Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Pochodzcie sobie kolo stacji - Walbrzych Fabryczny... Klimat stalkera live, wyglada identycznie. Kocham takie miejsca. Niestety sam podziwialem tylko z pociagu bo boje sie kiboli ;p

Wystarczy, ze jade kolo bylej kopalni Gliwice. Normalnie post nuklear klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wersje alpha 1098(tą nowszą) niech sie odezwie na priv (gg: 1454244, mail 666xeper@wp.pl) plizzzz, nie moge znaleźć na necie (torrenta tez nie ma ;( niech ktoś poda linka albo niech na priv sie zgłosi - mam serwa do dyspozycji do sie dogadamy :) bo już mi sie znudziła ta wersja 1096 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=1739

 

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

ROK 2004 - ROK FPS'ow (kolejnosc releasow nieprzypadkowa, im pozniej tym lepsza gra :P)

 

1. DOOM3

2. HL2

3. STALKER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pewien jednego - Stalker rozwali wszystkie FPSy (HL2 i Doom 3niech sie schowają - napewno ne bede świetne z tego powodu, że są znane - dla mnie to bedzie poprostu odnowienie starych gier a poco nam to??) ..... S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl - W końcu jakaś odmiana, bo ostatnio trudno o gry o innej fabule(co chwile wychodzi nowa część CS'a i w kazdej chodzi o to samo :/)Jak ktoś sie ze mna nie zgadza to niech wejdzie na www.gametrailers.com i poogląda WSZYSTKIE trailery ze Stalkera - to będzie hit!!! i napewno powali wszystkie aktualne FPSy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zasliniles :)

Nie no looz.

Jezeli spartola ta gre to ktos na pewno skorzysta z pomyslu zrobienia gry o Czarnobylu.

Swoja droga to dziwne, ze wlasnie dopiero dzisiaj powstaje taka gra.

Dla tej gry (tzn. po zobaczeniu alphy) zaczalem sie interesowac katastrofa na Ukrainie.

Ludzie poszukajcie sobie. Mozna sie wiele dowiedziec co sie wtedy dzialo i wiele lat pozniej (a nawet dzisiaj). Wiem, ze jak ta gra wyjdzie to pierwsze co zrobie przed odpaleniem jej to przypomne sobie jeszcze raz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zacząłem się mocno interesować tym zdarzeniem i dowiedział się np., że ostatnio z okolic elektrowni powyciągali dżdżownice długości 1metra :o i grubości ok 2,5cm :>nie wiem co sie tam dzieje, ale napewno nie będzie aż tak straszznie jak w stalkerze hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zassałem alphe...

 

Dluuugo czekalem zeby zobaczyc cokolwiek poza trailerami i screenshotami.

 

Balem sie ze na moim geforce2 to bede mogl sobie co najwyzej obejrzec konsole, a tu taaakie zaskoczenie. Nie wiem jak oni to zrobili, chyba dodali troche tego radioaktywnego kodu ze tak piknie chodzi na moim staruszku.

 

 

w zasadzie tylko jak ktos chce sie naprawde przekonac ze xray to zajebisty engine i wymiata wszystko co do tej pory widzialem to ta alpha sie nadaje do zassania bo poza tym to brakuje jej wszystkiego co gra miec powinna

potworki wygladaja mizernie.. nawet bardzo, AI raczej szwankuje (te szczury są kretyńskie), zero fizyki, nie ma tego slynnego juz chyba przestrzeliwania scian, nie ma ragdolla, malutkie lokacje (a czego sie spodziewac po 220mb? :) ). Mowiac krotko - alpha jest po to, zeby zobaczyc engine w akcji, raczej (mam nadzieje) nie ma wiele wspolnego z sama gra. Dźwięku prawie brak (za wyjatkiem broni).

 

Ale w sumie to im zrobili ladny automarketing - bo niby to juz jest kawalek tego STALKERA na ktorego czekamy, a brakuje wszystkiego - tak jakby lizac cukierek przez papierek czy jakos tak. W sumie warto sciagnac bo ta alpha naprawde do tego zacheca.

 

Ja juz postanowilem ze kupie oryginal bo kolesie odwalili kawal dobrej roboty (znaczy - kupie oryginal jak zdobede jakies normalne demko albo kopie zeby sobie zobaczyc czy po drodze nic sie nie zwalilo). Czekam z niecierpliwoscią!

 

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem sciagnelem stalkera Alpha 1096 i jak chce ja odplic z bata :) to [gluteus maximus].Najpierw jest napisane ze robi server a botem przy laczeniu sie do lokalnego hostu wychodzi z gry moze ktos wie jak ja odpalic ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na stalkera dlatego ze zalatuje mi klimatem fallouta w ktorym bylem i jestem zakochany ( najlepszy crpg imo ) .

 

Grafa wyglada cudownie, a przede wszystkim bardzo swojo, nio bo jakis amerykaniec nie wczuje sie w klimat budynkow ktore ja widze na codzien za oknem... To wyglada niesamowicie znajomo i to moim zdaniem zbuduje niesamowicie realistyczny klimat. Juz widze jaka bedzie wczuta :)

 

Na halfa 2 czekam juz nieco mniej entuzjastycznie, nie podoba mi sie troszke strona marines, i ogolnie fabula. Smiem twierdzic juz teraz ze czesc pierwsza byla najlepsza i nic tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to porostu cos pieknego. Niewiem jaka bedzie miala grywalnosc ale grafika i silniczek graficzny tej gircki to naprawde cudo.

Ponizsze dwa screany poprostu wyjete z filmu:)

Mozna poczuc sie jak w czarnobylu:

 

Dołączona grafika

 

Ruski Kamaz niczym w realu:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...