Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IceCheck!

gdzie znajde Pseudodog-a ?

Ja zabiłem już z 6 i nie mam tego co jest z niego potrzebne. Radzę sobie odpuścić to zadanie, zwłaszcza na początku

i wziąć je dopiero gdy już się ma ten ogon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos zje**lem :)

 

jestem tutaj Dołączona grafika

 

i jak zyczenie sie spelni to leci lista plac i koniec :/

 

a ja chce grac dalej :)

 

wiec wracam tutaj Dołączona grafika a tu niespodzianka nie ma po czym wejsc :/

 

Wiec ma ktos pomysl jak wyjsc z budynku ? bo nie chce cofac sie do jakiegos save :(

 

ps.nie chce mowic gdzie jestem bo po co psuc komus zabawe :) a ci co skonczyli to chyba w tym samym miejscu co ja ? :)

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalecam instalowanie jedynie Reality Enhancement Mod v1, reszta to po prostu CHEATY. Lepszy armor, nie niszczące się bronie, większy udźwig i wytrzymałość... PO CO? żeby sobie klimat niszczyć?

 

Ja jednak stawiam na realizm i czekam na Reality Enhancement Mod v2 i dalsze, a najbardziej na SDK.

 

P.S. Zaciekawił mnie też opis jednej części moda Moon's STALKER Mini Mod, a mianowicie

m_stalker.ltx --Improves NPC usage of items, allowing them to pick up better weapons off ground and use them (possibly more effects). Since "stalker" tends to be a generic term for NPCs this may affect most if not all human NPCs.

No i co myślicie o Prefetch Tweak Mod v.01, który ma rzekomo zmniejszyć ramożerność gry i przyspieszyć wczytywanie. Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak wyjsc z tej bazy co jest Bar. Jak chce wyjsc to mnie naparzaja straznicy, jak ide prosto znajduje tego smiesznego gostka w zielonym robie co trzeba i koniec. Wracam sie...i robie bledne kolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

 

Czy da się ustawić boczne klawisze z myszki ?

Mam z tym problem.

w grze sie nie da :/ ale mozesz uzyc programu MouseMapper, ktory zmapuje klawisze z klawiatury do konkretnych przyciskow myszki i bedzie dzialac, np bocznym przyciskom button4/5 (logitech mx510) przypisujesz litery K,L z klawiatury wlaczasz stalkera, wchodzisz do controls i przypisujesz klawiszom K,L rzadane funkcje:) tylko nie mozna wylaczyc program MouseMapper po zmapowaniu, musi ciagle byc ON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wiele rzeczy porzucili z pośpiechu za terminem. Nie wiem o co poszło i kogo winić... THQ, że goniło ich byle by wydać "COŚ" i zarobić kasę, czy ekipę z Ukrainy za maślactwo i ślimaczenie się tyle lat z tym.

 

NADZIEJA W SDK. To może zapewnić stlakerowi 2 "premierę". Możliwe, że nawet z pojazdami i nowymi mapami. O ile będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra tego typu gdzie bedzie ??? Nagasaki Hiroszima ??:P hehe teraz zaleje sie rynek za jakis czas grami stalkeropodobnymi :D ^^

nic czekma na nowy patch i mozna wtedy po necie pograc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martins2000

 

Miałem to samo , na 2 mapach :/

Tylko że u mnie podczas próby sejvowania ,wychodziło do pulpitu

pewnie masz tą wersję Vitality/Harted :/

 

Bo na orginale już tego błędu nie ma , przechodzę grę drugi raz i jest parę bugów mniej .

pierwszy raz przechodziłem na tej właśnie wersji Vit..... + Harted

szlak by trafił takie niedoróbki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, ale mi szczena opadla jak przyjazny mi STALKER wzial z ziemi wczesniej rozbrojonego przeze mnie AK47 i go wyrzucil jako bezuzyteczny 8O

Ta gra ma potencjal !

