Skocz do zawartości
arthx

CFD podbija Danie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka,

 

CFD podbija Danie, - na jednym z serwisow pojawil sie opis bloczkow z CFD, na procesor i grafike:

 

http://www.tweakup.dk/article/295/dk

 

Jezyk dla mnie jest nieczytelny, nie znam dunskiego :) ale bloczki widze maja bardzo dobra opinie :)

 

mam nadzieje, ze niedlugo sytuacja sie ustabilizuje i bloczki beda tez dostepne w Polsce :) , co powinno nastapic w ciagu 1-2 tygodni.

 

arthx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak swietnie.

Dunczycy zaczeli wsadzac do tego swoje krocce z innym typem gwintu 3/8'' i polamali top :/ Tylko psuja opinie!

Eeee tam chłopaki z Danii na wc się jeszcze nie znają to dlatego :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie takie proste, my w polsce uzywamy wezy w systemie metrycznym, oni calowym, czasem trudno dostac pasujace krocce, poza tym wkrecajac je w polsce zmniejszamy ich mozliwosci konfiguracji....

 

jak by nie bylo ci sami dunczycy co dostali ten "zepsuty top" (kto wkreca zakazaną! zlaczke z gwintem stozkowym kluczem do opon....czy jakim tam innym z przylozeniem godnym tysona) nie zdazyli rozpakowac sie a juz zamawiaja wiecej... jakos nie widac by czuli sie zrazeni ta pomylka testera...

sorry ze u nich mozna kupic nasze bloczki a u nas nie, zapewniam ze o was myslimy i juz wkrotce pokazemy pazurki, tymczasem...darz bór ziomale ;)

 

 

P.S. nie męczcie mate'a o wszelkich nowosciach najszybciej dowiecie sie na tłiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze powinniscie ze swoimi kruccami wysylac, bo ten popekany top nie wyglada ladnie. poza tym polamac plekse 20mm to trzeba byc zdolnym. ja sie 2h meczylem z pleksa 4mm na shrouda i jeszcze nie skonczylem

Chcieli bez kroccow, zeby sami mogli sobie swoje wstawic (w tym wzglecie CFD daje im wybor).

 

Dla wiadomosci userow: GWINT 3/8'' BSP (British Standard Pipe).

 

Sprostowanie w sprawie tych kroccow znalazlo sie kilkanascie minut po tym jak zobaczylem ten test - dziekuje adminowi tego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z realizacją zamówień - bo jak tak jak u nas to miesiąc podniecania a potem wypad z rynku ...

Dziś dostałem 3 bloczki (CPU, NB, GPU) i 6 śrub mocujących zamiast 8 ... i bez diodki :/

ech ...

A jakość już też nie taka jak wcześniejszych ... (kupiłem już 6 bloczków tej firmy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego... CPC podbija Francje i nikt się nie podnieca :lol:. A tak na serio to świetnie.

Tylko ,ze w przeciwnienstwie do C** , CFD zbiera pozytywne opinie - i klientów.

Szczególnie za jakość obsługi i szybkość realizacji zamówień ....

 

Nawet na tym forum ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z problemami we współpracy z CFD (brak dostaw, brak współpracy, brak odzewu) zawiesiłem sprzedaż bloków do czasu dostawy.  

 

http://mcs.pc.pl/news.php?id=94

Chyba nie trzeba lepszego komentarza ...

 

Ktoś jeszcze ma ochotę bronić CFD, Witchuntera i Popixsa?

:evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie i ładnie a kiedy do nas dotral te super bloczki bo to chyba jakas zachodnia nowosc ;) :evil:

Przeca to Polskie bloczki i na naszym rynku zaistniały parę miesięcy temu ... /chyba nie przeczytałeś uważnie topicu/

To byla ironia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie i ładnie a kiedy do nas dotral te super bloczki bo to chyba jakas zachodnia nowosc ;) :evil:

Przeca to Polskie bloczki i na naszym rynku zaistniały parę miesięcy temu ... /chyba nie przeczytałeś uważnie topicu/

byc moze wypowiedz viod (2 wyzej) cos ci wyjasni ;) bez urazy oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...