Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinezon z Yantar dostajesz za jedną z misji pobocznych, w której chodzi o:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Znalezienie innego kombinezonu, który znajduje się w szafce w LAB na Yantarze. Gdy dasz go doktorkowi on wymieni ci go na ten wypasiony naukowy.

 

Ponawiam pytanie o Exoskeleton PNB-4UZ, czy ktoś go znalazł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do atom3k albo do osob ktore maja gf 8800, jak wam chodzi stalker podczas szybkiego biegu macie jakies przycinki sekundowe? to ze ma zapotrzebowanie na ram i doczytuje to wiem doskonale. U mnie czasami na otwartym terenie w niektorych miejscach jest momentalny frez nawet jak doczyta. Przyszlo mi do glowy ze takie rzeczy sie dzieja jak jest malo pamieci na grafice. Mialem to samo w TDU (byla to beta).

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o Exoskeleton PNB-4UZ, czy ktoś go znalazł?

Ja nie, ale istnieje, na gamespot ktoś napisał

 

" Without a doubt the best item in my game is the exoskeleton PNB-4UZ suit...equipped when you start a new game with 10000% resistance/immunity to everything "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gory przepraszam za to lamerskie pytanie ale jak zrobic by mody zaczely dzialac ?? w readme pisze by wgrac do folderu z gra i tyle ale to mi nie korbi :(

Chyba raczej nie trybi... ^_^

Caly katalog z .rar wrzucasz do gl. katalogu gry i cala filozofia. Moze kopiujesz jakis podfolder, albo sam plik .cfg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna, chociaz w singlu to nie ma znaczenia. Boty nie robia "podrzutek" zepsutych broni, przynajmniej ja sie nie nadzialem, a broni z ziemi chyba tez nie zbieraja wiec to taki zbedny dodatek. W mp w sumie tez chyba nie ma czasu na takie zabawy z psuciem i podkladaniem broni. ciekawe czy mozna wrogowi zepsuc bron ktora trzyma w dloni (strzelajac w jego bron), tego nie sprawdzalem, jestem tez ciekaw czy AI tez sie zuzywa bron i coraz czesciej zacina podczas strzelania :)

Co do psucia sie broni podczas gdy sie ja trzyma, czasami mam tak ze jak kilku stalkerow do mnie strzela, to zdarza sie tak ze musze przeładowac naboje mimo ze mam ich nawet kilkanascie w magazynku. Moze to o to chodzi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do psucia sie broni podczas gdy sie ja trzyma, czasami mam tak ze jak kilku stalkerow do mnie strzela, to zdarza sie tak ze musze przeładowac naboje mimo ze mam ich nawet kilkanascie w magazynku. Moze to o to chodzi? :P

Nie, to jest zwykle zaciecie sie zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do atom3k albo do osob ktore maja gf 8800, jak wam chodzi stalker podczas szybkiego biegu macie jakies przycinki sekundowe? to ze ma zapotrzebowanie na ram i doczytuje to wiem doskonale. U mnie czasami na otwartym terenie w niektorych miejscach jest momentalny frez nawet jak doczyta. Przyszlo mi do glowy ze takie rzeczy sie dzieja jak jest malo pamieci na grafice. Mialem to samo w TDU (byla to beta).

 

Nie zauwazylem takowych przycinek.

 

Ale za duzo nie gram bo gra za cholere mnie nie wciaga. NIe wiem czegos w niej brakuje. Moze to ten cholerny handel. Po co zbierac jakies gadzety i je sprzedawac skoro nie ma na co wydawac kasy? Zrypali to maksymalnie, podobnie jak celowanie. Rozumiem ze z daleka mozna kogos nie sciagnac ale nie z 5m jak celuje w glowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra według mnie nie warta jest uwagi. Grafika jeszcze ujdzie (choć jest dość szaro i g***o widać), ale już wrażenia z gry są minimalne/zerowe. Brak jej dynamizmu no i nie jest dopracowana tak jak być powinna.

BTW : Na 8800 GTS 320 zdarzają się lekkie od czasu do czasu lekkie przycinki o której wcześniej wspominaliście...

W skrócie, nie warto było czekać, ale to tylko moje zdanie :-|

Edytowane przez Zielonyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zalozenia to nie mial byc Quake, wiec takiej dynamiki faktycznie nie ma. Szaro jest? Taki tam klimat. Spojrz za okno - u nas tez jest wielokrtotnie szaro, ponuro i brudno. A co do wrazen.... Zalezy kto czego oczekuje i co kogo kreci. Topik ma teraz 125 stron, wiec raczej ludzie poswiecaja grze uwage. Jesli idzie o przycinki w grze.... Mialem moze ze 2 - 3 razy.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Grafika jeszcze ujdzie (choć jest dość szaro i g***o widać)

A co Ty chcesz dżunglę i kolorowe papugi w strefie wybuchu atomowego ?

 

@jonathan handel jest lipny na początku gry jak nie miałem kasy natknąłem się na jakiś fajny karabin tylko był tak drogi, że nie mogłem go kupić a teraz jak mam hajsu dużo to nie mam go na co wydawać bo u Tradera są tylko pistolety ( chyba te które ja przynoszę ).

 

PS odnalazłem w sobie nową pasję.. kampienie ze snajpą na dachu i ściąganie bandytów :lol:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie o to mi chodzi!! Po co komu kasa jak nie ma co z nia zrobic. Zeby byla chociaz opcja przetopienia drobnych rubli na naboje.... <lol>

A tak latam majac zawrotne sumy i moge sobie kupic puszke mielonki.

