Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Ostani moj sejw przed ostatnia walka przed glownym bossem byl po 31h grania ;) Ta gra wyciela mi z zycia 5 dni ;D ale warto bylo ;) a co do porownania Kotora na tle innych rpgow tylko jeszcze 2 mnie tak wciagnely : Torment i Fallouty oba gdzie tez sa rewelacyjne fabuly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tos szybki niebywale. Ja oczywiscie zrobie wszystkie questy jakie sa mozliwe.

Mam pytanie. Po misji w kanałach gdzie atakowaly mnie te oslizle szare istoty (zarazeni jakas choroba kazdy sie w to zamienia predzej czy pozniej). Zabijajac je odejmowaly mi sie niektore pkt doswiadczenia (byly na czerwono) i dodal mi sie pkt. do ciemnej strony mocy.

Czyzbym mial oszczedzac te plugawe stworzenia. Jezeli tak to w jaki sposob skoro one mnie atakowaly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie sie tak zbytnio nie przejmuj czy tam ciemne czy jasne punkty dostajesz - jescze nawet nie jestes jedi...

Do bycia jedi ci zostal jescze kawalem... a to dopiero paczatek gry.

Co do dlugosci gry... jedne recenzje podaja ze 80h, inne ze 60h... jak na rpg to nie jest taka dluga, ale dla mnie byla w sam raz..

 

Pamietam, ze jak bylem po jakis 6h gry to sobie pomyslalem "jaka ta gra dluga, maxa payna2 to juz calego bym zdarzyl przejsc, a w kotor to dopiero poczatek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo minie też ostro wdeptała w ziemię ta gierka. Ma genialną fabułę, nie ustrzegli się małych błędów, pod konic gierki okazuje się ze niektóre fakty się nie pokrywają ale spoko.

Muszę jeszcze raz ją przejść bo pod koniec tak mi się spieszyło ratować Bastilę, że nie zrobiłem wjazdu na Yavin (nie pamietam czy ta sie to pisze) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może mi pomóć ?

bo utknąłem na Manaan..

do tego miejsca przechodziło sie jak z bicza a tu nie wiem..

może to dlatego ze nie ma wcale walki tylko same gadanie :twisted:

mam niby być obrońcą tego hiroła republiki w procesie ale coś nie bardzo..może ja mam jakąs zwaloną wersje gry? ;/

gadalem już z prawie każdym pojedynczym człowiekiem na mapie i nic. ;/

do ambasad nei da sie wejść bo wogóle nie ma takich opcji w rozmowie..

help :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Suma poziomów doświadczenia (leveli) jakie może osiągnąć

nasza postać w grze to 20. Na tą dwudziestkę składają się

levele normalnej postaci (te które zarobimy z doświadczenia

jakie zdobędziemy zanim zostaniemy Jedi) i level jakie

zarobimy jako Jedi. Upraszczając levele Jedi są lepsze nić

levele normalne, dlatego do momentu gdy nie zostaniemy Jedi

staramy się nie podnosić leveli. To znaczy zdobywamy

doświadczenie gdyż będziemy mogli potem użyć go do

podniesienia leveli Jedi, ale nie zużywamy go na normalne

levele. Jedi będziemy mogli zostać na Dantooine. Przy

normalnej grze na Dantooin będziecie mieli już 8 level u

swojej postaci. Jeżeli się postaracie i nie będziecie

podnosili poziomów normalnego doświadczenia to powinno bez

większych problemów dojść na Dantooine na 4 levelu. Zadaniem

dla prawdziwych graczy może być dojście do Jedi na 2 lvl

doświadczenia co jest możliwe."

 

Całość mozna znaleźć na stronie www.gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie pod temat mam taki problem ze gra różnie czasami po 2minutach czasami po 20 zawiesza sie. VPU recover nieraz zadziala i gierka odżywa ale żadko nie wiem co jest grane, mam wersje 1.01 gry. i omegi 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo minie też ostro wdeptała w ziemię ta gierka. Ma genialną fabułę, nie ustrzegli się małych błędów, pod konic gierki okazuje się ze niektóre fakty się nie pokrywają ale spoko.

Muszę jeszcze raz ją przejść bo pod koniec tak mi się spieszyło ratować Bastilę, że nie zrobiłem wjazdu na Yavin (nie pamietam czy ta sie to pisze) :D

No.. nie zaglebiaj sie zabordzo w fabule bo zabawe ludzia zepsujesz.:wink:

Ja przeszlem cala gre i zadnych nie pokrywajacych faktow nie spodkalem... a koncóke dostc uwaznie sledzielm bo mnie zaisteresowala

 

a czy ktoś może mi pomóć ?

bo utknąłem na Manaan..

do tego miejsca przechodziło sie jak z bicza a tu nie wiem..

może to dlatego ze nie ma wcale walki tylko same gadanie :twisted:

mam niby być obrońcą tego hiroła republiki w procesie ale coś nie bardzo..może ja mam jakąs zwaloną wersje gry? ;/

gadalem już z prawie każdym pojedynczym człowiekiem na mapie i nic. ;/

do ambasad nei da sie wejść bo wogóle nie ma takich opcji w rozmowie.. 

help :(

To jest ta wodna planeta ??

