Skocz do zawartości
mechl!k

The Sims 2

Rekomendowane odpowiedzi

CHŁOPAKI !!!!!!!!!!!! jestem już z panna jakiś czas  hehe oświadczyłem sie, wyszła za mnie, i co jeszcze mozna zrobic?? SIAK zdobyć ALBO MIEĆ DDZIECIAKA :P:p:p

Taki duży chłopak i nie wie co trzeba zrobić żeby mieć bachorka :P (that was joke) Musisz mieć łużko albo wanne dla dwojga. na łużku dajesz "odpręż się" (czy coś w tym stylu) swoją panienką to samo potem klikasz na nią i dajesz Bara-Bara :D i za jakiś czas będziesz szczęśliwym tatusiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI !!!!!!!!!!!! jestem już z panna jakiś czas :) hehe oświadczyłem sie, wyszła za mnie, i co jeszcze mozna zrobic?? SIAK zdobyć ALBO MIEĆ DDZIECIAKA :P:p:p

nie chodziles na bioologie :lol: a tak serio to ta gra jest dla mlodziezy :lol: o czym wy myslicie hehe.... swintuszki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI !!!!!!!!!!!! jestem już z panna jakiś czas :) hehe oświadczyłem sie, wyszła za mnie, i co jeszcze mozna zrobic?? SIAK zdobyć ALBO MIEĆ DDZIECIAKA :P:p:p

nie chodziles na bioologie :lol: a tak serio to ta gra jest dla mlodziezy :lol: o czym wy myslicie hehe.... swintuszki :wink:
HEHEHEHE włąsnie urodzil MI SIE synn :):) JESTEM Z CZARNA BABKĄ i zgadnijcie :) mam czarnego "mambo" ale rządy ) Giera jest strasznie wypasiona hahahaha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: wlaczam gre, wszytsko dziala dobrze, mam wystarczajacy sprzet, jednak w penym momencie (np. kiedy chce wykonac jakas czynnosc) gra sie zawiesza...... kursor dalej sie porusza, co chwila slychac dzwiek, jednak gra jest zatrzymana i kursor nie reaguje na klikanie, reinstalowalem gre juz kilka razy, ciagle problem sie powtarza, prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość stalin90

Mam zainstalowanego DirectX 9.0c, a przy uruchamianiu gry wyskakuje: "Inicjalizacja Direct3D niemożliwa. Sprawdz, czy w systemie zainstalowano DirectX 9.0c. Aplikacja zostanie zamknięta."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: wlaczam gre, wszytsko dziala dobrze, mam wystarczajacy sprzet, jednak w penym momencie (np. kiedy chce wykonac jakas czynnosc) gra sie zawiesza...... kursor dalej sie porusza, co chwila slychac dzwiek, jednak gra jest zatrzymana i kursor nie reaguje na klikanie, reinstalowalem gre juz kilka razy, ciagle problem sie powtarza, prosze o pomoc.

Mam cos podobnego... zobacz czy po paru minutach zwiechy gra nie ruszy dalej... nie wiem jak to naprawic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie giera też po uruchomieniu wyświetla obrazek, a potem na kilkanaście sekund niby zamiera - coś poładuje, znowu przerwa i tak z pół minuty niby nic się dzieje... dopiero potem leci intro itd ... :) Siedzenie na klopie rozwala ... no i lustra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jush wszyscy mogą budować ! wiec pytanie z innej beczułki :D

Ja bym się chcial dowiedzieć czy wie ktoś skąd mozna sciagnąć jakieś dodatki do sims 2 ?? chodzi mi dokłądnie o jakis stuff do domq (nowe przedmioty) ! znalazłem stronke z ktorej sciaglem wholere jakis ubrań , włosow, okularów , ale to wszystko do zmiany wygladu sima !! a ja bym chciał jakis np stoł bilardowy itp ! duzo zeczy niema a przyzwyczailem sie do ich posiadania ( wgrze sims1+dodatki) jak by ktoś coś miał to dajcie znać !!!

ps.1 Jak wiecie gdzie wgrywać wlasnie te sciagniete ubrania, włosy, okulary, projekty etc.. to tesh dajcie cynk :D

ps.2 te 4 zeczy na oficjalnej stronie sims2 widziałem tzn : zielony komp , i 3 krzaczki , jakis delfinek etc. jak macie cos innego to walic :D

