Skocz do zawartości
Link_mc

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Co do star froge to po zebraniu wszyskich star map pojawi ci sie nowa planetka na mapce kosmosu

Man, jak by to było takie proste to bym o tym nie pisał :evil:

Mam wszystkie Star Map'y, włśnie się "pożegnałem" czule z Bastilą w świątynii i mimo wyboru na mapie (w statku) Star Forge pokazuje sie sama ramka do komunikatu bez niczego wewnątrz i nic się nie dzieje :cry:

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz jakis program do wymuszania czestotliwosci to go wylacz. KotOR ustawia sobie chyba 85 Hz. Wiec jezeli masz na 100 Hz to cos bedzie nie tak.

 

Jaka planete najpierw wybraliscie podrozujac Hawkiem zeby szukac pierwszej czesci Star Map ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku wybralem ta piaszczysta (nie pamietam jak sie to nazywalo)..

 

Ja mam pytanka.. na tej stacji kosmicznej, co mozna bylo zrobic ??

Bo ja tam bylem tylko raz i ogralem poare razy w pazaaka tego kosmite co tam siedzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu Ebon Hawka zwiedzalem w tej kolejnosci: Dantooine, Tatooine, Manaan, Kashyyk...

 

Yavin Space Port warto odwiedzac, bo koles ma bardzo dobre ceny na przedmioty, ktore sprzedajemy. Ponadto posiada bardzo dobre przedmioty do ktorych po zdobyciu trzeciej, pozniej piatej czesci Star Map dochodza nowe. Jest tam tez jedno zadanie: obrona Suvam Tana przed Trandosianami. Po ograniu kupca kilka razy w Pazaak dostajemy znizke na towary, ktore kupujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna sprawdzic jaka sie ma wersje patcha zainstalowanego ?

juz jak uruchamiasz gre (przez skrot ktory stworzyl program instalacyjny lub przez launcher.exe) - masz taka "konsolke" (czy menu - jak kto woli) - looknij na gore, po lewej stronie masz napisane - v 1.xx (01 - spatchowana) jeszcze inna mozliwosc to wejsc do menu update przez ta "konsolke" takze w lewym, gornym rogu masz informacje - Your game version is: 1.xx English

 

Jezeli masz jakis program do wymuszania czestotliwosci to go wylacz. KotOR ustawia sobie chyba 85 Hz. Wiec jezeli masz na 100 Hz to cos bedzie nie tak.

zgadza sie - uzylem refresh force i w 1024x768 bylo ustawione 100Hz - zmienilem na 85 i gra wykrywa rozdzielczosc - dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

burroo.. pomóż mi z tymn problemem z manaan help ;)

bo sie do gierki zniechęce.. ;)

opis na pierwszej stronie..

albo jeśli toś wogóle wie..

bo ja już sił nie mam..

może triggery są źle poustawiane i coś zepsułem.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy roznica koloru lightsabera to tylko wizualna sprawa czy kazdy kolor ma inne wlasciwosci ?

Chodzi o to, ze chce grac czerwonym double ale jade jasna strona mocy :)

Czy to nie wplynie na zwolnione awansowanie mojej postaci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie.. jak to jest z tymi kolorami?

niebieski zieolony i zolty to odpowiednie rodzaje dżedajów..

czerwony to dla sith..

a fioletowy co ? :)

 

z innej beczki.. da sie wogóle uniewinnić tego Sunry w porocesie na manaan ? czy najlepsze co mozna dla niego zrobic to dożywocie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisio>>> pisalem do ciebie na gg kilka razy, ale widocznie musialo nie dojsc... ale widze ze juz sobie poradzilas (tak ??)

Nie probowalem innych opcji..taz wskazalem tego morderce...ale na peweno jest jakas inna.

A co do kolowu mieczy... mi to bylo obojatne... tykla jak miale 2 miecze w roznych kolorach to mnie draznilo i wtedy se zmienialem.

Czerwony miecz nie powinien zle wplynac na twoja dobra strone (tak samo jak i pewnie wdzianko sith tez w tym nie przeszkdza...)

Na to czy bedziesz dobry czy zly najbardziej maja wplyw decyjze pod sam koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kolory mieczy to nie maja wplywu na to po ktorej stronie grasz czy na wlasciwosci mieczy jest to obojetne. NIe obojetne natomiast sa inne krysztaly ktore mozesz powkladac do miecza w workbenchu, wtedy dostajesz ulepszenia - gram osobiscie jedi warrior, mam rozwiniety critical atak na maxa i speed tez na maxa - do tego mam dwa kamenie (po jednym w kazdym mieczu) ktore poprawiaja jeszcze dodatkowo critical atak i jeszcze 2 kamienie do rozwalania droidow i praktycznie jestem nie zwyciezony, kazde udezenie to ogluszenie przeciwnika (prawie kazde) koles wtedy stoi i nie wie o co chodzi, w tym czasie moge go lupac dalej albo sie podleczyc - rewelacja, dochodze wlasnie do 5 star map, czyli niedlugo koniec :( (jestem na 17 levelu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabic takiego duzego stwora (Rancor) w kanalach na Taris? Stoi on przed drzwiami w duzym pomieszczeniu ze szczatkami zabitych na srodku.

I drugie pytanie. Jak upgrade'owac bron/przedmiot.? W items jak wybiore cos do upgradu to pisze, ze ten przedmiot nie jest do upgradu (a jest :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zainstalowałem ta gierke i jest naprawde świetna tylko jedno pytanko na poczatku nie widac u mine filmikow tylko odglosy słychac a jak wchodze do gry to jest otwierajacy filmik u was tez tak jest??.mam najnowszego patcha i gram w 1024x768 rozdzielce odswiezanie 85Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze to wina kodekow.

Nie istnial u mnie ten problem wiec nie zabardzo wiem jakich kodekow Ci brakuje.

Sprobuj wgrac nimolitepack albo klcodec210f.

Hmm, chyba ze wogole masz jakiegos starego divx jeszcze to go upgrade na najnowszego.

Ewentualnie mozesz miec tak (przynajmniej tak jest w NV), ze jak mam w sterownikach w zakladce odpowiadajacej za wyjscie TV ustawiony zly sygnal, np. NTSC zamiast PAL to mam podczas odtwarzania filmow (zwyklych divx) odglosy filmu i czarny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po ukończeniu jako light zacząłem sobie laseczką jako dark :>

po pierwsze żeby zobaczyć czy laseczką też sie da całować z Bastilą :twisted:

no i żeby zobaczyć jak sie gra tą LEPSZA stroną mocy :twisted:

no i jest 3 razy prościej jak dla mnie :D

na razie skończyłem taris dantooine i połowe korriban (jak na upadlego jedi przystało) i już mam max dark side hehe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...