauważyła, wprowadziliśmy pewne zmiany w moderacji forum. Zostały utworzone nowe grupy moderskie, związane z określonymi działami. Grono moderatorów poszerzyło się o następujące osoby:

 

- Sgj - w działach software'owych.

- Lagier i Krootki - w sprzęcie i podkręcaniu.

- Kucyk - na grach.

 

Mam nadzieję, że z nowymi moderatorami będzie wam się owocnie (a może powinienem powiedzieć mało owocnie? ;> ) współpracowało. Liczę na ich pełne zaangażowanie a także na wasze wsparcie dla nowych moderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: milo zauwazyc kolejne zmiany na forum. oby na lepsze. jesli brakowaloby ludzi, jestem chetny ;)

ja tez jestem bardzo chętny :)

jak będziecie mieli najblizszy nabor na moderatorow to sie zgłaszam juz teraz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed awansowal w dol :lol: na zwyklego usera ;)

 

no i wkoncu pokazal swe oblicze "od przodu: :lol:

Inkwizytora juz nie ma, bo skonczyly sie czasy wypraw krzyzowych i hegemonii kosciola. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest wiele. Szczerze mam nadzieje ze na lepsze.

Ostatni miesiac byl bardzo ciezki.

Wiele awantur czesto bezpodstawnych.

Czesc z Moderow poprostu stracila zapal. Bo po co robic cos dla kogs kto to olewa i ma jeszcze pretensje.

W zwiazku z tym potrzebowalismy nowego naboru. Nowi Moderzy

sa ukierunkowani na dane dzialy.

Ale nowi Moderzy nie pomoga wam tak jak mozecie to zrobic Wy sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest wiele. Szczerze mam nadzieje ze na lepsze.

Ostatni miesiac byl bardzo ciezki.

Wiele awantur czesto bezpodstawnych.

Czesc z Moderow poprostu stracila zapal. Bo po co robic cos dla kogs kto to olewa i ma jeszcze pretensje.

W zwiazku z tym potrzebowalismy nowego naboru. Nowi Moderzy

sa ukierunkowani na dane dzialy.  

Ale nowi Moderzy nie pomoga wam tak jak mozecie to zrobic Wy sami

Z bibli to spisałeś :lol:

 

To że reed odszedł napewno wpłynie w jakimś sposób ujemnie na forum. On tutaj - nie ukrywajmy - siał groze wśród userów. Jak ktos złamał regulami. To wszyscy jedno głosie, kasuj to bo jak reed przyjdzie...

 

To czy moderzy których wyznaczaliście spełnią się, pokaże czas.

 

Zostaje nam tylko czekać.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że reed odszedł  (...)

jak to odszedl ? 8O

 

zmuszono go czy sam zaniechal ?

 

ja myslalem ze to tylko taka zmiana z inkwizytora na zwyklego usera ale prawa nadal mu przysluguja :?

 

moze niech wypowie sie ktos z wyzszej polki a nie zwykly user ;) (no offence pocahontas :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odszedl. Czy na stale czy na jakis czas. To wszystko zalezy od tego co forum bedzie soba reprezentowala.

Mysle ze Reed ma dosc zmartwien. I nie potrzebne mu jest skakanie po glowie kilku rozwydrzonych bachorow ktore ostatnio narobily wiele balaganu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym się przywitać z userami w nowej roli. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegać bez zakłóceń i zbędnych problemów. Pracując wspólnie na pewno uda nam się utrzymać poziom forum na odpowiednim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec i Kubasik, a czy przypadkiem się nie rozpędziliście się ze swoimi aspiracjami? Pół roku na forum i moderowanie wam w głowie?

gdzie ja napisalem, ze chce byc modem?? tak poza tym co ma do tego ile czasu jestem na forum?? Na jedneym z for dostalem moderatorstow po dwoch dniach odecnosci wiec liczy sie wiedza i umiejetnosci a nie to ile czasu jest kto zarejstrowany.

 

Popatrz na Kucyka, jest krocej niz ja a ma moda, tak samo sgj,

 

a moze co innego Ciebie boli??

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec i Kubasik, a czy przypadkiem się nie rozpędziliście się ze swoimi aspiracjami? Pół roku na forum i moderowanie wam w głowie?

gdzie ja napisalem, ze chce byc modem?? tak poza tym co ma do tego ile czasu jestem na forum?? Na jedneym z for dostalem moderatorstow po dwoch dniach odecnosci wiec liczy sie wiedza i umiejetnosci a nie to ile czasu jest kto zarejstrowany.

 

Popatrz na Kucyka, jest krocej niz ja a ma moda, tak samo sgj,

 

a moze co innego Ciebie boli??

 

Pozdro

zgadzam sie z Niemcem . nie liczy sie staz tylko wiedza , kucyk i sgj sa na forum krocej niz ja a moda juz maja , wiec musza miec takze wiedze bo napewno bez niej nie byli by przyjęci do grona moderatorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedza sie tylko liczy ale to co dany user soba reprezentuje. W polaczeniu z wiadza jest to najlepsza mieszanka.

A to kto ile jest to chyba wogole nie jest wazne. Co z tego ze kts jest od poczatku i ma >3500 postow jak wiekszosc z tego to glupota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepozostaje nic jak pogratulowac trafnych typowan :? :? :?

roznica bedzie taka jak miedzy polskim a swiatowym Idolem tylko poprostu teraz bedzie wiecej bezsensownych klodek i banow bo kazdy nowy moderator bedzie chcial sie wykazac :?

 

eot

 

chyba czas ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> zabawki i przeniesc sie do innej piaskownicy

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepozostaje nic jak pogratulowac trafnych typowan  :?  :?  :? 

roznica bedzie taka jak miedzy polskim a swiatowym Idolem tylko poprostu teraz  bedzie wiecej bezsensownych klodek i banow bo kazdy nowy moderator bedzie chcial sie wykazac :?

 

eot

 

chyba czas ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> zabawki i przeniesc sie do innej piaskownicy

 

EOT

:? przecierz nowy moderator nie będzie sie wykazywal na niewinnym uzytkowniku :? bany na tym forum dostają tylko te osoby ktore na to zasluzyły ,a bezsensowne klotnie najczęsciej wywolują zwyczajni userzy a nie moderatorzy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie zmiany są wizją mojego chorego mózgu i wypaczonej percepcji czasoprzestrzennej ;]

cenie samokrytyke :>

 

btw.. Reed odpuscil auu.. no cuz. Moze go i szkoda a moze nie. W kazdym razie pokazal 2 zwasnionym strona ze mod'y to tez ludzie ktorzy siedza za free nie trzymani za reke i strzepia swoje nerwy gratisem. Blaa.. chcialem zlapac 2 mysli w jednym zdaniu a wyszlo to co powyzej :) Ale nvm... wciaz szukamy lekarstwa na to by sie bawic z usmiechnietym ryjkiem na tweaku ( nie napisze ze z bananem bo sie kojarzy nieteges :) ) a nie fakac sie nazwajem .

 

Co do nowych "grup" ... czemu nie... tylko zeby faktycznie ludzie wykonywali job a nie podniecali sie funkcja :)

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...