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wgraniu moda Reality Enhancement Mod v1 zaczely sie opoznienia w ruchach myszka:/ strasznie irytujace, ktos wie co z tym zrobic? bo jesli te opoznienia sa czescia moda i maja sprawiac wrazenia "realistycznych ruchow" to ja dziekuje za taki mod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Witam,

mam pewien problem z grę - po zainstalowaniu kiedy uruchamiam wyskakuje splash screen, czarny ekran (coś tam ładuje) a potem wraca do windowsa...

 

Co to może być? Sprzęt na pewno nie jest za słaby, stery i DX mam najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wgraniu moda Reality Enhancement Mod v1 zaczely sie opoznienia w ruchach myszka:/ strasznie irytujace, ktos wie co z tym zrobic? bo jesli te opoznienia sa czescia moda i maja sprawiac wrazenia "realistycznych ruchow" to ja dziekuje za taki mod...

Otwóru konsole i wpisz cam_inert 0 lub/i cam_slide_inert 1

Powinno pomóc

 

pozdro

 

 

cos zje**lem :)

jestem tutaj http://woox.pl/mambo/templates/akodarkgem/images/koniec.JPG

i jak zyczenie sie spelni to leci lista plac i koniec :/

a ja chce grac dalej :)

(...)

A intro na początku gry miałeś? Albo jakiekolwiek inne filmiki w grze? Jeśli nie to masz rozwiązanie. Po podejściu do tego świecącego "cycka" odtwarzany jest filmik. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze sie nie da :/ ale mozesz uzyc programu MouseMapper, ktory zmapuje klawisze z klawiatury do konkretnych przyciskow myszki i bedzie dzialac, np bocznym przyciskom button4/5 (logitech mx510) przypisujesz litery K,L z klawiatury wlaczasz stalkera, wchodzisz do controls i przypisujesz klawiszom K,L rzadane funkcje:) tylko nie mozna wylaczyc program MouseMapper po zmapowaniu, musi ciagle byc ON

 

Fajny prosty program, ale przestaje mi działać jak tylko wchodzę do stalkera

może coś robię nie tak, mam taką samą myszkę jak Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

::::Realism Patch 0.6 by Sergey "hERd" Shebotnov

 

::In this version::

 

- All traders are now have more useful goods

- Anomalies are now invisible (you still have your grain effect and sound notification. Use bolts to see anomalies)

- Accuracy while standing decreased, while sitting increased

- Radiation heals much slower

- Main character has hunger more often - Bleeding makes more damage

- Wounds heal slower

- Bandages heal less

- Bandages weight decreased

- Artifacts prices balanced - Bots accuracy now depends from game difficulty

- PDA takes less place ::General inforamtion

 

Don°t worry about your save files - you can°t damage the game and your save files with this mod. This patch is suitable for all languages.

 

::Installation::

 

Extract into your STALKER game directory. Enjoy!

 

::Uninstallation::

 

Delete "gamedata" folder in your STALKER game directory.

 

::Version history ::Up to 0.5

 

:Spawning

- Two times smaller human world population (two times smaller spawning)

- Monster population increased by 150%

- All NPC°s are now spawning roughly every game day. Its roughly every 1h 22m

 

:NPC°s

- Enemies aiming improved

- Dead bodies disappear faster :Trader

- All prices are tripled

- Traders are now buying goods for 1/10 of its prise

 

:Misc

- All weapons are now doing 1.5 times more damage

- Eye level is raised up

- Slightly raised up the weight of medicaments

 

::Credits

SergeS for solving the respawn time problem.

SGHi for anomalies fix and PDA size

xarvius for trader goods fix

 

------------------------------

zasysac i testowac ;)

 

http://www.gamespot.com/pc/action/stalker/...lyadded;title;1

 

wrzucilem to na serwer, jak komus sie nie chce tworzyc konta na gamespot to trzymac:

 

http://www.speedyshare.com/575239412.html

 

----------------------------------

http://www.speedyshare.com/476364320.html

 

