Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to nowe czy stare, ale na sieci znalazłem S.T.A.L.K.E.R. (BUILD 1154) Ofkors to nie full, ale jakaś beta. Zastanawiam się tylko czy jest najnowsza czy jakiś bubel sprzed 2 lat :]

To krąży już z jakiś rok jeżeli się nie myle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie mam dobrą wiadomość więc jak pewnie większość z was wie w czwartek w Lipsku rozpoczyna się Games Convention dla tych, którzy śpią niedźwiedzim snem albo żyją na marsie GC to takie europejskie E3 (to tak w ramach wyjaśnienia ;p) w każdym razie na GC pojawi się THQ wraz ze stalkerem do tego co najważniejsze z jego GRYWALNYM demem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaak z single bedzie tak samo jak z multi, kilka dni pozniej krazylo po torrencie ;P

 

 

http://my.opera.com/Oblivion-Lost.Pixel/al...picture=1700176

cos biednie z ustawieniami grafiki

 

ogolnie na tych screenach grafika sie biednie prezentuje....

Edytowane przez flasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też to zauważyłem lecz muszę uprzedzić multi i single to ZUPEŁNIE ODMIENNE produkty, jak pisałem jeden jest na dx 8 czyli bez żadnych bajerów, pod singla jest pełen dx 9- wszystkie technologie itp są wymienione na stronie jaką linkowałem w dziale engine ;)

 

jeżeli ktoś chce to http://feed.thq.de/Stalker.m4v - wywiad z kolesiem z thq o stalkerze generalnie nudy potworne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale sie wysilili redaktorzy z "imperium gier" :lol:

żenada, tyle to nawet ja bym mógł napisać o tej grze nie będąc na tym pokazie ...

Do tego koleś chyba pierwszy raz widział Bloodsuckera... totalna amatorszczyzna tak tylko można to określić.

 

No i gdzie są te materiały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to coś z imperium gier, chyba go na pokaz nie wpuścili to wziął i napisał co mu przyszło do łba. Pisze że gra ma gorszą grafikę od Doom-a 3 (coś mi się wydaje że widział MP z DX8) bo patrząc na screeny to grafika jest o wiele lepsza niż w D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, mam tylko nadzieje ze nie dojdzie do tego co jakis czas temu mi chodzilo po glowie na temat stalkera. jeszcze niedawno obserwowalem jak stalker sie rozwija i swoim poziomem ma szanse na miano porzadnego hitu. masa nowatorskich pomyslow ktore teraz zostaja po kolei bezlitosnie wycinane z gry aby zadowolic mniej wymagajacych graczy. ehh, rzeczywistosc jest przykra...

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równiez czytałęm te wypociny na gry.wp.pl. ja jakoś nei wierze w to co tam napisano do końca bo renowy to ten serwis nei ma , z drugiej strony jest to już któryś z kolei sygnał, ,że z grą dzieją się złe rzeczy.

A sprawa grafiki: opcje są 2, albo pokazują singla w DX8 co jest bardzo mało możlwie albo cały materiał wyświetlają na jakiś radzieckich projektorach i na szarej ścianie tak, że nie widać nic bo ja nie wiem jak można napisać ze D3, który bez bump mappingu jest niczym (a nawet z nim na dzień dzisiejszy nie budzi żadnych emocji) bije na głowę stalkera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...że nie widać nic bo ja nie wiem jak można napisać ze D3, który bez bump mappingu jest niczym (a nawet z nim na dzień dzisiejszy nie budzi żadnych emocji) bije na głowę stalkera

takie ma zdanie redaktor gry.wp.pl i nie jest powiedziane ze tak nie musi byc, bardzo mozliwe ze gra(grafika) po prostu sie zestarzała, a gameplay uproszczony przez te wszystkie kastracyjne zmiany .

nie zachowujmy sie jak "fan boy'e"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w sumie niewiadomo czy to sa screeny z tej wersji zaprezentowanej na GC. Moze poprostu zrobili je wczesniej, podretuszlowali i dali dopiero teraz do neta. Bardzo mozliwe, ze 'na zywo' grafika jest poprostu gorsza, bo wiadomo - przedpremierowe zrzuty to najczesciej reklama.

 

Jak beda jakies filmiki z GC to sie zobaczy czy kolo z gry.wp mowi prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

WOW kolejny screen mam się cieszyć czy przypomnieć, że takie screeny dostajemu już chyba od roku? Może wkońcu na GC powiedzą kiedy tą gre wydadzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...