Jesli tak to musisz sie dostac do glónego komputera republiki... wiecej nie powiem zeby nie spojlerowac za bardzo... jak cos to wal na PW

 

podczepie sie pod temat  mam taki problem ze gra różnie czasami po 2minutach czasami po 20 zawiesza sie. VPU recover nieraz zadziala i gierka odżywa ale żadko nie wiem co jest grane, mam wersje 1.01 gry. i omegi 4.1

-zaistaluj pacza

-odkrec karte

-wylącz VPU Recower

 

Wiecej pomysló mi narazie do glowy nie przychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozwaleniem tego Sitha w Sith Base (tego za winda z robotem w oslonce).

Probuje roznych sztuczek moimi 3 kamratami ale koles zamrozi mnie i wyzyna po kolei :/

Jest na niego jakis git sposob ?

Aha i jakim sposobem mozna lazic i nie zdobywac doswiadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to, zebyś nie zdobywał doświadczenia. wręcz odwrotnie. chodzi o to, zebyś nie wchodził postacią na wyższy level (w miare możliwości).

poza tym gierke skończyłem w 55h i uwazam ją za jedną z lepszych w jakie ostatnio grałem. powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja giere skończyłem dwa razy:P pierwszy raz light potem dark, i przechodziłem koło 30h a z tym sithem na taris to zwyczajnie zabij go:P ja tam z nim problemów nie miałem bastilią mocy sobie dodałem a cart i moja postac atakowali go, ale przedtem tarcze wlonczylem a weszlem do bazy bez tego robota:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo minie też ostro wdeptała w ziemię ta gierka. Ma genialną fabułę, nie ustrzegli się małych błędów, pod konic gierki okazuje się ze niektóre fakty się nie pokrywają ale spoko.

Muszę jeszcze raz ją przejść bo pod koniec tak mi się spieszyło ratować Bastilę, że nie zrobiłem wjazdu na Yavin (nie pamietam czy ta sie to pisze) :D

No.. nie zaglebiaj sie zabordzo w fabule bo zabawe ludzia zepsujesz.:wink:

Ja przeszlem cala gre i zadnych nie pokrywajacych faktow nie spodkalem... a koncóke dostc uwaznie sledzielm bo mnie zaisteresowala

 

Nie zamierzam, bo to by zrujnowało całą zabawę 8) intryga jest konkretna, ale moim skromnym zdaniem pogubili się w conajmniej jednym miejscu :)

Tak czy siak gra zasługuje na wysokie miejsce w panteonie rpgów.

....i podobno już trwają prace nad KOTOR2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak wam ta gra biega? Bo u mnie jakos slabo, prubowalem grac w 1280x960 przy anizo x 8 i aliasingu x 4 i w otwartych lokacjach mialem ok 18 fps 8O jak zrobilem 1024 x 768 lepiej ale tez nie jest super plynnie ok 24 fps w zamknietych pomieszczeniach jest ok.

 

Aha i czy mozecie wlaczyc smooth shadows u mnie ta opcja jest niedostepna (dziwne bo karta graf. powinna to obslugiwac)

 

a co do gry wedlug mnie jest to najlepszy RPG w jaki gralem (a gralem w calego baldura, planescape torment, never winter nights, dungeon siege, i oczywiscie diablo :) ) jedyna rzecza ktora rozni to od tego co dotychczas widzialem to ze swiat nie jest fantasy tylko future :) ale star wars to klasyka wiec mi to nie przeszkadza pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pecha bo motyw jest naprawde niezly.

 

Zwykle

Dołączona grafika

 

I soft shadows.

 

Dołączona grafika

 

 

Wiaze sie z tym niestety rowniez wielki minus.

Na gornym screenie (czego nie widac) mam 32fps, a na dolnym ..... 21fps :/

 

Nagly spadek MOCY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 1024x768x32 all max + AA quincunx.

Wiadomo, ze spada na tych otwartych przestrzeniach do ok. 18fps ale wcale nie przeszkadza to w tej grze.

W pomieszczeniach nigdy ponizej 30fps (chyba, ze jaka para, dym, itp.)

Mi jakos nigdy nie przeszkadzalo granie na pograniczu 24fps.

Niektorzy mowia, ze 60 fps to granica plynnosci. Pewnie maja troche racji ale w tej grze i kilku innych (vide MAFIA) jest to jakos dobrze rozwiazane (nie ma takiego rozciagniecia ruchu jak w GTA3, ze nie da sie poruszac przy 23-24fps).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gierka tez chodzila podobnie jak KRSowi tylko ze nie mialem AA tylko mialem AFx16 (raz wylaczylem af to sie az przestraszylam... tak sie do tego przyzwyczailem)

 

Co do tych soft szadołsów, to niby fajny efekt, ale cien na górnym screenie mi sie bardziej podobal (jakis bardziej detaliczny jest)

 

PS. KRS... grasz tak po ciemku czy tylko do screenów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciemno na screenach tylko wyglada :)

 

P.S. Czy istnieje latka spolszczajaca ?

