Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

HDR + AA ?? Pierwsze słysze ;)

Do singla graj na 1.33 bo na 1.4 czasami AI dziwnie sie zachowuje (strzela przez ściany i o dziwo trafia w cel itp )

ok to będe grał na 1.33, a co do HDR + AA to sam sie zdziwiłem ale sam zobacz:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis patcha podanego powyżej

Good news, we are seeing feedback on the fact that this patch works for both nVidia graphics cards (GeForce series 6 & 7) as well as the ATI X1000 family Radeon X1300, X1600 and the mighty Radeon X1800 XL and XT series.

Czy jest to wogule możliwe na NV?Sprawdził już ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakiego to patcha wymaga więc nie sprawdze :P (bo chyba 1.4 a takiego nie mam :/ ) swoją drogą to p owłączeniu HDR + AA bez patcha jakieś dziwy niewidy są :DD

 

A warcając do tematu HDR to on jakoś dziwnie wygląda włączyłem HDR (wartość 7) na 1.33 i jakoś tak dziwnie ciemno się zrobiło niewiele widać w gąszczu :/

 

Tu przykład u Was też to takie ciemne czy to mój monitor jest źle skonfigurowany :

http://img337.imageshack.us/img337/6852/farcry0002ft1.jpg

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR bez AA powinien śmigać bez problemów (mam podobną kartę)

U mnie działa normalnie z wyjątkiem termowizji - nie działa tak jak powinna na żadnym patchu ;/

Może brightnes w opcjach się przestawił ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wytestowałem tego patcha, co prawda na wersji 1.33 ale on nie działa efekt HDR + AA jest taki sam jak bez niego czyli zonki brak textur... być może to wina braku wersji gry 1.4.

 

Ale ponawiam pytanie, czy u Was ten screen:

http://img337.imageshack.us/img337/6852/farcry0002ft1.jpg

też tak "ciemno" wygląda że nic nie widać bo nie idzie grać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie (podpis) gram a 1600x1200 z wygładzaniem x2. U ciebie zapewne da się grać na podobnym poziomie (detale oczywiście max).

Ja będe grać w Rozdz. 1024x768 czyli będzie płynnie i na max ?? Mam kartę dokładnie Gigabyte 128MB DDR1 500GPU/600MEM podkręcona. Jest to karta z pasywnym chłodzeniem i liściem .

 

PS:

 

Mógłbyś zrobić screena z max detal z far cry ?

Edytowane przez britfanka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na części stron WWW o Far Cry'u jest zapis, że do pistolecika można spotkać tłumik. Czy może ktoś to potwierdzić/zaprzeczyć? Ja 6 do 10 razy grę przechodziłem i nie miałem przyjemności spotkać owego tłumika do pistoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na części stron WWW o Far Cry'u jest zapis, że do pistolecika można spotkać tłumik. Czy może ktoś to potwierdzić/zaprzeczyć? Ja 6 do 10 razy grę przechodziłem i nie miałem przyjemności spotkać owego tłumika do pistoleta.

w podstawce nie ma zadnego tłumika do pistoletu, jest tylko MP5-z-tłumikiem. natomiast pistolet z tłumikiem na pewno jest w jakiejs modyfikacji, no ale to juz nie jest oryginalna gra. zaś w wersjach na konsole chyba jest "oficjalnie" tłumik, chociaz nie jestem pewny, bo nie gralem, tylko chyba na jakims screenie widzialem, ale to juz inna para kaloszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r_hdrrendering 7 w konsoli lub jakaś inna wartość

Działa na patchu 1.4

Jak już @WDK wspomniał to już szczyt lenistwa :/ rozumiem spytać się o wątek który był poruszany kilka-kilkadziesiąt stron temu , ale o hdr'rze była mowa stosunkowo nie dawno , a tak w ogóle to jest google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość skwarek

cześć

mam problem, bowiem zainstalowałem far cry, ustawiłem wszystko na maxa, rozdziałka 1680x1050, bez aa, i na ekranie mam dziwne zonki

nie widzę postaci, ręki, broni, mostów, przeciwników, domków etc.

sprawdzałem na ust. low i to samo

sprzęt to:

c2d e6300

p5b-e plus

x1900gt (sprawdzałem również na x1900all in wonder - to samo)

2x1gb g.skill 2gbnq

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość skwarek

cześć

mam problem, bowiem zainstalowałem far cry, ustawiłem wszystko na maxa, rozdziałka 1680x1050, bez aa, i na ekranie mam dziwne zonki

nie widzę postaci, ręki, broni, mostów, przeciwników, domków etc.

sprawdzałem na ust. low i to samo

sprzęt to:

c2d e6300

p5b-e plus

x1900gt (sprawdzałem również na x1900all in wonder - to samo)

2x1gb g.skill 2gbnq

pozdr

doczekam się pomocy ?

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczekam się pomocy ?

dzięki

hmmm... może złożyć raporcik, byś trochę odpoczął? Nikt ci nie pomógł bo z takimi problemami nie wali się z miejsca na forum, zresztą nie jest to powszechny problem bo większości, nie wiem czy nawet wszystkim poza tobą FC działa. Patchuj grę kombinuj ze sterami i DXem, w najgorszym wypadku przeinstaluj Windowsa, jak jesteś już tak narwany uderzaj do pomocy technicznej cryteka, lub ATI im płacą za "pomaganie" takim jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...