Skocz do zawartości
ModdingKing

Project Toxic Revolution *56k warrning

Rekomendowane odpowiedzi

thorn takze pisal ze ma to w [gluteus maximus] i wiecej na tweaku publikowac sowich prac nie bedzie. to bylo przed oczyszczeniem tematu, nie wiem czy ten post sie zachowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej spójrzcie na topic gnome's orac po polsku, tam dopiero jest bajzel, od 4 stron w topicu nie ma nawet jednego zdjęcia, każdy tylko komentuje jaki to fajny projekt i jak bardzo mu się podoba, a tam sama kupa, żadnych zdjęć tylko gadka o tym jak można plexi giąć - jednym słowe chore :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POstfakerstwo . Co do tego mojego ripa to ten post o tym ze thorn sie obrazil nie zachowal sie wiec nie dziwie sie osobom co sie nabijaja z niego , po prostu nie wiedza ze prace ida ale nie tu . POwinni w takim razie zamknac ten topic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie wiedza ze prace ida ale nie tu

własnie........MOD dalej trwa i powiem wiecej.....jest Dołączona grafika
To nigdzie nie ida bo na BitTech'u tez niema zadnego update.

Prace moze i ida ale nie sa zamieszczane nigdzie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejmy kolektywnie tego kolesia. Szkoda na niego klawiatury.

 

Pamietajcie, ze "niewazne CO pisza, wazne ZE pisza"... Niech imc thorn popadnie w zapomnienie- wszyscy beda zdrowsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejmy kolektywnie tego kolesia. Szkoda na niego klawiatury. 

 

Pamietajcie, ze "niewazne CO pisza, wazne ZE pisza"... Niech imc thorn popadnie w zapomnienie- wszyscy beda zdrowsi.

jak szkoda klawiatry to po co w ogole piszesz :?: :?

jejuu... ludzie to maja naprawde nasrane w tych dynkach... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałem wasze wypowiedzi to co niektórych żal mi się zrobiło

 

Project się robi ale bardzo mozolnie mi to idzie :( sam miałem chwile załamania że tego nie skończę nigdy ale obiecałem sobie, że na zlot skończe i postaram się dotrzymać słowa

 

Po drodze wyszło kilka małych niedociągnięć w modzie i będę musiał kilka rzeczy popoprawiać w panelu przednim bo szpachla już się ułożyła i poopadała w niektórych miejscach co wygląda strasznie H..owo !

 

Co do reszty :

 

- teraz robię zasobnik na wode dla WC bo musze go wsadzić w zatokę 3,5"

- zjarało mi sie Aerogate II :( i to największa porażka mojego życia teraz robi jako zaślepka :D

- jak widać po opisie w budzie wyląduje DFI LanParty więc dodatkowe będą rzeczy reagujące na UV

- wyladuje tez inna zasiłka EXTREMELY SILENT 12dB max i ja trzeba tez troche przerobić bo jak narazie cała świeci na niebiesko a tropche nie pasuje do mojego moda :( zmieniać ja bede na zielone świecenie

- BARDZO BARDZO poszukuje siatek lub juz gotowych plecionek na kable byle by były zielone i reagowały na UV

 

to by było na tyle jak narazie

nie pisze nic bo nie chcem robić OFF topa z tego topiku a wy znowu zaczeliście robić off topic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn --> powodzenia i czekam na efekty......osobiscie uwazam ze DFI LanParty do tej obudowy to bardzo dobry pomyśl.....ta plyta w swietle UV wyglada poprostu zajefajnie......a swoją drogą to sie zastanawiam czemu spalił sie AeroGate....tesz mam go i jak narazie chodzi OK...nie rozbieralem go wiec nie wiem...ale moze to spalił sie jakiś bezpiecznik albo cos podobnego......szkoda...chociaz nie jedna osoba chcialaby miec zaślepke zrobioną z CM AeroGate II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no skreślać to go nie można - mowie tak ale szczerze mowiac mysle inaczej. Tak czy siak szkoda ze nie ma zadnego odzewu ze strony Thorna. Czekać juz mi sie szczrze mowiac nie chce na rozwinięcie projektu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROJEKT UPADŁ I NIE ZOSTAŁ SKOŃCZONY. oby mi to było ostatni raz Thorn!!!

AMEN. Wiedzialem :P :D

Thorn na PCCom.pl napisal, ze buda zostala sprzedana, a On robi kolejny projekt. zreszta sami soebie to tam znajdziecie :P

 

Jednym slowem :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze chlopak samozaparcia nie ma udowodnil ten "projekt" (przez najmniejsze z mozliwych "p").

 

To, ze lubi prawic baje udowodnil sam Thorn opowiadajac nam o przygodach pierwszego polskiego rangera aka snajper- zwiadowca (za duzo Clancy'ego?).

 

To, ze nie ma gustu i uwielbia przerost formy nad trescia, udowadnia ta strona www.wiejskituning.com ,gdzie mozna podziwiac auto Thorna (zdjecie na avie troszke za male ;])

 

Resume- coz za zdolnosc kreacji wlasnej osoby! I to tylko za posrednictwem inetu. Po szczeniacku, WOW!

 

Uklony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wehehehe założyłem się z kumplem 2 miesiące temu że projekt upadnie i wygrałem 100zł :D dzięki Thorn :lol: hmm może by się teraz o ten nowy project założyć... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja mimo wszystko sadze ze skonczy , sam robilem i wiem jak dlugo to trwalo :) dlatego nie zakladalem " zrobilem to daje zdjecia " nie robilem tego lacznie zdajac recenzji na forum bo czulem ze to nie wypali bo trwalo by to pol roku :) , dlatego zrobilem fotki i opis po zakonczeniu prac

 

Thorn tez mogl tak zrobic :)

 

ale mimo wszystko poczekamy i zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisal Thorn na forum pc-com.pl (swoja droga co za nedzna podroba dawnego kultowego serwisu pc.com.pl :/) :"Wszyscy powiedzą a co z Project Toxic ? znowu nie dokończony to powiem tyle obudowa z project toxic została sprzedana i poszła naprawdę w dobre ręce oczywiście bez LCD graficznego"

 

Owocnego czekania, bladzio.

 

PS. Na drugi raz zanim cos napiszesz- czytaj temat! Johny juz podawal linka na to ich forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba nawet wiem kto ma " poszła naprawdę  dobre ręce" prawda Power By Amd :P

 

ciekawe tylko za ile i czy cos z nia zrobi ;]

To juz jego sprawa. Wazne jest to ze nie ma projektu i proponuje zamknac ten NIEAKTUALNY od paru tygodni topik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...