 

Mimo wszystko pogrywam po godzinke dziennie i mam wciaz nadzieje ze cos mnie w tej grze zauroczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedz.

Tak mysle ze chlopaki zrezygnowali z pojazdow nie przez anomalie ale po prostu moze przez to ze sa za male sektory, co to za przyjemnosc z jazdy jak co chwila trzeba by bylo czekac na doczytanie kolejnego odcinka.

 

Jonathan ty te dyski masz w raidzie?

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz dżunglę i kolorowe papugi w strefie wybuchu atomowego ?

To nie był wybuch atomowy. To był "zwykły" wybuch w elektrownii (mówię o realu), w wyniku którego został rozprzestrzeniony materiał promieniotwórczy. Gdyby to był wybuch atomowy (jądrowy) to dzisiaj nikt by nie mieszkał na Ukrainie a nawet i we wschodniej Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ta gra jest piękna. Właśnie sobie biegam po mapie i wchodzę do budynku patrze trupy no to podchodzę do jednego by go przeszukać i nagle patrze, że koło mnie stoi bandyta więc szykbo wciskam "3" bandyta już wyciąga pistolet... ale byłem pierwszy dostał w łeb z kałasza. Biegnę sobie dalej (już z kałaszem w ręku) wchodzę na górkę a tu nagle następny bandyta wale w jednego jak się da no i patrzę dostał heada już się cieszę gdy tu nagle lecąc na ziemię pośmiertnie strzelił salwę z kałasza i nie fartem dostałem w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie o to mi chodzi!! Po co komu kasa jak nie ma co z nia zrobic. Zeby byla chociaz opcja przetopienia drobnych rubli na naboje.... <lol>

A tak latam majac zawrotne sumy i moge sobie kupic puszke mielonki.

 

Mimo wszystko pogrywam po godzinke dziennie i mam wciaz nadzieje ze cos mnie w tej grze zauroczy

Dograj sobie moda, handlarze mają dzieki niemu wiecej stuff'u!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze to jakies wyjscie bedzie.

Ostatnio cos w modzie jest usprawnianie gry poprzez mody, tylko czemu producenci nie wpadaja na takie pomysly?

Ostatnio ? Od dawna. :lol2:

 

Kurde cos mi nie dziala ten mod Reality Enhancement Mod Beta 1 , mam stalkera spatchowanego do najnowszej wersji, moze mod byl pisany po 1.0... wywala gre przy ladowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ten mod z stuffem u handlarzy do mnie nie trafia nic a nic. Naturalnie powinno być u nich standardowo większe zróżnicowanie oferty ... ale takie rzeczy to tylko w erze ;p yyy stalkerze. Mod dodając dały arsenał już u pierwszego handlarza psuje klimat i to jak! Jednym z elementów gry jest odkrywanie nowych pukawek, a tutaj dostajemy je na talerzy od pierwszej minuty gry co wiecej pochodzimy troche po poziomie posprzedajemy fanty i mamy najlepszą broń w strefie na początku gry (no chyba ze jej koszt przekracza 100k to wtedy rzeczywiście musimy sie nachodzic za artefaktami).

 

Dla mnie mod tylko wtedy gdy ktoś już grę przejdzie i gra całkowicie rekreacyjnie.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wgraj sobie Reality Enhancement Mod Beta 1 a nie moda na same przedmioty. ten reality mod zmniejsza kase jaka dostajemy za zadania i wiele innych rzeczy wiec kupic dobra bron na poczatku nie jest latwo. Co do tego ze psuje klimat to chyba tylko jesli pierwszy raz przechodzisz gre, bo za drugim czy kolejnym razem juz wiesz jakie sa bronie wiec to nie ma znaczenia, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Mod zwiększający maxymalne obciążenie to tak naprawdę CHEAT

nic dodać nic ująć :/

Bo jak to się ma do rzeczywistości żeby koleś nosił na plecach 50 Kg

a tu mod z kilka razy większą wartoscią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do psucia sie broni podczas gdy sie ja trzyma, czasami mam tak ze jak kilku stalkerow do mnie strzela, to zdarza sie tak ze musze przeładowac naboje mimo ze mam ich nawet kilkanascie w magazynku. Moze to o to chodzi? :P

Tak możesz zabrać komuś zacinającego się gnata , ja tak się na początku wpakowałem..Potestowałem gierke godzinke i teraz czekam aż przyjedzie do mnie PL. Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Mod zwiększający maxymalne obciążenie to tak naprawdę CHEAT

nic dodać nic ująć :/

Bo jak to się ma do rzeczywistości żeby koleś nosił na plecach 50 Kg

a tu mod z kilka razy większą wartoscią :)

Moze to pudzian ? :]

Zreszta z 50kg na plecach tez bys daleko nie zaszedl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość IceCheck!

Właśnie byłem w podziemiach... jaki klimat. I w końcu w takich ciemnościach przydało się skradanie i nóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dopiero teraz przyjemnie gra w Stalekra, po zainstalowaniu trzech modów. Po pierwsze podniosłem maxymalny udźwig do 60kg i analogicznie przeciążenie ustawiłem na 70kg i teraz nie brakuje mi tych 4kg do tego , aby stalker się nie męczył za szybko. W połączeniu z modem na dostępność broni u handlarzy i reality mod Nowa gra wygląda zupełnie inaczej. Polecam zacząć grać od początku z zainstalowanymi tymi modami. Wcześniej nawet nie wiedziałem ile mam kasy, przypuszczam , że coś z pięcioma zerami. Teraz liczę każdy "grosik", kombinuję , zbieram artefakty aby uzbierać na lepszą broń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...