 

pozdrofki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PLAYER-PL

Czy jak kupie simsy za granica to bede mial polski jezyk bo slyszalem ze one sa multi-language czy nie:|?... :P jak ktos wie to niech napisze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisze o swoich osiagnieciach jakies dobre akcje . Ja tak jak ostatnio zarabiam 1100 jestem Oszustem i obracam towary ale jest coraz trudniej !! . A wracajac do tematu to juz 9 strona tego tematu a ja odnosze wrazenie ze jeszcze nikt kur... nie odpalil tej gry nawet .Wszyscy szpaca anie graja . Lipa Lipa . Moze ktos sie pochwali co zamocil w Simsach 2 . Moja panna gra sobie jako lesbijka ale ma meza dla nie poznaki he he i przychodzi do niej pan Kroliczek jak nikogo nie ma w domu ale jego jeszcze nie zakrecila .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te rozmowy mnie też już nudzą... Ważne że mi idzie (joke) :P

Ja tam jeszcze w takie romanse ostre sie nie bawie... Ja najbardziej lubie w simach...budowac domki :D Jestem właśnie w trakcie budowy mojego nowgo pałaca. Jak go skończe to pewnie nawet dnia w nim nie pogram tylko zaczne nowy...taki lol ze mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ta gra zawita do mnie ;] i wtedy dopiero zobacze co to za cudo wymyslili panowie z ea.Oczywiscie gra dla siostry!Bo ja sie nie bawie w takie gierki :-).No jak siostra powie jaka jest ta gra czy dobra czy do bani to wam powiem.heh ale i tak mam nadzieje ze jej sie spodoba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem...

Wrzucam 1 CD do napędu w celu zainstalowania gry. Instaluje, zatrzymuje się na 23% i następnie woła o 2 CD. Wrzucam ją więc. Instaluje...i? I instaluje do 100% (dlaczego już przy drugiej płycie jest 100%? :roll: ), i...stoi... I nie chce ruszyć dalej, tzn. zakończyć ani nic :|

Co mogę zrobić?

 

POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak wiele ludzi tez mam problem z ta gra

ale nie zauwazylam, zeby komus zdarzalo sie to co mi, wiec pisze.

zainstalowalam simsy 2 z czterech plyt.

gra uruchamia sie, wybieram miasto... i tu pojawia sie komplikacja:

gdy wybieram domek, albo chce stworzyc rodzine

gra sie po prostu wylacza i wraca do pulpitu.

bez zadnego komunikatu. i tak za kazdym razem.

widze ze znacie sie troche na sprawie, wiec prosze o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak wiele ludzi tez mam problem z ta gra

ale nie zauwazylam, zeby komus zdarzalo sie to co mi, wiec pisze.

zainstalowalam simsy 2 z czterech plyt.

gra uruchamia sie, wybieram miasto... i tu pojawia sie komplikacja:

gdy wybieram domek, albo chce stworzyc rodzine

gra sie po prostu wylacza i wraca do pulpitu.

bez zadnego komunikatu. i tak za kazdym razem.

widze ze znacie sie troche na sprawie, wiec prosze o pomoc  :(

 

moze nowsze stery do grafy...no i reinstall gry tez mógłby być tak dla pewnosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka jest po prostu swietna! Wczoraj gralem od 11 rano do 1 w nocy :D jest po prostu kapitalna :) wciaga niesamowicie :D heheh pojechalem z nazeczona do centrum handlowego i gdy przymierzalem ubrania ona podeszla do przebieralni i zrobilismy bara-bara :) hehe odrazu sie sprzedawczynie zlecialy i krecily glowami co sie dzieje w srodku :D hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka jest po prostu swietna! Wczoraj gralem od 11 rano do 1 w nocy :D jest po prostu kapitalna :) wciaga niesamowicie :D heheh pojechalem z nazeczona do centrum handlowego i gdy przymierzalem ubrania ona podeszla do przebieralni i zrobilismy bara-bara :) hehe odrazu sie sprzedawczynie zlecialy i krecily glowami co sie dzieje w srodku :D hehehe

a ja mam pytanie jak to zrobiles??? tzn. jak mozna odwiedzic centrum handlowe (slyszalem ze ponoc tez park)....gdzies trzeba kliknac czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...