Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

Niestety musze wylac kubel zimnej wody na Twoja glowe - pierwszy screen nie jest z gry, jest zdjeciem z Czernobyla :)

 

Drugi jest juz z engine-u gry i pokazuje, ze naprawde bedzie to fenomenalna graficznie gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

widze ze teraz jest "moda" ? na dosc nietypowe zjawisko. zrobic jakis spoko silnik, rzucic pare screenow/filmow na net a pozniej wydac gre za pol roku/rok/whatever. dzieki czemu gra przestaje byc tak fajna :mrgreen: jak byla na poczatku. mam tu na mysli dooma3 i hl2 no i do tego dochodzi jeszcze stalker :) najlepiej z tego wszystkiego wyszedl far cry. byly screeny, ale i na gre nie trzeba bylo jakos dlugo czekac [przynajmniej tak mi sie wydaje :roll:] nie mowie ze po demonstracji pierwszych screenow/filmow gra powinna ukazac sie za tydzien ale mogliby troche mniej "kisic" te tytuly :mrgreen:

 

nie mowie tez ze d3, hl2 [w ktorego w sumie jeszcze nie gralem] sa zle ale troche sie na nich zawiodlem. css jest na enginie hl2 tak ? no niby tak, a wiec hl2 tak jakby juz widzialem :mrgreen: fajny solidny enginie i to wszystko bez zadnych rewelacji [imo] jedyna rzecz ktora mnie moze zaskoczyc w tej grze to klimat/gameplay i to chyba byloby na tyle. ostatnia przelomowa gra [graficznie] byl dla mnie ut2k3 o ile dobrze pamietam. reszta to imo mniej lub bardziej spoznione tytuly - szkoda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

widze ze teraz jest "moda" ? na dosc nietypowe zjawisko. zrobic jakis spoko silnik, rzucic pare screenow/filmow na net a pozniej wydac gre za pol roku/rok/whatever. dzieki czemu gra przestaje byc tak fajna :mrgreen: jak byla na poczatku. mam tu na mysli dooma3 i hl2 no i do tego dochodzi jeszcze stalker :) najlepiej z tego wszystkiego wyszedl far cry. byly screeny, ale i na gre nie trzeba bylo jakos dlugo czekac [przynajmniej tak mi sie wydaje :roll:] nie mowie ze po demonstracji pierwszych screenow/filmow gra powinna ukazac sie za tydzien ale mogliby troche mniej "kisic" te tytuly :mrgreen:

 

nie mowie tez ze d3, hl2 [w ktorego w sumie jeszcze nie gralem] sa zle ale troche sie na nich zawiodlem. css jest na enginie hl2 tak ? no niby tak, a wiec hl2 tak jakby juz widzialem :mrgreen: fajny solidny enginie i to wszystko bez zadnych rewelacji [imo] jedyna rzecz ktora mnie moze zaskoczyc w tej grze to klimat/gameplay i to chyba byloby na tyle. ostatnia przelomowa gra [graficznie] byl dla mnie ut2k3 o ile dobrze pamietam. reszta to imo mniej lub bardziej spoznione tytuly - szkoda :mrgreen:

true :)

 

eot sry za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Boże ten screen mnie rozpierpapier (patrzcie na tekstury bazufki)

http://www.icpnet.pl/~koza/php/news/ns1.jpg

a tu patrzcie na budynek

http://www.icpnet.pl/~koza/php/news/ns2.jpg

heh bedzie hit na pewno lepszy bedzie od d00ma i hl2 chociarz co do farcraya nie jestem pewien.

A i patrzcie na opony na tym screenie według mnie sa badziewne

http://www.icpnet.pl/~koza/php/news/ns5.jpg

ale to pewnie sie zmieni do premiery 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cie kręce :D ale te screeny wypassss wyglądają :O no jak dla mnie masakra :D

Nie rownaja sie do alphy, w ktora mozna pograc.

w alphie wiekszosc bajeró wylączona

 

ale jakos i kolorystyka textur miazdzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Boże ten screen mnie rozpierpapier (patrzcie na tekstury bazufki)

http://www.icpnet.pl/~koza/php/news/ns1.jpg

a tu patrzcie na budynek

http://www.icpnet.pl/~koza/php/news/ns2.jpg

heh bedzie hit na pewno lepszy bedzie od d00ma i hl2 chociarz co do farcraya nie jestem pewien.

A i patrzcie na opony na tym screenie według mnie sa badziewne

http://www.icpnet.pl/~koza/php/news/ns5.jpg

ale to pewnie sie zmieni do premiery  8)

Rzeczywiscie piekne jest otoczenie jednak jeden minus jaki mi nie pasuje to... wyglad postaci - jakies takie dziwne, ni to kanciaste, ni to rozciagniete dziwnie... jakos neiciekawe. Ale w sumie to drobiazg i pewnie poprawia to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytaliscie w nowym CDA wiesci ze maja wyjsc 3 wersje S.T.A.L.K.E.R-a jedna lepsza od drogiej przy czym w najlepsza beda mogli zagrac tylko posiadacze procesorow z serii Athlon 64???? jesli tak bedzie to nic nie odwiedzie mnie od zakupu tego procka:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytaliscie w nowym CDA wiesci ze maja wyjsc 3 wersje S.T.A.L.K.E.R-a jedna lepsza od drogiej przy czym w najlepsza beda mogli zagrac tylko posiadacze procesorow z serii Athlon 64???? jesli tak bedzie to nic nie odwiedzie mnie od zakupu tego procka:D:D

Z tego co piszesz to byloby to wierudna bzdura.

Zreszta CDA pisze co sie da.

Skad oni takie wiesci maja to ja nie wiem.

Chyba, ze chodzi o jakosc grafiki. Cos jak UT2003 - aby miec najwyzsze tekstury trzeba miec 256MB na karcie.

Ale osobno trzy gry - nie do przyjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytaliscie w nowym CDA wiesci ze maja wyjsc 3 wersje S.T.A.L.K.E.R-a jedna lepsza od drogiej przy czym w najlepsza beda mogli zagrac tylko posiadacze procesorow z serii Athlon 64???? jesli tak bedzie to nic nie odwiedzie mnie od zakupu tego procka:D:D

Jeżeli tak będzie to ciekawe jakie będą różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...