Tym programikiem mozna wypakowac wszystkie pliki z paczek o rozszerzeniu db1/db2/itd. Grzebanie w tych plikach to sama przyjemnosc, czasami mozna znalezc fajne "artefakty", chwilami zastanawialem sie czy te rzeczy mogly sie tu znalezc przypadkiem ale to chyba nie przypadek. mozna znalezc np dzwieki samochodow, jest tez plik trabantnoise a przy odsluchaniu slyszymy ta popiep...ona zabe (crazy frog) :D skad to sie wzielo w plikach z gra. jest tez ruski gangsta rap ktorego nie uslyszymy w grze, sa wszystkie utworki ktore stalkerzy odgrywaja przy ognisku na gitarkach, przeboj ze strefy= ten utworek z radia ktorego wszedzie slychac. poza plikami z dzwiekami i muzyka jest pelno jeszcze innych "ciekawostek". szukajcie, moze najdziecie cos fajnego ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą doszedł już ktoś do wniosku czy korzystniejsze jest przyłączenie się do dywizji Freedom, czy też Duty?

 

Wiem, że istnieje również możliwość zaprzyjaźnienia się z oby dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa w ogole jakies korzysci ? :D

 

tak sie wlasnie zastanawiam gdzie sie podzialy przerosniete szczury, ostatnio widzialem je na trailerze z dx9. widac gsc jak kobiety zmienne jest. szkoda ze ich wywalili z przedstawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem poprzednio przechodze grę trzeci raz

tym razem staram się eliminować wszystkich niepotrzebnych NPC

raz stukłem paru kolesi z Duty , to potem nie mogłem dojść do BAR'u

bo mnie wszystkie chłopaki z okolicy napierniczali bez pardonu :/

W rewanżu wytłukłem pond 40stu chłopa w bazie Freedom ;)

teraz ciekaw jestem czy to też źle nie poskutkuje w dalszych misjach /

 

Czy ktoś z was próbował wybić wszystkich z bazy wokół BAR'u ??

Vintar BC + 400 pestek powinno wystarczyć ;)

 

 

Najbardziej przypadło mi do gustu polowanie na BloodSuck'ery

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

CarsonPoland

Dzięki za linki

DB_extractor.exe pozwala pogrzebać w tych archivach

teraz wiadomo ile co zajmuje np. A.I w Stalkerze :)

jeszcze 60-70 postów wcześniej byl itac y co twierdzil i zę A.I zajmuje setki mega :)

tak jak myślałem ponad miesiąc temu

zmieści się na 2 dyskietkach 1.44 :)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą doszedł już ktoś do wniosku czy korzystniejsze jest przyłączenie się do dywizji Freedom, czy też Duty?

 

Wiem, że istnieje również możliwość zaprzyjaźnienia się z oby dwoma.

ja byłem ziomem obydwu grup. Gdy była taka sytuacja w ArmyWarHouse zdaje sie, jedni strzelali do drugich, ja chodziłem sobie posrodku i rzadna kula mnie nie trafiła.

Tylko gdy bylem juz przy sarkofagu, okazalo sie ze Freedom juz mnie nie lubia i sa moimi enemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym modzie do ktorego podalem linka bardzo mi sie podoba to ze anomalie sa teraz niewidoczne :) wreszcie jest sens uzywac (wsluchiwac sie) detectora i srubek, dlaczego fani musza do tego dochodzic, to powinno byc w oryginale

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Der erste Patch ist da, aber leider wurde das "Steuerungsproblem" damit nicht behoben...

 

Was ich bisher im offiziellen Forum rausfinden konnte, ist dass bei der Maus manuell nachgeholfen werden kann. Dazu müssen die entsprechenden Tasten in der Config auf die gewünschten Funktionen gebindet werden:

 

C:\Dokumente und Einstellungen\All Users\Dokumente\STALKER-SHOC\user.ltx

 

 

mouse1 -> linke maustaste

mouse2 -> rechte maustaste

mouse3 -> druck aufs mausrad

mouse4 -> erste zusatztaste

mouse5 -> zweite zusatztaste

 

kADD -> mausrad auf

kSUBTRACT -> mausrad ab

 

 

So, nur geht die Möglichkeit auch für Gamepads bzw. Joystiks ? Und wenn ja mit welchen Befehlen ?

 

może ktoś to przetłumaczyć ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...