Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

LCC

Dzięki już się zapisałem

 

 

A co do Stalkera i wielu filmów z gameplay'ea , był już jakis film pokazujący działanie Noktowizora ??

w ustawieniach gry jest taka opcja , sprzętu w Betce brak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa BEATKA?

 

No właśnie :D Wczoraj się nad tym zastanawiałem ..... może SP ? ;D ( marzenia :) )

 

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Edytowane przez Frog51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam na uboczu ;): kiedy ma być premiera stalkera na świecie a kiedy w Polsce ?

A ja tak na uboczu zapytam, czy my żyjemy na Marsie? ;)

 

Pewnie taka sama premiera będzie ... miejmy nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Czyli rozumiem że maxymalna ilość klatek to 50/s ?

I przy mojej karcie mam sznse je zobaczyć przy max ustawieniach ale na rozdziałce 1024x768 ?

Powinno być na railroad 20-40 na factory powyzej 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORZECH1976

 

U ciebie spoko wszystko na maxa bez AA bedzie 50-60 do 100 fps

skoro u mnie jest od minimum 30 do 50 a i czasami pokaże się 70 fps

ustawione wszystko na maxa tylko grass shadows off

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam na uboczu ;): kiedy ma być premiera stalkera na świecie a kiedy w Polsce ?

22 marca 2007 USA , 23 marca 2007 EUROPA - tak podaje THQ.

 

sideband dzieki za linka z tą analizą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ORZECH1976

 

U ciebie spoko wszystko na maxa bez AA bedzie 50-60 do 100 fps

skoro u mnie jest od minimum 30 do 50 a i czasami pokaże się 70 fps

ustawione wszystko na maxa tylko grass shadows off

Grass shadows chyba najwięcej zjada FPSów a szczerze mówiąc to i tak te cienie zasłania trawa i słabo je widać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grass shadows chyba najwięcej zjada FPSów a szczerze mówiąc to i tak te cienie zasłania trawa i słabo je widać ;]

Akurat Grass Shadows zabiera bardzo mało , tylko i wyłącznie Sun Shadows zabija karte , wyłączenie tej opcji powoduje wzrost fps o 30% - tyczy się to też min fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Czy u was też nie ma rykoszetów? W becie 2215 stojąc przed metalowymi i strzelając na wprost można było zauważyć pocisk odbijający się od nich i trafiający nas tu w ogóle się nie odbijają np w starej becie strzelając w tira można było zauważyć dziurę i w pierwszej i w drugiej stronie paki. W jednej planszy której nie ma w tej becie były szafki też można było je przebijać i można było przez nie nawet zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takiej sytuacji jestem juz nagrzany na ta gierke :wink:

...jestem typowym wzrokowcem więc dla mnie maxymalne efety graficzne to podstawa :D

Nie dziwie się, z takim kompem tez bym bym typowym wzrokowcem.

Tylko jak na mój gust, to trochę za mało ramu jak na dobrej klasy sprzęt. A tym badziej za mało do STALKER na high detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rykoszety sa ale tylko od powierzchni betonowych.. i co ciekawe nie od "ceglanych" (przynajmniej nie wszystkich) a od betonowych.. powierzchnie metalowe zatrzymuja kule lub je przepuszczaja (tego nie zaobserwowalem ale w finalnej wersji tak ma byc)

 

EDIT: a i rykoszety sa ale tylko pod dosc malymi katami w stosunku do powierzchni "odbijajacej" i w sumie to ma sens.. bo udalo sie komus kiedys puscic kaczke (bez skojarzen) rzucajac kamien pionowo w wode? :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjjj, @LPKorn3324, aleś Ty inteligentny aż nie mogę tego znieść... Beta 2215 z ustawionym cfg na full chodziła tak samo jak obecna ze wszystkim na full tylko z ustawionym "static light"... czyli podsumowując ta obecna jest lepiej zoptymalizowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

rykoszety sa ale tylko od powierzchni betonowych.. i co ciekawe nie od "ceglanych" (przynajmniej nie wszystkich) a od betonowych.. powierzchnie metalowe zatrzymuja kule lub je przepuszczaja (tego nie zaobserwowalem ale w finalnej wersji tak ma byc)

 

EDIT: a i rykoszety sa ale tylko pod dosc malymi katami w stosunku do powierzchni "odbijajacej" i w sumie to ma sens.. bo udalo sie komus kiedys puscic kaczke (bez skojarzen) rzucajac kamien pionowo w wode? :)

Fakt już to zauważyłem.

 

Lag jest świetny :D Dziś strzelałem nożem ;] Znaczy chodzę z kałachem wciskam "strzał" wybieram nóż i nagle ktoś dostał serią z... noża :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obecna beta jest lepiej zoptymalizowana od 2215, bo obecna jest oficjalna, wiec GSC nie mogło "aż tak sie zbłaźnić" . 2215 pojawiła sie w necie, w sumie niewiadomo skąd. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie tak, że podczas grania przy wysokim FPS nagle gra zwalnia do kliku-kilkunastu klatek i slideshow? Zmieniam rozdziałkę, opcje graficzne i nic dalej slideshow... co to może być, nie sądzę aby lagi - w żadnej innej grze tego nie mam. Dodam, że gdy wtedy wyjdę do menu to też wszystko chodzi jak krew z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... zobaczcie co za fote znalazłem na stronce o Prypeci :D

 

Dołączona grafika

 

USA jest wszędzie ;] (niestety...)

 

A tutaj MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH MUTANT i kilku stalkerów: http://www.pripyat.com//sm/site/photogalle.../309/2129_3.jpg

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz powiedziec, debilizm ludzki nie zna granic jak sie cos takiego widzi...

 

(odrazu sorry za OT)

kolejny ktory wierzy w mit czarnobylski ze promieniwonie jak na ksiezycy i w ogole ludzi chowali w rowach w promieniu 100km :lol: :lol:

jest tam mniejsze promieniowanie(oczywiscie nieliczac bliskich okolic reaktora) niz w centrum jakeigos wiekszego przemyslowego miasta. Poczytaj sobie wywiad niedawno z profesorem ktory kierowal akcja ratunkowa z plynem lugula w Polsce w '86. Gdyby wiedzial co naprawde sie wydarzylo w Czarnobylo i jaka byla tego skala to by nie podjal decyzji w spawie podawania tego plynu lugola

tu wycinki z chata na onecie, wywiadu narazie nie moge znalezc(byl chyba dla amgazynu wprost czy polityka) : http://rozmowy.onet.pl/3,artykul.html?ITEM...71&OS=46483

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano ano, co do promieniowania to zdaje sobie sprawe ze tam bloodsucker`y ze stalkera nie biegaja i w wiekszej czesci tego terenu mozna w miare (oczywiscie z zachowaniem pewnych norm bezpieczenstwa) spokojnie przebywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...