Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

A jak by tak panowie ustawić Zasię widoczności na max może w tedy nie było by takich przycinek podczas biegu bo więcej terenu jest wczytane, ja osobiście nie mogę tego sprawdzić bo mam za słaby sprzęt i tak mi się gra tnie a co dopiero na dalekiej widoczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by tak panowie ustawić Zasię widoczności na max może w tedy nie było by takich przycinek podczas biegu bo więcej terenu jest wczytane, ja osobiście nie mogę tego sprawdzić bo mam za słaby sprzęt i tak mi się gra tnie a co dopiero na dalekiej widoczności.

to nic nie da- pomiedzy 50-100% widocznosci nie ma praktycznie różnicy

 

A tak na marginesie- dziś pograłem trochę i stwierdzam, że GSC samo sobie wykopało grób w kwestii warunków atmosferycznych w grze. Pogrzebałem w plikach i jest tam ok 25 textur nieba tymczasem w grze przez 80-90% czasu mamy super klimatyczne egipskie ciemności przy których ciężko dojrzeć na prawdę świetną grafikę. Dziś wracając z X16/18 cofnąłem sie znów na 1 poziom akurat na zachód słońca- szczenka mi opadła. To jak ta gra prezentuje się w słońcu to jest poezja. Imho pierwszą rzeczą zawartą w jakimkolwiek patchu powinno być odblokowanie tych wszytstkich textur i ich zaaplikowanie do gry.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mecze te configi .ltx ale w pewnym momęcie sam juz nie wiem za dnia jest suoer a w nocy lipa i nie moge znalezc kompromisu :)

 

zamieszcze kilka moich ostrych i czystych fotek :

 

Chetnie wymienie sie configami ...

 

tutaj link do mojego nie pelnego jeszcze ...

 

cfg tunning.ltx

 

Dołączona grafika

 

Pelnej jakosci jest ponizej 2.2MB

 

HQ

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem czekam na 1.0002 i wgrywam Reality Enhancement Beta (jak tylko zrobią go pod 1.0002)

 

Gra jest ciekawsza kiedy kolesie nie muszą przyjmować magazynka na klatę, a i my giniemy od 1 HS'a. Bronie mają bardziej realistyczną moc. Nie dostaje się niewiadomo ile za Q a bronie są drogie. Wrogowie nie odlatują na 4m po zabiciu. Artefakty są spawnowane losowo. No i bardzo ciekawy dodatek. Można tak ranić NPC, że wykrwawi się na śmierć jeśli nie ma apteczki ;]

 

P.S. LOL co do konfigu to nie spojrzałem na link ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ciekawsza kiedy kolesie nie muszą przyjmować magazynka na klatę

trzeba umieć strzelać O.o ... ostatnio 4 headshoty z rzędu poszły, a potem tylko dobicie jeszcze 3 bandytów i ich mały obozik poszedł się dyndać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy skandal związany z grą:

Czy S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl korzysta z elementów skradzionych innym grom?Rozpoczyna się niemały skandal związany z niedawno wydaną strzelanką S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Tworzony przez GSC Game World aż sześć lat shooter okazuje się mniej innowacyjny, niż nam się wydawało. Serwis Shacknews ujawnił screeny, które jasno pokazują, że wiele plików graficznych znajdujących się w Stalkerze to wierne kopie grafik z Dooma 3 oraz Half-Life 2. Niektóre pliki są identyczne, a nawet ich nazwy pozostały niezmienione. Oczywiście autorzy wykorzystali te elementy bez żadnej zgody Valve czy id Software. Obydwa studia na razie jednak nie komentują sprawy.
I wersja oryginalna artykułu ze screenami. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WeqWeq

Pierwszy skandal związany z grą:

Czy S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl korzysta z elementów skradzionych innym grom?Rozpoczyna się niemały skandal związany z niedawno wydaną strzelanką S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Tworzony przez GSC Game World aż sześć lat shooter okazuje się mniej innowacyjny, niż nam się wydawało. Serwis Shacknews ujawnił screeny, które jasno pokazują, że wiele plików graficznych znajdujących się w Stalkerze to wierne kopie grafik z Dooma 3 oraz Half-Life 2. Niektóre pliki są identyczne, a nawet ich nazwy pozostały niezmienione. Oczywiście autorzy wykorzystali te elementy bez żadnej zgody Valve czy id Software. Obydwa studia na razie jednak nie komentują sprawy.
I wersja oryginalna artykułu ze screenami.

chyba za późno na takie rzeczy, gra już wyszła a takie zbieżności o niczym nie świadczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo juz pisane ze po wgraniu patcha juz to nie dziala.

