Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest si; tam jest sam plik weather_default- tylko on odp za tą zmienioną pogodę?

 

Z innej beczki. Chodzi mi o poziom Bar. Jest tam przestrzeń, do której nie chce nasz wpuścić patrol duty. Jednakże na tym terenie mieści sie wejście do podziemi co jest tam dokładnie no właśnie? Był ktoś tam?

Dobre pytanie, także nad tym sie zastanawiałem, pytałem jakieś 10 stron wcześniej ale nikt nie odpwiedział.

I drugie: czy da sie wejśc na zaplecze w barze, tam gdzie ten koles mówi że wstępu nie mamy ?

 

Jak bardzo spadł fps z tym modem z pogodą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem tam ;) juz dokladnie nie pamietam co sprawilo ze moglem tam wejsc. w srodku jest koles od ktorego mozna dostac kilka zadan, jedno polega na przyniesieniu Buldog'a (granatnik) z bazy freedom

 

ja nie zauwazylem spadku fps, raczej chodzi tak jak wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to niebo sie nie rusza? wszystko jest tak jak nalezy a nawet i lepiej :)

witam no kurde no u mnie jak stoje i patrze caly zcas w niebo to sie chmury nie przesuwaja WTF ??

gram na full detalach w full dynamic lightning o co chodzi ??

mozesz zrobic jakis krotki filmik frapsem i na youtuba wstawic bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma procesor do fps-ow ? czy jak zmienie ta celinke na c2d i podkrece dook 3ghz zauwaze roznice ?

Czasem jak mam za duzo polygonow tzn zbyt zlozone z wielobokow sceny to mi gra strasznie skacze ... proc nie wydala ? czy to raczej coinnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma procesor do fps-ow ? czy jak zmienie ta celinke na c2d i podkrece dook 3ghz zauwaze roznice ?

Czasem jak mam za duzo polygonow tzn zbyt zlozone z wielobokow sceny to mi gra strasznie skacze ... proc nie wydala ? czy to raczej coinnego ?

proc nie ma za dużo do powiedzenia tutaj, bardziej karta i ram. Na dniach ma wyjśc patch z obsługa 2 rdzeni, wtedy może coś sie zmieni.

 

Czy udało sie wejść komuś na zaplecze w barze, tam gdzie ten koles mówi że wstępu nie mamy ? co tam jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej przy moim konfigu gra powinna sie ciac ? przed agropromem jest taka lokacja taki jakby hangar gdzie jest sporo stalkerow... gra tnie sie tam niemilosiernie az grac sie nie da, to samo jest w podziemiach agropromu, wieksza komplikacja otoczenia i zaczyna sie zabkowanie ;/ ... detale wszystko na maxa rozdziala 1024x768 wylaczone cienie trawy, AA wymuszanie 60 hz i vsync.

btw karte podkrecilem troszke .. teraz smiga na 550/800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak zobaczyc rozne zakonczenia?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie po to nosilem przy sobie 4 rodzaje karabinow i przebilem sie przez Freedom, military i kupe innych mutantow zeby zginac przywalony kilkoma kilogramami zelastwa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrestartowałem i nie da się dalej zmienić:(

to niemozliwe !!! a masz pirata czy orginal ? slyszalem ze na pirtach podobne krzaki wystepuja ...

proboj az do skutku, a jak nie wypali to dzwon na infolinie dystrybutora oni ci powiedza :D

Edytowane przez Vault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech mieszacie. Tam gdzie jest patrol Duty który nie chce nas wpuścić dalej to jest główna baza ich , można tam wejść po wykonaniu zadania w X16 i zagadaniu do barkeepa , na lewo można wejść do piwnicy i jest tam jak ktoś mówił wcześniej paru śpiących żołnierzy , mięsko na grillu ( :D ) no i generał

Voronin (bodajże) , przywódca Duty. Dostajemy od niego zadanie specjalne czyli "pożyczenie" od Freedom granatnika. Po wykonaniu zadania można dostać inne , bardziej standardowe. Jest jeszcze jedno - gdy wchodzimy do tego obozu to można iśc w prawo i wejść do budynku , jest tam jakiś ziomek przez którego podobno można sie zapisać do Duty po wykonaniu paru zleceń , mi sie jednak nie udało. Ma on także do sprzedania broń i amunicje (m.in 9x39 ...).

 

Co do tego typa w samym barze co blokuje gdzieś wejście - nie wiem jak tam wejść , może gdyby był z duty to by pozwolił tam wejść po przyłaczeniu się do nich , niestety nic z tego , typ jest loonerem więc naprawde nie wiadomo jak tam wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bullshit :mur: Robiłem wczoraj format i nie skopiowałem Documents and Settings gdzie były sejwy od stalkera i co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u mnie pojdzie ta gra?

 

- AMD athlon XP 2600+ @ 2200Mhz 10X220

- Gigabyte ga-7N-400L (nforce2)

- 512MB RAM 2-2-2-4

- Radeon 9600XT @ 550Mhzcore 340Mhzmem, 256MB

 

PS sory za chyba zla konwencje pisania osprzetowania

Na minimalnych detalach powinno chodzic calkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u mnie pojdzie ta gra?

 

- AMD athlon XP 2600+ @ 2200Mhz 10X220

- Gigabyte ga-7N-400L (nforce2)

- 512MB RAM 2-2-2-4

- Radeon 9600XT @ 550Mhzcore 340Mhzmem, 256MB

 

PS sory za chyba zla konwencje pisania osprzetowania

W DX8 jak najbardziej. Masz sprzet troszke gorszy ode mnie (karta graf. GF6600), a ja gram w max detalach bez AA i AF.

Co prawda przydalby sie jeszcze drugie 512DDR chyba, ze stac Cie na doczytywania co lokacje (pozniej znikaja jak sie juz wszystko doczyta) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martinii - mi chodziło o te wejście w samym barze , a ty piszesz o wejsciu do bazy duty ... pozatym jak wejdziesz do baru to nie można broni wyciągnąć , więc jak ich mógłbys zabić ? Telepatycznie ? Controler jesteś czy jaki .... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym doczytywaniem co lokacje? rozumiem ze laduje sie przy przejsciu przez drzwi albo w takich punktach, tak? to jakos trzeba wlaczyc czy co?

Mapa jest podzielona na etapy (loadingi) i wlasnie po takim loadingu sa doczytywania - tym dluzsze im mniej ma sie ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motion blur / muszę to dokładnie zbadać bo jak dotąd miałem w momencie walki noc stąd nie widziałem dokładnie czy sylwetki mutantów rozmazywały sie w biegu ale tak mi sie wydaje, później porobie screeny

 

aha - dostał już ktoś grę od cdp ? Bo u mnie nadal stan zamówienia jest niezrealizowany

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motion Blur odpala sie w szczegolnych warunkach.

Pierwszy raz zauwazylem go gdy mnie PSI controler miotal oraz pozniej przy czerwonym lesie lub bardziej napromieniowanym miejscu gdy juz pasek napromieniowania powaznie uszkadzal moje zdrowie.

Oczywiscie nawet na DX8, ktorego specyfikacje spelnia w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...