Skocz do zawartości
Boxster

Athlon XP mobile - fakty i mity

Rekomendowane odpowiedzi

Za Twoją radą Hipo zapodałem d10 B4 no i 10*240 odpalił się i narazie stabilnie. Miałem troche kłopotów z flashem bo sie nie chciał sie odpalic przez dosa, dopiero za pomocą flashmenu mi sie udało :)

Niedługo zdam relacje z dalszych testów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Twoją radą Hipo zapodałem d10 B4 no i 10*240 odpalił się i narazie stabilnie. Miałem troche kłopotów z flashem bo sie nie chciał sie odpalic przez dosa, dopiero za pomocą flashmenu mi sie udało :)

Niedługo zdam relacje z dalszych testów :D

Masz dobre memorki wiec nie wiem na co czekasz ;) FSb na 250 i testuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie wlasnie 250 :) Godzine juz sie testuje, byl error ale podniosłem napiecie i superPi leci i juz niedlugo skończy, ale przed sekuną mi sie winamp wyłączył :| Nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2533 Mhz ( synchro 181x14 1.75 V- nie wiem, jak na 1.65, bo nie sprawdzałem)......na razie ^_^. Ale stabilnie jak skała :) 51 stopni na Zalmanie CNPS 7000A Al Cu 1300 obrotów + pasta Titan. Nie wiem, czy w tym jest sens, ale chyba będę walczył o 2600Mhz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobilem mem test. Okazuje się ze pamięć nie daje rady, przełożylem do innego banku pamięci, zobaczymy co się stanie. Jak nie bedzie działac to musze ponownie zrobić vdimm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorry że pisze jedno pod drugim ale:

Narazie mam stabilnie 246, Super PI, Prime i memtest przechodzą. Tylko pytanie czemu więcej nie idzie? Memtest wywala errory ramu ale one napewno dobrze działają na ddr500 więc co jest? Kontroler nie wyrabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj tylko z 1 koscia pamieci.

Napewno obydwie chulaja na 500 ???

Glodmemory jest bardziej czuly niz memtest , przynajmniej u mnie tak bylo kilka bledow memtestu = cala masa w goldmemory :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorry że pisze jedno pod drugim ale:

Narazie mam stabilnie 246, Super PI, Prime i memtest przechodzą. Tylko pytanie czemu więcej nie idzie? Memtest wywala errory ramu ale one napewno dobrze działają na ddr500 więc co jest? Kontroler nie wyrabia?

a na mnożniku 10,5 i 11 ile procek idzie ??

Masz WC pociągnij go ;) a później pobawisz się fsb :D

daj mu 1,8V lub więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek lubi duzo papu :)) daj mu sie najesc .. nie cykaj

wysokwei fsb to jedno a duzy zegar to drugie :) ale w sumie drugie wazniejsze niz pierwsze .. jedz go w góre skoro na 1.7 robi 2,5ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh widze że nie mam wyjścia :P musze dalej go puścić :)

Ale to chyba nie dziś bo już siły nie mam, cały dzień na rowerze śmigałem hehe.

 

Pamięci napewno hulają na 500, jak je puszcze obie w singlu to mi sie komp odpala i pisze zebym wlozył dyskietke z biosem bo boot cośtam jest uszkodzony. Wtedy musze wyłączyc kompa i w dual wsadzić, dziwne :|

 

Btw: czy wy też macie takie po**** na d10b4? Ja mam 51 w stess - śmiechu warte. Aż sprawdziłem czy blok dobrze dociska i przesmarowałem jeszcze raz proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyloozuj Adasi  :P 

d10beta4 zawyza temerature o 5-6 stopni .. .. w kazdym razie napewno zawyza ..

A czy ja wyglądam na człowieka co się stresuje?? :D Po prostu każdy bios w tej płycie zawyża temp, a d10 to już w szczególności hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja wyglądam na człowieka co się stresuje?? :D

nie wiem :) a pokaz fote? :P :twisted:

 

a tak serio to mnie tam d22 dawal w miare dobre tempy .. oceniane na podstawie temperatury spodu radiatora na porcku ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegladam strony u naszych sasiadow z Niemiec i widze ze maja te mobile np 2400+ z L2 256kb co jest grane ???

Blad czy faktycznie sa takie , nawet jest podpis barton :evil:

 

 

http://www8.alternate.de/cgi-bin/go.pl?sto...nfo/hfga0j.html

 

A tak wogole to ceny jeszcze wyzsze niz u nas :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie chodzi na 11,5x233 (2680Mhz)  na płycie GA-7N400 Pro2 nForce2 na napięciu 1.65 i zasilaczu jakimś no-name 300wat wszystko stabilnie. I to nie wersja mobile tylko zwykły barton 2500xp.

Sorry ale ja jestem niedowiarkiem, zapodaj screeny z superPI,prime, wcpiud/cpuz to uwierze. Imho 2680 na 1,65 = cud lub ogromny fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodam jak tylko oddadzą mi płyte z serwisu w sumie jeszcze niewiem dlaczego ale sie spaliła w pierwszy dzień. Chociaż niebyło to podczas takiego wyżyłowania tylko przy ustawieniach szyny na 200. a mówie całkiem serio tak było tylko niewiem czy wtedy coś sie niezpieprzyło i dlatego potem płyta padła. Jak tylko znowu bede miał płyte to zamieszcz screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie chodzi na 11,5x233 (2680Mhz) na płycie GA-7N400 Pro2 nForce2 na napięciu 1.65 i zasilaczu jakimś no-name 300wat wszystko stabilnie

Zapodam jak tylko oddadzą mi płyte z serwisu w sumie jeszcze niewiem dlaczego ale sie spaliła w pierwszy dzień. Chociaż niebyło to podczas takiego wyżyłowania tylko przy ustawieniach szyny na 200. a mówie całkiem serio tak było tylko niewiem czy wtedy coś sie niezpieprzyło i dlatego potem płyta padła. Jak tylko znowu bede miał płyte to zamieszcz screeny.

Z niemalym przymrozeniem oka traktuje pierwsza wypowiedz...

Przyczyna drugiej (przy zalozeniu, ze to jednak prawdziwe) moze byc to co wytluszczone w pierwszej - wiec jednak nie bylo tak stabilne, skoro plytka padla :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych ustawieniach było stabilnie płyta padła jak miałem na szynie 200 wtedy też chodziła dobrze poprostu w pewnym momencie siadła i koniec iszczerze mówię że to co napisałem jest prawdą . No może nienapisałem jednego ten zabieg przeprowadzałem u kumpla to był jego komp ale to nierobi chyba żadnej różnicy. Może ten Gigabyte to dobra platforma do kręcenia sprawdzał ją ktoś?? Kumpel ją kupił w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage twoja wielka ilosc postó na koncie i to jak sie wypowiadasz mowie ci: stanowcze :) RACZEJ NIE!. :)

 

kitem smierdzi .. pokaz screeny .. ja nie wiem ze taki maxymalny podkrecasz spalil plyte .. no no co za pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ze taki maxymalny podkrecasz spalil plyte .. no no co za pech

Uahahaha dobre :D Ja już napewno wiem(chyba) że to ściema bo jak chcieliśmy screen to płyta w serwisie, istotnie pech :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...