Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis pozyczylem sobie 2x512 jakiegos shitu od kumpli, stare kostki chodza na 333... whatever. Gierka smiga na full detail z aa i anizo ( 1280 - lcd 19" )

 

Zero docinek, zero zwiech...

 

Problem teraz juz mam z sama gra, bo jak mi sie to ciagle wieszalo to polazlem do bazy freedom i zaczlem robic dla nich questy ( a nadal nie zrobilem tych z baru ) i teraz jak wrocilem na bar to wszyscy z duty do mnie wala ;/ Teraz za kazdym razem jak chce sie przebic przez ta lokacje to musze kosic cale towarzystwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem teraz juz mam z sama gra, bo jak mi sie to ciagle wieszalo to polazlem do bazy freedom i zaczlem robic dla nich questy ( a nadal nie zrobilem tych z baru ) i teraz jak wrocilem na bar to wszyscy z duty do mnie wala ;/ Teraz za kazdym razem jak chce sie przebic przez ta lokacje to musze kosic cale towarzystwo :(

Tak to jest ja sie zadaje ze złodziejami , recydywistami i anarchistami ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis pozyczylem sobie 2x512 jakiegos shitu od kumpli, stare kostki chodza na 333... whatever. Gierka smiga na full detail z aa i anizo ( 1280 - lcd 19" )

 

Zero docinek, zero zwiech...

czyli masz teraz 2gb ramu i to rozwiazalo problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem teraz juz mam z sama gra, bo jak mi sie to ciagle wieszalo to polazlem do bazy freedom i zaczlem robic dla nich questy ( a nadal nie zrobilem tych z baru ) i teraz jak wrocilem na bar to wszyscy z duty do mnie wala ;/ Teraz za kazdym razem jak chce sie przebic przez ta lokacje to musze kosic cale towarzystwo :(

ja robilem questy dla freedom i jakos poki co w barze mnie nie ganiaja i dalej sa mili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem,, kurde nie wiem o co chodziło w zakończeniu :P lippa

może mi ktoś wytłumaczy ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

mówię coś o tym że ludzkość upada, że powinna być kontrolowana.. potem wizja,, ta, migawki z atomówki, potem jakiś koleś z oddali na czarnym tle.. i litery,,, co to qfa było ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robilem questy dla freedom i jakos poki co w barze mnie nie ganiaja i dalej sa mili :)

Bo nie robiłeś questu destory duty camp czy cos takiego ;p. Ja niestety tak zrobiłem i cały BAR musiałem rozwalić (co z thunderem było łatwe na veteranie ;p) zeby dotrzeć do kolesa juz w samym barze. Przynajminej jak bede Stalkera jeszcze raz przechodził to tym razam wsąpie do DUTY ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem,, kurde nie wiem o co chodziło w zakończeniu :P lippa

może mi ktoś wytłumaczy ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

mówię coś o tym że ludzkość upada, że powinna być kontrolowana.. potem wizja,, ta, migawki z atomówki, potem jakiś koleś z oddali na czarnym tle.. i litery,,, co to qfa było ? ;]

False ending...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wszystkie zakonczenia z Wish Granderem sa takie (a dokladnie 5 z 7)... zeby miec True musisz wykonywac zadania z odnalezieniem Streloka. Co dalej nie wiem ale ide go teraz szukac bo mi tez sie tamte nie podobaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motion blur / muszę to dokładnie zbadać bo jak dotąd miałem w momencie walki noc stąd nie widziałem dokładnie czy sylwetki mutantów rozmazywały sie w biegu ale tak mi sie wydaje, później porobie screeny

 

aha - dostał już ktoś grę od cdp ? Bo u mnie nadal stan zamówienia jest niezrealizowany

U mnie że wysłali i mam nr listu przewozowego.....mam nadzieję że juro będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie że wysłali i mam nr listu przewozowego.....mam nadzieję że juro będzie :)

u mnie też już wysłane i znów Pan z Masterlinka zadzwoni telefonem że ma paczkę dla mnie i czy może ją przywieść LOL ;p

Już się na moje EK doczekać nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ladnie wszystko opisane.

W fabule gry, w opowiadaniach sklepikarzy czy innych bardziej znaczacych ludzi wszystko jest ale tutaj pieknie zebrane do kupy. BRAWO DLA AUTORA.

Teraz jeszcze bardziej chce sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... stronę albo 2 było pokazywane... jesteś chyba 5-tą osobą która to pokazuje... może następnym razem jak się będziesz chciał pochwalić czymś to może zobacz czy nie było czegoś takiego już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... stronę albo 2 było pokazywane... jesteś chyba 5-tą osobą która to pokazuje... może następnym razem jak się będziesz chciał pochwalić czymś to może zobacz czy nie było czegoś takiego już...

Dołączona grafika

 

a to bylo?

http://img227.imageshack.us/img227/1594/ss...5656l11pqq6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mod na pogode jakos u mnie nie dziala , caly czas szaruga jak by jesien byla. Moze przez to ze mam wszystko na najnizsze detale. Jak wlaczyc latarke o ile jest ??

ja zmodyfikowałem ten plik tak by pogoda zmieniała się3 razy szybciej aktualnie jestem w 1/3 przedstawienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motion Blur odpala sie w szczegolnych warunkach.

Pierwszy raz zauwazylem go gdy mnie PSI controler miotal oraz pozniej przy czerwonym lesie lub bardziej napromieniowanym miejscu gdy juz pasek napromieniowania powaznie uszkadzal moje zdrowie.

Oczywiscie nawet na DX8, ktorego specyfikacje spelnia w 100%.

Żeby Motion Blur odpalał sie nie tylko w szczególnych warunkach wystarczy w elemencie docelowym skrótu dopisać "-mblur" (oczywiście bez "), a później podczas gry wklepać do konsoli "r2_mblur x" (gdzie za x wstawiamy wartość od 0.000 do 1.000). Maniakom trailer'ów z Crysisa na pewno się to spodoba :wink: Chociaż ja nim raczej nie jestem to też mi się podoba :) Nie wiem tylko czy działa przy dx8, ale niestety chyba raczej nie, bo komendy zaczynające sie na"r2_" są dla dx9 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Mam pytanie. Zmienialem partycje i teraz mam gre na innej, ale nie patchowalem gry. Przegralem savy na bank do wlasciwego katalogu i dlaczego ich nie widac?? Od kiedy to zmiana partycji ma jakies znaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do prośby :D

 

04:50:00		=	default_weather_0104:10:00		=	default_weather_0204:30:00		=	default_weather_0304:50:00		=	default_weather_0405:10:00		=	default_weather_0505:30:00		=	default_weather_0605:50:00		=	default_weather_0706:10:00		=	default_weather_0806:30:00		=	default_weather_0906:50:00		=	default_weather_1007:10:00		=	default_weather_1107:30:00		=	default_weather_1207:50:00		=	default_weather_1308:10:00		=	default_weather_1408:30:00		=	default_weather_1508:50:00		=	default_weather_1609:10:00		=	default_weather_1709:30:00		=	default_weather_1809:50:00		=	default_weather_1910:10:00		=	default_weather_2010:30:00		=	default_weather_2110:50:00		=	default_weather_2211:10:00		=	default_weather_2311:30:00		=	default_weather_00

jest to tylko na próbę bo jak widać pogoda jest określona od 4 do 11 w innych godzinach mamy noc. Jutro pogrzebie i może znajdę komende odp za czas w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...