 

a co do tej afery, wyglada jakby po zmianie "design'u stalkera" gsc robilo w pospiechu gre, majac malo czasu chwytali sie czego mogli, pliki z innych gier, nie dopracowane wiele elementow (np. skradanie sie czy handel). ciekawe co na to gsc, bedzie ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam duzy problem gdy wykonuje misje X16 ide z jednym kolesiem w kombinezonie pozabijac zombie ale on ginie i wracam do sakharova gdy naciskam F i che z nim porozmawiac gra wychodzi do pulpitu :/

Moze ktos mail podobny problem i go rozwiazal??

Dzieki

Wiatam,

jestem tez przy tej misji i tez wywala na pulpit :wisielec: czego to jest wina ? wczesniej nie mialem takich problemow ;(

 

HELP ME :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego dopiero po kilku dniach grania nagle pojawiaja sie takie problemy?

Nie mam zielonego pojęcia :/ Wcześniej po paru dniach grania nie mogłem przejść do red forrest choć na starym sejwie nie było takich problemów. No ale to było na 1.0 wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia :/ Wcześniej po paru dniach grania nie mogłem przejść do red forrest choć na starym sejwie nie było takich problemów. No ale to było na 1.0 wersji.

CZY KTOS WIE JAK ROZWIĄZA TEN PROBLEM :cry: help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy skandal związany z grą:

Czy S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl korzysta z elementów skradzionych innym grom?Rozpoczyna się niemały skandal związany z niedawno wydaną strzelanką S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Tworzony przez GSC Game World aż sześć lat shooter okazuje się mniej innowacyjny, niż nam się wydawało. Serwis Shacknews ujawnił screeny, które jasno pokazują, że wiele plików graficznych znajdujących się w Stalkerze to wierne kopie grafik z Dooma 3 oraz Half-Life 2. Niektóre pliki są identyczne, a nawet ich nazwy pozostały niezmienione. Oczywiście autorzy wykorzystali te elementy bez żadnej zgody Valve czy id Software. Obydwa studia na razie jednak nie komentują sprawy.
I wersja oryginalna artykułu ze screenami.

 

poprostu lepiej wykorzystali to co maja ... zobacz mojego screena wyzej 2.2mb nigdy nie widzialem w zadnym momęcie w HL takiej jakosci !!!

 

Jaki jest sens robic afere ? skompromituja sie tylko ... na tym samych texturach czy nie wiem o czym tam mowa byla jeszcze ale Stalker wyszedl lepiej ... czyli poprostu lepiej sie przylozyli :P

 

Ale wad to ma i to sporo :( no ale to poczatki tego typu gier handlu fps i mp ....

 

Panowie zapodajcie swoje configi please chetnie testne sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna ale jestem na poczatku gry i ide zaraz na nastepna mape bo juz wszystkie misje porobilem, i nie wiem czy rozwalic ta jednostke wojskowa obok wioski ?? A i kumpel mi mowil ze znalazl na tej mapie kolo jakiegos tunelu MP5 z tlumikiem ale nie moge jej znalezc nie wiecie w ktorym miejscu jest dokladnie ??

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna ale jestem na poczatku gry i ide zaraz na nastepna mape bo juz wszystkie misje porobilem, i nie wiem czy rozwalic ta jednostke wojskowa obok wioski ?? A i kumpel mi mowil ze znalazl na tej mapie kolo jakiegos tunelu MP5 z tlumikiem ale nie moge jej znalezc nie wiecie w ktorym miejscu jest dokladnie ??

Chodzi Ci o blokade wojskową pod mostem ?? Bo jeśli tak to rozpiź ich w pizdu ( :P ) , biedziesz mieć wolną droge , kupe amunicji do Ak-74 , apteczki wojskowe , no i niejaki Major Kuznietsov (czy jakoś tak) posiada na swoim wyposażeniu prototypową wersje Forta która jest lepsza i droższa od zwykłej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...