Skocz do zawartości
berkut

"Turniej" Geforce 256

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Tyl karty

 

Dołączona grafika

 

"mocowanie" z przodu

 

Dołączona grafika

 

Tak wygladal "kontakt" GF'a z parownikiem, pasta termoprzewodzaca to zwykla H... , mysle ze mniej niz -10C nie mialo ostatnie IHS...

 

Dołączona grafika

 

Karta chwilowo tak wyglada...

 

Karta ma dodatkowe zasilanie w 3.3V, 5V i mase. Jeszcze zamierzam dodac ekranowanie kilku miejsc na karcie (np. RFI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje Lancer'a... jak wyskoczy z tym GF'em @ 165/200 stock to nie mam szans zebym nie wiem co wykombinowal... licze na to ze kolejne mody zwieksza czestotliowsc pamieci bo teraz cienko sie zapowiada... Mysle ze na tych infineonach ~ 200mhz fsb JEST mozliwe... ale przydalby sie bios z luzniejszymi timingami / program do ich edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem na allegro takiego gf256 ddr od palita za 5,50 na allegro, niema wiatraka (wedlug kolesia spalil sie) koloes sprzedaje jako uszkodzony ale istnieje nadzieja ze moze cos jeszcze z niego da sie wykrzesac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[być może lamerskie] pytanie nr1 do berkut'a: po co wywalileś filtry? zyskałeś coś na tym?

 

pytanie nr2: jakimi lutownicami lutujecie (jeżeli lutownicami :P) grubość grota, temperatura...

 

PS. moje prace nad FreonCooling w toku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[być może lamerskie] pytanie nr1 do berkut'a: po co wywalileś filtry? zyskałeś coś na tym?

 

pytanie nr2: jakimi lutownicami lutujecie (jeżeli lutownicami :P) grubość grota, temperatura...

 

PS. moje prace nad FreonCooling w toku...

obraz lepszej jakosci! z tego co pamietam berkut narzekał mi na to ze ma stosunkowo slaba jakosc i obraz jest ciemny ,po wywaleniu filtrów jakosc sie sporo polepsza taka jest przewaga DVI nad VGA ze obraz wychodzący z DVI nie jest filtrowany i jest wpełni cyfrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady w to DDR wlutowac niestety

 

I tak regulamin z zalozenia nie daje takich zabaw robic....

 

Powoli koncze coolerek tego GF'a...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Aha, tak wygladal standartowy :mrgreen:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj regulamin niemozna pamieci zmieniac :D mozesz sobie gpu wymienic bo o tym niema wzmianki ;) moj clap jutro do mnie wyruszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berkut - ciekawi mnie jak ty to wszystko przetransportujesz na zjazd? Ile czasu zajmuje Ci złożenie tego ustrojstwa?

Bo przecież nie będziecie siedzieć tam kilka dni... I czy będą tam odpowiednie warunki na taką eXtremalną zabawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE JAKI REGULAMIN NIE MA OSTATECZNEGO REGULAMINU!!!!!!

Jakie chłodzenie jest dopuszczone bo jesli np. wszystko ma być testowanae na jednym kompie to np. całe proby Berkuta są zbędne.

DLA CZEGO NIE MOŻNA PRZELUTOWYWAĆ PAMIĘCI !!!!! ??????

zmniejszone by RaF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...