Mowie o wersji kinowej ?

 

P.S.2 Jak zabic tego Sitha w bazie Sithow ?

Rozwala nas trzech w kilku ruchach a mam juz chyba z 6 poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no poradzilem sobie z szybkoscia gry i tymi cieniami juz je mam i gra biega wysmienicie, poprostu zainstalowalem direxa 9b wczesniej mialem zwyklego 9.0 dziwne ale teraz wszystko gra

 

a tak BTW dziwie sie ze ten topic raczej umarl, dla mnie jest to najlepszy RPG w jaki gralem, giera wymiata, a jak zobaczylem miecz jedi to upadlem teraz to moge sobie ciac wiare :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiecie ile czasu Wam zajelo przejscie gry ?

Ja jestem dopiero na Dantooine i juz stracilem rachube :)

Wybralem Sentinel Jedi z zoltym lightsaberem. Chce przechodzic gre raczej negocjujac, zachowujac balans z moca (to najbardziej podobalo mi sie w filmie u Lucka Skywalkera), a tutaj gierka przeradza sie w zwykla siekanine :/

Co krok to jakies stworzenie, ktore trzeba posiekac. Tutaj troche sie rozczarowalem. Moze dalej bedzie lepiej. Fajna grafika jest na Dantooine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiecie ile czasu Wam zajelo przejscie gry ?

Jak rzucisz okiem na pozycje save'a to tam jest info o tym ile zajęło przejście do tego momentu ;-)

Gierka wypas ale ma troszkę bugów, mnie się zablokowała przed samym Star Forge (nie mogę tam polecieć mimo że wszystko zrobiłem).

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurde  problem z rozwaleniem Lorda Malaka :D Macie na  niego jakis sposb  i czy to jest juz  koniec  gry ?  :?

Po pierwsze zniszcz tych jedi w pojemnikach zanim malak z nich skorzysta (chyba ze jestes light to twedy CHYBA sie nie da)

Po 2 pamieta o tym zeby miec force protection adrenaliny i osłonki powlaczana (jak cie sie koncza to biegnij az go "zgubisz" i sobie pouzywaj)

Po 3 - jak sobie kompletnie nie dajesz rady to w opcjach sobie zmien pozim trudnosci na easy.

 

a ja mam pytanie do tych co juz gre ukończyli ile czsu zajeło wam przejscie calej gry. Bo mi za pierwszym razem 28godz.

Mi pewnie cos kolo 40 - 50h (na sejvachposalo ze 35), ale nie zrobilem duzo quatsow ( z tych pobosznych to prawie zadne)

 

Skad wiecie ile czasu Wam zajelo przejscie gry ?

Jak rzucisz okiem na pozycje save'a to tam jest info o tym ile zajęło przejście do tego momentu ;-)

Gierka wypas ale ma troszkę bugów, mnie się zablokowała przed samym Star Forge (nie mogę tam polecieć mimo że wszystko zrobiłem).

 

Pozdrawiam,

Co do sejvów to raczej nie jest wiarygodne zródlo miezania czasu gry - chyba ze ani razu w grze nie zginoles

 

Co do star froge to po zebraniu wszyskich star map pojawi ci sie nowa planetka na mapce kosmosu

 

Skad wiecie ile czasu Wam zajelo przejscie gry ?

Ja jestem dopiero na Dantooine i juz stracilem rachube :)

Wybralem Sentinel Jedi z zoltym lightsaberem. Chce przechodzic gre raczej negocjujac, zachowujac balans z moca (to najbardziej podobalo mi sie w filmie u Lucka Skywalkera), a tutaj gierka przeradza sie w zwykla siekanine :/

Co krok to jakies stworzenie, ktore trzeba posiekac. Tutaj troche sie rozczarowalem. Moze dalej bedzie lepiej. Fajna grafika jest na Dantooine :)

Jesli datooine to ta gdzie jest akademia to grafika dalje bedzie lepsza. A jesli chodzi to siekanie to zalezy - na niektorych planetkach jest tego calkiem sporo, a na niektorych prawie w ogole.

jesli chodzi o balans mocy to ja gralem jak uwazalem nie przejmujac sie czy jasna czy ciemna decyzja i dopiero pod konciec sie zdecydowalem... i zostalem wladca sith icalego wszechswiata :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem z ta gra... dostepne sa dwie "kosmiczne" rozdzielczosci... 1200x960 i 1600x1200 :o mial tak ktos moze? czy patch pomoze - bo sciagalem dwa razy i dwa razy pokazuje ze sa bledy :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...